aurelija
Pranešimai: 25

2015-02-16 15:02

Vi,
taip, Vi. Kas du-trys mėn. darau CEA žymenį. Jis bendras, be to kaip gydytojai sako nepriklauso, tai darau už pinigus. Nesusipratau jo padaryti iki gydymo ir tuoj po jo, tai dabar galėčiau žinoti dinamiką. Dariau jau keturis kartus- normos ribose.
Įdomu kur Vilniuje galima pirkti to grybuko?

aurelija
Pranešimai: 25

2015-02-16 12:02

Gabija,
Jūsų pasvarstymi manlabai patiko dėl to, kad tai nuošrdu, geranoriška. Aš taip pat skaičiau kai kurias tokio pobūdžio knygas, bet efektas tik tol, kol skaitau. Užverčiu ir vėl galvoju kaip čia sau dar padėti, kad liga neatsinaujintų. Dabar jau nekalbu apie etapą, kai gulėjau paslika, viduriavau kas valandą (grubiausiai tariant - kai suvalgydavau pvz. grikių košės, tai po valandos ją galima susemti tuelete visai nesuvirškintą ir (atsiprašau dar sykį) vėl valgyti - tas pats). Dabar bijau anidepresantais ir kitais raminamaisiais (gėriau Lorafeną) susilpninti savo budrumą, kad nepražiopsočiau ligos atsinaujinimo, nes tik atsitiktinumas man padėjo pastebėti tokio stadijos vėžį. Ovaikščiojau tikrintis, tikrai nesėdėjau apsileidusi.
Įdomu, gal kam patirti ar girdėti kaip galima išvengti vėlyvųjų švitinimo komplikacijų - pvz., kad nesusidarytų fistulės, neskaudėtų stuburas, atsistatytų inkstai ir kepenys. Dabar man jau beveik metukai, kai aš gyvenu lyg ir iš naujo, bet labai nekokybiškai.
Tiesa mane norėjo Bereznevičius operuoti, bet sakė, kad reikės daryti ir žarnos ir šlapimo išvedimą. Bet dabar jau nieko nebesako.
....pažįstu netoliese moterį, kuri taip pat serga kaip aš ir žinodama, kad pusė ligonių miršta nuo gimdos kaklelio vėžio, vis pagalvoju - kuri pirma dabar mirsime.
Na, gerai. Rytoj į darbą. Bus mažiau tokių minčių, nes darbe iš vis nieko nepasakoju.

liuda
Pranešimai: 105

2015-02-16 10:02

Mano draugei gimda išoperuota ir švytinta, tai kelinta pas ją stadija turėjo būti, jei sakot, kad II-III stadijos neoperuoja... nelindau aš jai į dušią, juolab, kad vėžys jai buvo diagnozuotas staiga, visai netikėtai ir štai jauna moteris be gimdos, ji kaip nujausdama skubėjo pasigimdyti antrą vaiką, sakydama, kad gal vėliau nebegalės...

Aurelija, džiaukitės, jog yra alternatyvus gydymas, išvengiant peilio, vistik gimdos išoperavimas labai atsiliepia visam organizmui, kadangi pašalinamas organas, turintis moters organizmui labai svarbią reikšmę, gamindamas hormonus. Užjaučiu dėl spinduliavimo pasėkmių, žinau iš draugės kokia tai kančia kai išdegina vidurius, ilgą laiką jos didžiausia svajonė buvo normaliai be skausmų išsituštinti...
Gabija jau yra rašiusi kaip jai padėjo psichologiškai sutvirtėti saviįtaiga, vadovaujantis knygos rdquo;Tavo pasąmonės galiardquo; nurodymais. Ir aš ją labai noriu nusipirkti, tik bijau, kad kol sugrįšiu, jos jau gali ir nebebūti... kažkada ir aš pati anksčiau esu saviįtaiga užsiiminėjusi, tik bėda, jog mes dažnai mėtomės ir nesugebam kažką naudingo paversti savo byvenimo būdu, kaip žinia, betkoks trumpalaikis dalykas duoda tik trumpalaikius rezultatus.
Nuėjus pas medikus, pirmiausiai būdavo klausiama ar nesirgo kas vėžiu giminėj... neturėjau jokio supratimo kas kuo sirgo, nes anais laikais niekas kaimo ligoninėse tikslios diagnozės ir nenustatydavo; mano bobutė, kiek žinau, rdquo;supūvordquo; ligoninėj, ko gero tai ir buvo vėžys... todėl aš dabar labai domiuosi jo gydymu ir ypač kaip jo išvengti. Esu skaičiusi nemažai straipsnių apie savaiminį pasveikimą, jau rdquo;nurašytųrdquo; pasmerktų mirčiai ligonių ir kiekvienąkart buvo keliamas klausimas: Kodėl vieni gali išsikapstyti iš mirtinos ligos gniaužtų, o kiti ne? Kur yra tas rdquo;mygtukasrdquo; organizme, kurį paveikus, įvyksta išgijimo stebuklas? Atsakymas - labai akivaizdus, tai gali būti tik pasąmonės stebuklinga galia!
Beja, ir į netradicinę mediciną nereikia numoti ranka, netikinčioms galiu duoti ir adresą, ir telefoną žmogaus, gyvenančio Baltarusijoj, kuriam ilgą laiką buvo nustatomos neteisingos ir vis kitos diagnozės, buvo gydoma visai ne nuo to, nuo ko reikėjo, kol galų gale išaiškėjo, jog jau pervėlu ir nei operacija, nei chemoterapija bei spinduliavimas nebepadės. Jis buvo paliktas mirčiai... ką gi, jam nieko kito nebeliko, kaip kaip pradėt kovot pačiam, bet kai nežinai kaip tą daryti ir nėra su kuo pasitarti, tai yra labai sudėtinga, prarandama daug brangaus laiko... griebėsi jis visko: ir badavimo, ir įv.preparatų, ir žolių, kol priėjo iki nuodingųjų augalų bei grybų. Praėjus kuriam laikui, pernai tyrimais buvo nustatya, jog jo auglys pradėjo mažėti!!!

aurelija
Pranešimai: 25

2015-02-15 22:02

Vi, labai dėkinga Jums, kad esate tokia dėmesinga. Bet svarbiausia, kad aš būtent tokio atsakymo ir tikėjausi. Jauciu, kad parašė žmogus giliai suprantantis šias bėdas. Ačiū Jums. Aš stengiuosi nesėdėti rankų sudėjus, tačiau, matyt, reikia, kad kartais kas nors pastumtų. Man jau tuo bus metai, kai baigė radio ir chemo ir man jau atūžia nauja baimė dėl atsinaujinimo. Ir nuo ko tas atsinaujinimas priklauso, niekas negali paaiškinti. To labai klausiau gydytojų, bet atsakymų reziume tokia: nesijaudinkit ir gerai maitinkitės. Bet man labai neramu. Kažin gal kas girdėjote apie daktarą (ar ne) Aleksandrą iš Maskvos, kuris siūlo gydyti ir medikamentais (stiprinančiais imunitetą) ir fito bei fototerapija. Bet tai gana neažai kainuoja, o efektas neaiškus. Taigi dabar tik vitaminus vartoju.
Ačiū, Vi. Einu dabar į Jūsų nurodytus puslapius panaktinėti.
Iki.

violla
Pranešimai: 980

2015-02-15 17:02

Aš siūlyčiau savo leksikone nenaudoti žodžio vėžininkas. Kas čia,koks nusikaltėlio vardas?...
Brr...Taigi yra onkologinė liga ir taškas. Kaip jums tariasi ir rašosi toks žodis,kuris reiškia vienintelį nuosprendį?...Juk taip nėra,jau daugybė formų ir lygmenų išgydoma. Visos ligos yra savaip bjaurios, bet nereikia tik kažkuriai iš jų klijuoti mirtininko etiketės. Nors...mirties nėra, tai tik viena iš baimės formų. Mes esame sielos.
Išmokime kalbėti žmonių kalba. To ir linkiu, pirmiausia.

aurelija
Pranešimai: 25

2015-02-15 16:02

Mielosios,
jeigu turite patirties ar kitų žinių, sakykite, prašau - ar gali gimdos kaklelio vėžį išgydyti spindulinis gydymas ir chemoterapija. Klausiu todėl, kad manęs neoparavo, bet švitino (ir brachiterapija) kartu su chemo. Dabar sako, viskas, žiūrėsim. Nieko papidomo nesiūlo, nors savijauta skundžiuosi. Vėžys yra IIIst. Dabar tik PAP tepinėlį paima ir sako, kad vyksta pokyčiai. Tik labai bijau laukti, nes sako kad kai vėžys atsigaus, tai smogs triguba jėga.
Gal kam teko kankintis šia tema?

gabija
Pranešimai: 203

2015-02-12 07:02

Aš nesiūlau gydyti vėžio žolėmis.Aš buvau operuota, atkenčiau 6 chemijos seansus.Dabar tyrimai stabilūs.Aš einu į darbą, atlieku jogos pratimus.
Ir tik dabar dėl šventos ramybės geriu žoles.Apie tai rašiau anksčiau.Aš nesiūlau atbulos eigos, nusilpti nuo badavimo , prarasti laiką, o po to jau suėstai vėžio maldauti gydytojų pagalbos , kada jos jau nieks nebesuteiks, net ponas dievas.

gabija
Pranešimai: 203

2015-02-09 16:02

Ačių dievui atsirado ir daugiau blaiviai mastančių žmonių.
O tai kai kaimo bobutės pradeda aiškinti apie badavimą ir vėžio gydymą žibalu ir blogiausia dar skatina nesigyti bei nesioperuoti, tai jei jos tiki į dievą , tegul paprašo jo atleidimo už žmonių neturinčių savo nuomonės klaidinimą ir greitesnį nuvarymą į kapus.
Televizoriaus susitaisyti nemokame ir vežame meistrui, o gydyti visi profesoriai.

vi
Pranešimai: 188

2015-02-09 12:02

Alternatyviais vėžio gydymo metodais patikėčiau tik tuo atveju, jei apie juos čia prakalbtų vėžiu sergantis žmogus, juos pritaikęs ir... pagijęs. Kol kas tokių čia nebuvo. Ir vargu bau ar bus. Ne todėl, kad tie metodai yra visiškai neveiksmingi, - jie veiksmingi, tačiau niekas nežino kaip smarkiai ir kokiais atvejais. Kas gali pasakyti, kokią įtaką tolimesnio gyvenimo trukmei turėtų, tarkim, maudos naudojimas, po operacinio ir chemoterapinio gydymo? Jei po tradicinio gydymo organizme užsiliko tik pavienės vėžinės ląstelės, galinčios nutūpti kitoje vietoje ir vėl pradėti daugintis, mauda gal kiek ir padėtų. Tačiau kiek? Kad tai sužinoti, reikėtų tam pačiam žmogui pragyventi tą pačią gyvenimo atkarpą 2 kartus – vieną su mauda, kitą – be jos. Tada galima būtų palyginti ir įvertinti efektyvumą dienomis, mėnesiais, metais. O 2 skirtingi žmonės visada skirtingai serga, tad jie niekaip negali būti palyginami. Tai, kas padėjo vienam, kitą gali net pražudyti. Po tradicinio gydymo rinkčiausi nekaltas organizmą palaikančias priemones, o liaudiškos chemoterapijos (mauda, musmirės, etc.) prisibijočiau. Nebent patikimas gydytojas patartų jas naudoti.
Aišku, kai pasieki ribą, už kurios gydytojai nusiplauna rankas, žaidimo taisyklės pasikeičia, nes jau nėra ko prarasti. Tada kiekvienas gali rinktis ką nori, ir niekas neturėtų teisės negerbti jo pasirinkimo.

Relu
Pranešimai: 1

2015-02-07 19:02

Išoperavus skrandį ir 12 limfmazgių pažeistų 3 stad. vėžio, priėmus 4 chmoterapijas leidžiamas ir išgėrus tablete Xeloda, vėžys sustabdytas. Bet žmogus yra bejėgis, spaudimas 78/48, kraujas prastas, MCV 100, MCH 36-34, HGB 88-98, RBC 2,7. Svaigsta galva, apalpsta, nueina be poilsio 10-20m. Žmogus nyksta kiekvieną dieną. šiuo metu lašinamaNa druska, Kalis ir.... Trūksta baltymų. Organizmas neįsisavina maisto medžiagų. Visi vidaus organai nepakitę. Šiuo metu pradėjome vartoti kordcepsą feniks, ALVEO. Gal kam tai padėjo? Sunku matyti artimą žmogų išsekusį ir nežinai kaip padėti.
Ačiū

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių