Oksana
Pranešimai: 36

2015-04-12 21:04

Redai: Džiaugiuosi, kad pasveikai :) Tikiuosi mes visos susitvarkysime. Vienintelis skirtumas tas, kad sirgai anoreksija, o ne bulimija. Jei bulimija prasideda po anoreksijos, viską dar galima suvesti į problemą dėl svorio. Tačiau dažnai ji prasideda dėl visiškai kitų priežasčių. Man jau nebepadeda nei draugai, nei šeima, nei darbas ar mokslai. Visiškai niekas. Apėmusi tokia apatija, kad niekas nebesvarbu - jokios pasekmės. Nors pilnai suvokiu, kad su kiekviena diena griaunu savo gyvenimą. O turiu viską, ko žmogus gali norėti - puikų gyvenimą ir nuostabius artimuosius. Atrodo - ko dar gali trūkti? Nežinau ko... Galbūt visko per daug.

reda
Pranešimai: 53

2015-04-12 21:04

Oksana, ar teko eiti pas psichiatrus, psichoterapiautus? Jie juk zmones "ne is kelmo spirti". Galbut tau reikia spec. gydymo. Patikek, as pas juos esu buvusi. Visai faini zmones. Juk viltis nors mazyte dar rusena. Rekomenduociau, "Neuromeda", Beje kur pati gyveni? Jei galeciau, kuo nors padeti rasyk man i emaila..
Laikykis. Viskas bus gerai. Reda

Ema
Pranešimai: 41

2015-04-11 21:04

Matosi kad sita problema tikrai opi,is visu diskusijoje esanciu temu komentaru siuo klausimu daugiausia...As sergu sia liga jau 3metus is pradziu tai buvo anoreksija,bet badauti tiesiog negalejau ir visa tai peraugo i bulimija,tai slyksti liga,kai daugumoje atveju svoris tikrai nesumazeja,o atvirksciai padideja,nuo pat mazens buvau lieknute,susirgusi anoreksija tiesiog tapau dziusna,o dabar esu gan stambi,nes persivalgymai istinka kiekviena diena,kone visas santaupas isleidziu maistui,vietoj to kad nusipirkciau grazesni drabuzi ar dar kazka....Kartais atrodo tiesiog nieko nera geriau negu prisipirkti belekiek maisto ir megautis juo iki tol kol vos gali pajudeti,sunkiai prisiverciu issivemti nes man tai slykstu,todel daznai su tuo kaltes jausmu ir uzmiegu ir su kilogramais maisto...mokausi 12klaseje visada buvau pirmune,o dabar net nera laiko paruosti pamokas,negaliu mokintis,susikaupti,nes mintys sukasi tik apie maista,kaip pavalgyti,kaip prisivalgyti...Matau kad si liga griauna man gyvenima ir ta depresija atrodo neiveikiama...:(

Oksana
Pranešimai: 36

2015-04-11 21:04

Miela, Reda, tikriausiai pati neturi tokios problemos, jei manai kad tiap lengvai galima jos atsikratyti. Tai nėra tik mintys apie maistą. Kiekviena serganti mergina turi savo istoriją ir savo istorijos pradžią. Tai nebūtinai troškimas būti plona. Yra milijonai priežasčių, kurios mus priverčia taip elgtis. Nenoriu smulkintis, bet tikiu, kad visiškai susitcvarkyti su bulimija įmanoma tik radus pirminę priežastį. Ir ta priežastis lydi mus kiekvieną dieną, kitu atveju bulimija nesigrtume. Galbūt tai kažkokios aplinkybės, patyrimai, pojūčiai, atlikti ar neatlikti darbai, žmogus, etc. Aš savo atradau, bet kol kas nesusidoroju su ta priežastimi, todėl bulimijos gydymas vyksta lėtai. Bet tikiu, kad susitvarkius su pradine problema bulimija tikrai nebevargintų. Taip pat pastebėjau, kad bet koks, nors ir mažiausias stresas verčia "griebtis" bulimijos. Tai tiek pamąstymų šiam kartui.
Sėkmės visoms ieškant savųjų priežasčių.

edita
Pranešimai: 118

2015-04-08 13:04

as irgi sergu.kreipiasi i gydytoja ir dabar geriu antideoresantus,dar net men.nera.gal kam yra teke?as bijau tu vaistu blogo poveikio.gal reik negert,kad po to nebutu per velu?

austeja
Pranešimai: 13

2015-04-06 14:04

atrodo esu normalaus svorio, neturinti antsvorio problemos, bet paziurejus i kitas panas man atrodo esu per stora. tad jau menesis kaip isvemineju maista, nors ir kaip ziauriai tai skamba, man tai patinka.Gali valgyti kiek telpa, o po to viska isvemi, bet pastebejau, kad uztenka suvalgyti sumustini ir jau jauciuosi persivalgius ir lekiu i toleta issivemti. bijau nesusirgti rimta liga...

as
Pranešimai: 571

2015-03-15 13:03

kokios jus durnos. kai persivalgote nevemkite.tiesiog isgerkite vidurius laisvinanciuju ir sportuokite intencyviai.o kita ryta sversite 1 - 2 kg maziau.pvz;tarkim badaukite nuo pirmadienio iki ketvirtadienio .penktadieni persivalgykite .isgerkite vidurius laisvinanciu ir sportuokite intensyviai 1val ar daugiau.paskui sestadieni badaukite , o sekmadieni vel persivalgymas ir laisvinamieji,sportas.ir vel nauja savaite pradekite is naujo tai kaip parasyta virsuj.as tuo budu numeciau 15 kg

as
Pranešimai: 571

2015-03-15 13:03

kokios jus durnos. kai persivalgote nevemkite.tiesiog isgerkite vidurius laisvinanciuju ir sportuokite intencyviai.o kita ryta sversite 1 - 2 kg maziau.pvz;tarkim badaukite nuo pirmadienio iki ketvirtadienio .penktadieni persivalgykite .isgerkite vidurius laisvinanciu ir sportuokite intensyviai 1val ar daugiau.paskui sestadieni badaukite , o sekmadieni vel persivalgymas ir laisvinamieji,sportas.ir vel nauja savaite pradekite is naujo tai kaip parasyta virsuj.as tuo budu numeciau 15 kg

jovita
Pranešimai: 17

2015-03-11 20:03

saunuole! as pasakyti darneisdrisau! taciau jauciu, kad man reikia pagalbos!

Laura12
Pranešimai: 2

2015-03-10 16:03

Padėkite man aš labai jūsų prašau :((((

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių