gabija
Pranešimai: 203

2015-01-20 15:01

Aš metai po tradicinės kiaušidžių operacijos ir baisios 6 seansų chemijos.Tai pragaras , bet ir dabar tvirtai įsitikinusi, jei visos liaudiškos priemonės išgydytų vėžį, tikrai jau kažkas iš žiniuonių bobučių būtų gavęs Nobelio premiją.Aš dabar dėl šventos ramybės gerių ugniažolę , tyrimai kol kas ramūs.Todėl sakau jei norit greitesnio kelialapio Anapilin eikit pas ekstrasensus, gerkit visokius marazmus ir spjaukit į visame pasaulyje pripažintą mediciną.Nesakau , kad ji išgydo ypač vėlesnes stadijas, bet gal nebūkime protingesni už pasaulinę mediciną.O kai praeisitę tą baisų , tikrai baisų gydymą , tada gerkite žoleles kiek jos padės neaišku, bet gal galvai bus ramiau.
O dėl galvos , tai prireiks ir antidepresantų ir raminamųjų.Dabar pasiskaičiau literatūros apie saviįtaigą , taigi kasdien stengiuosi relaksuotis ir save nuteikinėti, kad esu stipri, kad esu atspari vėžiui, kad ilgai gyvensiu.To linkiu ir kitiems čia apsilankantiems.

liuda
Pranešimai: 105

2015-01-20 13:01

Ištrauka iš antivėžinio puslapio Peticijos: www.roziniskaspinas.lt

rdquo;Biologinės terapijos medikamentas Herceptinas šiai dienai yra vienintelis vaistas, galintis išgelbėti šių moterų gyvybes. HER2 teigiamas krūties vėžys nustatomas 25 procentams visų susirgusiųjų moterų, dažniau tai būna jaunos moterys iki 45 metų amžiaus. Kol kas Lietuvoje tik 50 moterų gali džiaugtis galimybe gauti gyvybę išsaugančią biologinę terapiją. Padovanokime gyvenimą dar 250 šalies moterų, laukiančių savo šanso į gyvybę.rdquo;


liuda
Pranešimai: 105

2015-01-20 12:01

Kurį gi aš čia taip rdquo;įžeidžiaurdquo;? O ar žinote, jog anonimiškai kreiptis yra dar nemandagiau!
Priedo, aš niekam nieko neperšu ir nereikia liekti savo nepasitenkinimo, ponia mandagioji.

vi
Pranešimai: 188

2015-01-20 09:01

Ne, Andrejau, Jūs ne prekybos agentas, o kuklus Šv. Apaštalas, kurį Visagalis mums atsiuntė su žinia, jog vaistas nuo visų nepagydomų ligų YRA ir jo vardas CORDICEPSAS. Parduodate už savikainą. Telefonas toks ir toks. Paprasta ir kuklu, kaip ir visi stebuklai. Gal dėl to paprastumo, su kuriuo mums šią džiugią žinią nešate ir negaliu patikėti stebuklu. Sorry.

Mano tikslas nėra toks kilnus, kaip Jūsų – išgelbėti visus nelaimėlius. Aš esu egoistė - stengiuosi tik dėl vieno žmogaus, bet jis man šiame pasaulyje yra artimiausias. Stengiuosi pagal savo metodiką: bandau susirasti info apie geriausius ir patikimiausius vėžio gydymo metodus. Naivu manyti, jog galima susirasti vėžio gydymo būdą internete, o radus - išsigydyti. Ten galima rasti tik informaciją, bet po to būtina ją pračekinti pas patikimą gydytoją. Taip aš netrukus ir padarysiu pas gyd. J.Ruolią ir pažįstamą onkologą. O rasta informacija man nesunku pasidalinti su kitais, kurie, savo ruožtu, galės ją pasitikrinti pas savo gydytojus. Jei mano gydytojas pasakys, kad Cordicepsas yra OK, mes jį naudosime. Tačiau, kiek žinau, J.Ruolia į šį preparatą žiūri gan skeptiškai. Tokie dalykai.

liuda
Pranešimai: 105

2015-01-20 08:01

Tam ir pateikiau literatūrą, kad sužinoti iš liaudies patirties kaip reikia paruošti ir naudoti, o geriama lašeliais pradedant nuo vieno... niekas nesiūlo išsikepti jų ir prisišveisti :)))
Kai oficialioji medicina nepajėgi išgydyt, griebsies kažin ko, kad tik išgyventum, o liaudies receptai - ne iš piršto laužti, jie patikrinti šimtmečių.... ir pačių mokslininkų nuostabai padaro stebūklus!

ANDREJUS
Pranešimai: 178

2015-01-16 21:01

Vi, jeigu tu visur paranojiškai ieškai reklamos ir ja randi, tai tavo problema.
Aš bent bandau padėti žmonėms ir, mano nuomone, gan sėkmingai, o ne sėdžiu ir viską iš eilės kritikuoju.
Pasakyk geriau žmonėms kiek kainuotu pvz. gydytis tuo pačiu Avastinu ir viskas bus aišku.

vi
Pranešimai: 188

2015-01-16 14:01

Jei kas dar neskaitete, delfyje yra info apie vaistus, o tiksliau, dar tik ideja, kaip gydyti vezi. Jis cia:

www.delfi.lt/news/daily/science/article.php?id=11846979

Kol kas nekometuosiu, nes neskaiciau originalaus straipsnio, pagal kuri parengta si info.

liuda
Pranešimai: 105

2015-01-16 10:01

Nuo seno esu girdėjusi, jog žalioji musmirė daro stebūklus gydant vėžį. Neseniai nusipirkau brošiūrą apie nuodinguosius grybus, tikrai įspūdingi rezultatai. Patariu visiems pasidomėti, nes juk nei vienas nesame apsaugoti. Baisiausia yra, kai ligos simptomai išaiškėja pervėlai... Knyga vadinasi rdquo;Grybai-žudikairdquo; rusų k., ieškotkite ezoteriniuose knygynuose. Kas gyvenate Kaune tai didžiausias asortimentas liaudies medicinos literatūros yra Donelaičio g. kieme prieš Istorijos muziejų.

vi
Pranešimai: 188

2015-01-15 14:01

„Manyčiau, kad procentaliai paėmus kiek šalyje yra gyventoju ir kiek miršta nuo vaistų, Lietuva tikrai neatsiliktu nuo Kinijos.“ (Andrejus).

Rašiau ne apie šiaip vaistų pasekmes, o apie nekokybiškai pagamintų vaistų pasekmes. Kas dėl kokybės sertifikato, tai neabejoju, jog ir tie kinietiški vaistai, nuo kurių nekurie žmonės užbaigė savo kelią šiame pasaulyje, irgi turėjo kokybės sertifikatą. Be to, kokybės sertifikatas maisto papildams, kuomi yra ir kordicepsas, išduodamas gan lengva ranka net ir JAV. Kai liaudžiai panaudojus kokį papildą, dalis liaudies patenka pas gydytoją su kokiu nors neaiškios prigimties simptomu, kartais yra atsekama, jog tai yra kokio nors papildo naudojimo pasekmė. Tada šis papildas su griausmais išbraukiamas iš vartojimo rinkos. Taip jau yra atsitikę su nekuriais papildais svoriui numesti.

"Iš mano pažystamu lygonių rato turiu tik teigiamus atsiliepimus sugerėjančiais tyrimų rezultatais.“ (Andrejus).

Tipinis reklamos agento atsakymas. :)

“Japonų mokslininkai dar 1998 ir 1999m. rašė savo darbuose, kad kordicepsas yra vienintelis pasaulyje augalas, tuo pačiu metu turintis specifinį poveikį prieš auglius ir antimetastatinį poveikį.“ (Andrejus).

Straipsniuose, kuriuos nurodėte, aprašomi tyrimai pelių arba mėgintuvėlių lygmenyje. Net jei jie sėkmingi, laukia dar ilgas ir dažnai bergždžias kelias, bandant sukurti vaistą, kuris būtų toks pat veiksmingas žmogui. Veiksmingumą būtina įrodyti klinikiniuose bandymuose, ko Sigcess kompanija nepadarė. Ir suprantama kodėl: kad išleisti į rinką vieną naujausių priešvėžinių vaistų Avastin, jį kūrusiai kompanijai prireikė 15 metų tyrimų ir 15 mlrd. dolerių. Papildams šitokių tyrimų atlikti nebūtina, tačiau nedraudžiama apie juos rašyti ką tik nori. JAV irgi nedraudžiama reklamuojant papildus, girti juos išsijuosus, tačiau būtina prie reklamos pridėti štai tokį užrašėlį ar kažką panašaus:

These claims have not been evaluated by the FDA. Our products are not intended to diagnose, treat, cure or prevent any disease.

Padorios kompanijos taip ir daro:

www.recoverymedicine.com/immune_fx_article.htm

Gaila, kad pas mus to nėra, tad papildų „neparastą veiksmingumą“ galima reklamuoti net „Sveikatos ABC“ laidose. Ir tai rimtais veidais daro gydytojai!

Sniege
Pranešimai: 9

2015-01-14 10:01

mano mama serga gimdos kaklelio veziu jau 8m.ligoninej spinduliavo,kai gryzo is ligonines pradejo vartoti ryte nieko nevalgiusi,negerusi maza sauksteli krupio(uzpilta su degtine),saukst.raud.musmeres (uzpilta degtine).dar gerai yra alijosius sumaisytas su medum ir apipiltas Kagor vynu.palaikyti viska 10d.ir tik tada gerti.O siaip kai spinduliuoja ligonineje po spinduliu isgerti 999po 50gr.SVARBIAUSIA BUKITE OPTIMISTAIS!VISKAS TURI BUTI GERAI!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių