Sveikatoskonsultantė
Pranešimai: 1

2016-03-23 10:03

Ar kada nors pagalvojot, kad dauguma sunkiausių lygų priežastis - tai psichosomatika ir neteisinga mityba?
Turim labai daug gerų rezultatų ,sprendžiant žmogaus sveikatos problemas natūraliu būdu. Kreipkitės į NMC (peržiūrėkit puslapi ir užsirašykit konsultacijai).

Imunoera
Pranešimai: 1

2016-03-09 18:03

Aš pats dabar pasinėriau į ląstelių sandarą ir jos veikimo principus ir manau kiekvienas žino, jog ląstelėje esantis DNR pas kiekvieną iš mūsų yra skirtingas, tuom mes ir skiriamės vieni nuo kitų. Todėl ir vėžio gydymo būdai yra skirtingi. Tačiau paskutiniu metu mane be galo sudomino imuninės ląstelės (tarp jų ir T Limfocitai) . Na, o dabar tikrai žinau, kad vėžio liga atsiranda dėl nusilpusios imuninės sistemos.
Renku ir kaupiu informaciją susijusią su imunitetinėmis ligomis. Pradėjau kurti svetainę, kurioje dalinuosi ta surinkta informacija ir pateikiu, kokiais šaltiniais remiuosi (tarp jų yra ir Nacionalinio Vėžio Instituto vienas šaltinis). Neseniai užbaigiau rašyti apie Vėžio ligą bei jos Bioterapinį gydymo būdą ir tikiu, kad mano straipsnis gali būti ne mažiau naudingas nei šio straipsnio autoriaus. Nors mano svetainė tikrai nėra užbaigta ir sutvarkyta, tačiau jau dabar noriu su jumis pasidalinti straipsniu, nes tai gali užtrukti dar ilgai, tačiau puikiai suprantu, jog tai labai svarbu vėžiu sergantiems Žmonėms.
Tad kviečiu visus Jus paskaityti ir įvertinti mano straipsnį, adresu: imunoera.com/v279382ys.html

AldOna26
Pranešimai: 1

2016-02-06 12:02

norėčiau su Jumis susisiekti.

Dovile123
Pranešimai: 3

2015-10-18 19:10

Laba diena,

Kaip galima su Jumis susisiekti?

Dovile123
Pranešimai: 3

2015-10-18 19:10

869583164

Dovile123
Pranešimai: 3

2015-10-18 19:10

Laba diena,

Gal gali atsiliepti zmunes, kurie serga veziu ir gydosi netradiciskai? Paskambinkite, arba parasykite laiska, papasakosiu smulkiau. Labai aciu.

s320
Pranešimai: 2

2015-10-16 19:10

Фрукт, который лечит рак и его действие в 10.000 раз мощнее химиотерапии. Они не хотят, чтобы мы это знали, потому что крупные производители медикаментов перестанут продавать свою жуткую продукцию… Самый сильный антиканцероген на этой планете. Скопируй это и размести на своей стене!!! Гуанабана или плод дерева гравиола – это чудо продукт, который убивает раковые клетки. Почему мы не знаем об этом? Потому что существуют организации, заинтересованные в поиске синтетических вариантов, позволяющих им делать баснословные деньги. Теперь Вы можете помочь ближнему, рассказав, что необходимо пить сок гуанабаны, чтобы предотвратить заболевание. Он приятен на вкус и его употребление не влечет за собой ужасных последствий химиотерапии. Можно посадить дерево во дворе. Все его части полезны. В следующий раз, когда Вам захочется выпить сока, попросите сок гуанабаны. Сколько людей погибло за тот период, когда эта информация хранилась в строжайшем секрете, дабы не подвергнуть риску многомиллионные прибыли крупных корпораций? Гуанабана представляет собой низкорастущее дерево и не занимает много места. Оно известно под названием Graviola в Бразилии, Guanábana в Латинской Америке, и Soursop на английском языке. Плоды крупные, с белой мякотью, сладкие, употребляются в пищу в сыром виде, используются для изготовления напитков, сладостей и т.д. Интерес к этому растению связан с его сильным противораковым действием. Оно обладает и многими другими свойства, но самое интересное - воздействие на опухоли. Это растение является проверенным лечением рака всех типов. Некоторые утверждают, что оно полезно при всех формах рака. Считается также, что растение является антибиотиком широкого спектра действия, обладает антигрибковыми и антипаразитарными свойстваим, регулирует кровяное давление, антидепрессант, помогает при стрессах и нервных расстройствах. Источником этой информации является один из крупнейших производителей лекарств. С 1970 года было проведено более 20 лабораторных тестов, которые показали, что экстракт уничтожает злокачественные клетки 12 типов рака, включая рак толстой кишки, молочной железы, простаты, легких и поджелудочной железы ... Соединения этого дерева в части замедления роста раковых клеток в 10.000 раз более эффективны, чем адриамицин (известный химиотерапевтический препарат). И что еще более удивительно, терапия экстрактом гравиолы уничтожает только раковые клетки и не влияет на здоровые клетки. Институт медицинских наук, L.L.C. 819 Н. Charles Street Baltimore, MD 1201

Ina
Pranešimai: 73

2015-08-22 22:08

www.johnofgod.lt ispudinga

gabija
Pranešimai: 203

2015-08-14 14:08

Tai jums atrodo , kad vėžys nesveika lastelė? Tarp kitko koks jūsų medicininis išsilavinimas?
Vėžys turi puikią savą kraujotakos sistemą ,kuri jam pirmam atneša visas reikalingas medžiagas.Tai mums atrodo, kad tai nesveika lastelė, bet ji nesveika tik mūsų organizmo genetiniu požiūriu, o tai yra labai organizuota ir galinga , bei labai gerai prisitaikiusi plisti lastelė.Net vienas žmogus gali turėti keliarūšes vėžio lasteles, iš kurių vienas chemija veikia , kitų ne.
Aš čia rašau ne tam , kuris žino varškės kiekį mano smegenyse, o tiems , kurie nenusigydytų žiniuonių patarimais.
Seselės onkologiniame pasakojo, kad atvažiuoja moterys jau su baisiais augliais krūtyse, nes bijojo ir gydėsi , bet kuo.Kai grįžta pas gydytojus jau būna vėlu.O kaip tik šios rūšies vėžys pradžioje pasiduoda gydymui.
Na o mano varškės kiekis galvoje ne toks jau mažas , nes laiku sugebėjau pastebėti vėžinių lastelio augimo rodiklį,aišku ne su virgulėmis , o už savo pinigus privačioje klinikoje.Jau po dviejų chemijų vėžio lastelės beveik grįžo į pirminį normos lygį.
Norėčiau, kad žmonės neužsivilktų gydymo su šarlatanų pagalba.Gal kam padėsiu šiuo laišku, bet nė vienas neuždrausta spręsti pačiam.Linkiu su dievo pagalba priimti teisingą sprendimą.

gabija
Pranešimai: 203

2015-07-29 15:07

Ugniažolę gėriau metus.Nieko ji nepadėjo.Čia siūloma valyti organizmą sultimis.Sulčių iš viso galimi labai maži kiekiai , nes jų perteklius skatins vėžio augimą.
Aš esu tradicinės medicinos šalininkė, o kai baigtas gydymas naudojau žoles.
Badavimo šalininkui galiu pasakyti , kad daininikas Janavičius viename intervių gailėjosi, kad badavo.Badaujant auglys pasiima kiek jam reikia , nes jį maitina jo paties susikurta kraujagyslių sistema.O žmogus dar labiau nusilpsta.
Visiškai išgydomos gali būti 1-2 stadijos.Pvz prostatos vėžys.
Ir visi čia patarimai kiek suprantu duodami ne medikų.Todėl kiekvienas pirmiausiai turi viską žinoti apie savo ligą, literatūros yra pakankamai.
Reikia pažinti savo ligą, o ne vien klausytis nuogirdų .
O netradicinius metodus naudoti galite , kai baigsit tradicinį kursą.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių