Laura12
Pranešimai: 2

2015-03-10 16:03

Sveiki,
Man 11 metų, Mano ūgis 1,43m, o sveriu tik 30kg. Tai gal aš jau sergu anoreksija?

moonlight
Pranešimai: 1

2015-03-09 11:03

labas diena...
sergu nervine bulimija...ir tai suprasti sugebejau pries pora savaiciu... kai netycia man i rankas pakliuvo knygele apie valgymo sutrikimus... atradau nemazai sutampaciu simptomi... bet nepaziurejau i tai rimtai...po eilinio persivalgymo nusprendziau paieskoti dieitos kad greitai numesciau keleta kg. bet beieskodama uzkydau i keleta forumu apie bulimija... idemei pradejau viska skaitineti... ir supratau... kad viskas kas ten buvo parasyta buvo ir apie mane... nors (copy -paste) ir kiekvienas zodis atitiktu... vakar ir vel prisivalgiau... ir issivemiau... sedejau per forumus landziojau su asarom... tikiuosi supratimo... kai pagalvojau kiek tai galejo testis supratau kad taip jau metai kokie . tik issivalymo irtualus pradejau pries 2 men...

beste14
Pranešimai: 1

2015-03-05 12:03

man suėjo neseniai14m ūgis 1,67 sveriu 44kg. ar aš sergu?

Oksana
Pranešimai: 36

2015-02-24 22:02

Keletas saitų anglų kalba:
www.dietitian.com/bulimia.html
www.bulimia.com/
www.mamashealth.com/bulimia.asp
www.healthyplace.com/Communities/Eating_Disorders/beat_bulimia/

Čia nupasakota bulimikės diena:
www.healthyplace.com/Communities/Eating_Disorders/beat_bulimia/bulimia_2.html

Sėkmės visoms.

Oksana
Pranešimai: 36

2015-02-24 22:02

Keletas patarimų tiems, kurių artimieiji susidūrė su šia liga:
www.bulimia.com/site12_5_00/abouteating_advise.htm

Oksana
Pranešimai: 36

2015-02-22 22:02

Miela, Ginta, čia toks užburtas ratas. Jei mes žinotume nuo ko tai prasidėjo, mes galėtume tai sustabdyti. Na, bent jau aš. O kai nerandi pradžios, labai sunku ką ir bepakeisti... Bet patikėk manim - bulimija nėra tik noras būti plonai. Tai kažkas daugiau - viduje, pasamonėje. Žymiai didesnės problemos negu svoris. Anyway, aš jau pavargau... Nieko nebenoriu... Patark draugei mažiau valgyti, bet tegul tik nepradeda vemti. Tegul nedaro šios klaidos. Sėkmes.

studente
Pranešimai: 77

2015-02-11 22:02

Egle, is kokio tu miesto - man tavo mintys nuostabios - ar galetum man padeti? As ir Kauno. Ar bent parasyk man, prasau. Man 23m. Labai lauksiu!

Luka
Pranešimai: 9

2015-02-08 15:02

manau,kad pasveiktum nuo bulimijos reikia labai stipraus artimuju palaikymo,paramos,supratimo...bet niekada nesirges ir nesusidures su tokia liga zmogus,niekada nejautes to pasishlykshtejimo savimi,kai prisikemshi kaip kiaule,nesupras serganchiojo...ash taip pat jau keleta metu sergu......ir nemanau,kad pavyks pasveikti,nes man per daug geda prisipazinti savo artimiesiems,o viena as niekaip neishsikapstysiu...:( manau,kad tos,kurios sugebejo iveikti shia siaubinga liga,yra tikros shaunuoles...bet rizika vel susirgti ishlieka visa gyvenima...stiprybes jum mergickos...

jolita
Pranešimai: 33

2015-02-05 22:02

Labai prashau,kas zhinote,parashykite,kur galima kreiptis del shios problemos Klaipedoje,nes mano drauge serga shia liga ir net nezhinau,kaip jai padet....

jonas
Pranešimai: 117

2015-02-04 19:02

Pamilk Save - www.pamilksave.lt
Viskas apie teigiama kuno samprata

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių