laimonaszemaitis
Pranešimai: 13

2015-04-18 10:04

867668505 skambinkite man kol dar laikas. as jums galiu padeti, nedelskite, veliau gali buti per velu .

gabija
Pranešimai: 203

2015-04-15 14:04

Gal kas esate bandę gydytis vėžį Ševčenkos metodu, tai yra geriamas aliejaus ir degtinės mišinys ir žiauri dieta be anglaivandenių.Jei taip kokie rezultatai?Laukiu atsakymo , nes markeris blogėja, nežinau ką daryti.

latisha
Pranešimai: 16

2015-04-02 10:04

tiesa sakant esu girdejusi kad zmones patys issigyde sia liga . na tiesiog stipriai tikejo kad pasveiks kiekviena vakara kalbedavo apie savo pasveikima ,kol pasamone viska pradejo pildyti ir vezys stebuklingu budu isnyko . pilnai tikiu tokiu gydymo variantu ,tik nemanau kad kad zmoniu sugebes ji sau pritaikyti ,nes istiesu sunku patiketi tuo ka sneki pats sau,kai kalba eina apie tokia liga ,kai net auksciausia medicija yra bejege.

siga/v
Pranešimai: 12

2015-03-31 15:03

Gal pabandykite ir kitus preparatus, galiu suteikti išsamią informaciją apie Novaminą. 100% garantijos neduos niekas, bet jei skaitote rusiškai, galiu jums prisiųsti informacijos pasisikaitymui

siga/v
Pranešimai: 12

2015-03-30 12:03

Sveiki, perskaičiau visą puslapį ir neradau nė užuominos apie profeoriaus V. Sukolinskio preparatą NOVOMIN, gamtinių svarbiausių antiokidantų kompleksą, kuris:
- užtikrina patikimą apsaugą nuo žalingų laisvųjų radikalų poveikio ir kitų pavojingų cheminių medžiagų;
- kovoja su priešvėžinėmis ląstelėmis.
- kovoja su gripu;
- tinka vartoti po chemoterapijos.
Jeigu Jumis sudomins, paklauskite adresu siga.vaiciuliene@gmail.com

Danutė
Pranešimai: 65

2015-03-28 14:03

Sveikatos visiems.Esu surinkusi daug medžiagos:Profesorius Rata iš amerikos senai įrodė,kad vėžys išgydomas L-Lizinu ir dideliu vitamino C kiekiu, bet niekam tai neįduomu ,kad L reiškia augalinis .Ne visi augalai stabdo vėžinių ląstelių dauginimasį ir jų kapiliarų tinklo naikinimą,kad nebegalėtų vėžys maitintis,tokiu budu auglys sunyksta.Apie žemės augalus jau daug kalbėta,o 2005m.japonų mokslininkai įrodė,kad iš dumblių išgautas fukoidanas padeda gydyti vėžį, JAV tyrimų institutai patikrino ir patvirtino.Norit sužinoti kokias vėžio rušis gydo fukoidanas paskaitykit ,o kuriems neatitiks nenusiminkit vistiek verta pavartoti imunitetui susistiprinti, juk po chemoterapijos reikia gelbėti visus organus. www.daniabernotiene.blogspot.com mano pažįstama po dviejų operacijų užkart pradėjo vartoti, dviejų metų laikotarpyje tyrimai geri ,savijauta puiki.Girdėjau, kad cistos pačios išsivalo.

antan
Pranešimai: 4

2015-02-27 17:02

IDOMIAUSIA KAD KINIJOJE APIE tIANSHI NIEKAS IR GIRDET NEGIRDEJO. KA CIA PARDODA PAS MUS NEVA IS KINIJOS. KINIJOJE IR SU ZIBURIU NERASI.

Dane26
Pranešimai: 4

2015-02-23 06:02

Idomi informacija gal kam bus naudinga www.mpe.lt/lt/mpe/Bane/Gesavit/Gesavit

dianukas1
Pranešimai: 3

2015-01-22 16:01

sveiki.yra geru kinisku naturaliu vaistu.ziurint kokia beda jus uzklupo.galima gaut konsultacija daktaro jisai paruostu gydymo plana.jei reiketu pagalbos kreipkites.gaila kad as anksciau nezinojau apie situs preparatus,viska atiduociau kad mano artimieji kurie mire nuo onkologijos butu dabar su manim

jolanta
Pranešimai: 73

2015-01-15 10:01

SVEIKI,ESU ŽMOGUS,KURIS NORIAI TARNAUJA ŽMOGAUS GEROVEI,T.Y.TURIU GALIU KURIAS ESU GAVUSI IŠ GAMTOS PAŽINTI,PAJUSTI,ATITRAUKTI,AR SUTVARKYTI IŠBALANSUOTAS ŽMOGAUS ČAKRAS.GAL BŪT,KAI KAM PASIRODYS JUOKINGA...BET,BET KUR BŪDAMA,PAJUTUSI AR PAMAČIUSI SUNEGALAVUSĮ,GATVĖJE,PARDUOTUVĖJE,KELYJE MAN NESVARBU,JAM MIELAI PADEDU.IŠEINA SUMUŠTA SKAUSMĄ,NUIMTI...DAIROSI ŽMOGELIS KAS ČIA ATSITIKO,KODĖL SKAUSMAI DINGO...MATO,,BOBIKĖrsquo;rsquo; LAIKO RANKAS ATKIŠUSI,-KAS ČIA?- DAŽNIAUSIAI SAKO,- ATSITIKO?-O KODĖL,MAN NESKAUDA?-JUK,KĄ TIK SUSITRENKIAU?KĄ JŪS PADARĖTE,NEI LAŠO SKAUSMO,NELIKO?SAKAU- MAN MALONU JUMS PADĖTI...-IR JOKIU KITŲ BENDRAVIMŲ MAN NEREIK. TAI AŠ VADINU NETRADICINE MEDICINA.BE ATLIGIO,BE CHEMINIŲ VAISTŲ,O SPALVŲ TERAPIJA,AROMATERAPIJA,SAVĘS GERANORIŠKAM NUSITEIKIMUI,GALI PATS SAU PADĖTI.TIK REIKIA PAMILTI SAVE,IR MOKĖTI DŽIAUGTIS GYVENIMU,ŠALIA ESANČIAIS,KAD IR KOKIE JIE BEBŪTŲ,NES PYKTIS IR DAR UŽSLOPINTAS,JIS SUGRIAUŽ...NE KITĄ,O T A V E PATĮ.TAI YRA MŪSŲ 7ČAKROS,SUSIPYKUSIOS-IŠSIBALANSUOJA...O TĄ IŠBALANSAVIMĄ,IR REIKIA TVARKYTI,JUK KIEKVIENA ČAKRA ATSTOVAUJA TAM TIKRUS ORGANUS. TĄ BALANSĄ GALIMA SUTVARKYTI,BET?KILA KLAUSIMAS,KOKIOS DAR NAMUOSE VYRAUJA SPALVOS,O SPALVOS PSICHIKAI IRGI TURI DIDŽIULĘ REIKŠMĘ.NEGALIU ŽMOGUI PADĖTI,JEI GYVENA RAUDONUOSE APARTAMENTUOSE,LOVOJE GALVA ŽIŪRI Į TUALETĄ,AR TEN IŠ KUR SAULĖ TEKA.GALIME DIAGNOZUOTI JO SVEIKATOS BŪKLĘ,NUSTATAU VIEN PAŽIŪRĖJUSI Į VEIDĄ,KUOM SERGI,KUO ŽADI SUSIRGTI.ČIA NEREIKIA DIDELIŲ MOKSLŲ,JEI SPUOGAI ANT KAKTOS,NETOLI PLAUKŲ AUGIMO LINIJOS LIUDIJA APIE TULŽIES DARBO SUTRIKIMUS,SPUOGELISVIRŠ ANTAKIO PERSPĖJA,KAD YRA SUDIRGINTAS ŽARNYNAS.SPUOGUOTA VIRŠNOSĖ YRA ŽENKLAS,KAD APKRAUTOSKEPENYS,JOMS SUNKU GERAI ATLIKTI SAVO DARBĄ.SPUOGELIS VIRŠ SKRUOSTIKAULIO PERSPĖJA APIE INKSTŲ IR ANTINKŠČIŲ PROBLEMAS.SPUOGAI ANTSKRUOSTŲ,KRUTINĖS IR NUGAROS PRANEŠA,JOG PERKRAUTI PLAUČIAI.SPUOGAS ANT NOSIES GALIUKO PERSPĖJA APIE NEDIDELIUS ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ SISTEMOS SUTRIKIMUS.SPUOGUOTA LŪPŲ SRITIS IR PEČIAI YRA ŽENKLAS,JOG SUTRIKO VISA VIRŠKINIMO SISTEMA.SPUOGOTAS SMAKRAS IR APATINIS ŽANDIKAULIS PERSPĖJA APIE HORMONŲ PUSIAUSVYROS SUTRIKIMUS.IŠKILĘ APGAMAI,VISOKIAUSIŲ DIDŽIŲ TURI ANOLOGIŠKAI,KAIP SPUOGAI,TIK DAUGIAU VĖŽIO ATSIRADIMUS,BŪKIME BUDRŪS.DAR KĄ MES DAROME,KAD LIGOS MUS LANKYTŲ,TAI R Y J A M E MAISTĄ,TAIP GREITAI,IR TAIP DAUG,KAD NET NEPAGALVOJAME,KOKIĄ PASEKMĘ PASIDARYSIME.O JUK MŪSŲ CENTRINEI NERVŲ SISTEMAI,KAD NUMALŠINTI DIDŽ.ALKĮ REIKIA 20 MINUČIŲ,AR MES SAU GALIME LEISTI TIEK LAIKO?PRADĖKIME NUO DARŽOVIŲ,IR NUVIJĘ,, KIRMINĄ ,,NEMESIME Į SKRANDĮ,KAS PAPUOLA,KAIP Į ŠIUKŠLEDĖŽĘ.PO VALGIO SIŪLAU 10 MINUČIŲ PASĖDĖT,NEPULKITE DIRBT,JEI NENORITE,KAD GRIAUŽTŲ RĖMENĮ.PIKČIAUSIĄ PRIEŠĄ MATAU,KAIP MES SAVE NUODIJAME R A F I N U O T A I S ALIEJAIS,JIE PIGŪS,NESMIRDA,MALONAUS KVAPO,IR NAUDOJAME VISUR KUR,AR NEPAGALVOJATE,KAIP ODĄ VEIKIA PATEPUS KREMU,KURIAME YRA RAFINUOTAS ALIEJUS?IŠ PRADŽIU...BLIZGA,KVEPIA, O PO TO,DAR LABIAU IŠSAUAĖJA,VANDENS NELIEKA ODOJE IR DAROMĖS DAR SENESNĖS,NEGU BUVOME.SIULAU TIK NERAFINUOTĄ ALIEJŲ,TEPKIT, VALGYKIT,IR LIGAS UŽMIRŠIME,SU SAVIĮTAIGA

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių