gabija
Pranešimai: 203

2015-09-05 15:09

Sveiki ir kartu viso gero.
Šiandien mano virtuali ligos draugė verkia, nes po chemijos kraujo tyrimai dar rodo kažkur esant vėžinių lastelių, tik neaišku kur.
Daug bendravom , palaikėm viena kitą.Aišku ji turi ir gali pagyti, bet ant širdies guli didžiulis akmuo.Viešpatie , kodėl žmogus turi tiek kentėti?
Galit mane pasmerkti, bet daugiau nerašysiu į onkologinius forumus.Perdaug sunku kai sužinai blogas naujienas, o gerų taip maža.Mirė Pavarotis.
O juk ir lėšų ir gerų gydytojų užteko.
Linkiu sergantiems pasveikti.
Sėkmės visiems.

gabija
Pranešimai: 203

2015-09-02 14:09

Gaila , kad negaliu įdėti savo augliukų rdquo;fotkiųrdquo;
gal tada įtikinčiau, kad nesu simuliantė.
Dėkoju tiems , kurie palaiko, bet neatrodo , kad čia rašytų sergantys, taigi pokalbis neturi jokios prasmės ir nemanau, kad reikalingas.

gabija
Pranešimai: 203

2015-08-28 08:08

Labas
Net nustebau, kad dar prisimenate.
Čia užsukau paskaityti , nes draugė parašė, kad šiame forume buvau didelė pesimistė.Tai dabar nusprendžiau palyginti save dabar ir anksčiau.
Aš dabar gyvenu rdquo;Super mamų rdquo; forume.
Prieš 2 savaites baigiau paskutinę chemo.Jau bus 4-i metai kaip aš gyvenu su savo rdquo;draugeliurdquo;, jau 4-is kartus jį pjovė, 4-ciklai chemijų x po 6 kartus.Visko po 4 is kartus.
Dabar pasitikrinau, iki Naujų Metų atostogos.
Per tą laiką sulaukiau dviejų anūkų.
Nors sumokėjau brangią kainą , bet gyvenu.Visko nepapasakosi.
Ateikit į rsquo;Super mamųrdquo; forumą , ten gyvena daug šaunių moterų.
Geros visiems sveikatos, nuotaikos ir tikėjimo.

gabija
Pranešimai: 203

2015-08-27 14:08

Sveiki
Mano padėtis tokia .Visi augliai sumažėjo pusiau.Kur buvo pilve 4x2,6cm liko 2,4x1,2, plaučiuose irgi jei buvo didžiausias 1,6 cm , tai liko 0,5.Plaučiuose turi išėsdinti chemija, nes jų neoperuoja.O didysis jei visai neišnyks , tai gal peiliuką panaudos.
Taigi dar tris kartus sėdu ant adatos.
Pusę rezultato atšvenčiau su gabalu torto, nes pas onkologę ėjau pasiskaičiusi išvadas, tai jau buvo kaip ir ramu, o eilė milžiniška, tai galėjau ir kavos išgerti.Šeip tai mažinu saldumynus, skaičiau , kad ir draugelis labai mėgsta viską kas saldu , bet tokia proga pasilepinau.Vėžio žymuo kraujyje atėjo į normą.Nuo 62 nukrito iki 9,7.
Nors chemoterapija šiuo kartu nesukelia pykinimo, bet savaitę negali eiti į šokius nes kojas žiauriai skauda.Su kiekvienu leidimu darosi silpniau, tai yra priežastis tinginiauti, gulėti lovoje su knyga arba spręsti sudoku.
Neramia dušia laukiu penktadienio. Praeitą kartą adatos pasekmė buvo skrandžio uždegimas.Dvi paras negalėjau nei pasijudinti, nei valgyti.O kai atsikėliau, tai atsijungiau.Šviesos tunelio gale nemačiau, tik vyrui po to rankos drebėjo ir po to pusdienį iš lovos išlipdavau tik lydima asmens sargybinio.
O kaip sekasi kitiems gyvenimas su šia liga?
Kaip nuotaikos?
Pasidalinkim savo patirtimi.

xxx
Pranešimai: 184

2015-08-27 09:08

kaip sekasi p. Gabijai ir kitoms gydantis vezi?

edita
Pranešimai: 118

2015-08-07 17:08

Labai dekui uz palaikyma,nes labai bijau operacijos ir dar pergyvenu jeigu isves stoma ....

gabija
Pranešimai: 203

2015-08-04 15:08

Na bloga nuotaika prasiveržia ir gripu sergant.Tai
čia visai naturalu.
Mane mažiau jaudina ne kiek metų liko, o tai kokias dar bjaurias chemijas paskirs ar gabaliukais pjaustys.Tiesiog nusibodo - operacija, 5 mėn chemija, metai atsigauti , vėl chemija, po to vėl operacija.Tikra karuselė.
Mums turėtų mokėti premijas , nes manau mokslui mes tarnaujam savanoriškai,net pasirašom, padedame tobulintis gydytojams ištisoms farmacijoms pelną uždirbame, visokią bjaurastį išbandome.Na gal kitiems bus geriau.
O geriausia dievo dovana būtų pavasarinis varveklis ar plyta nuo stogo.

Fui, daugiau nerašysiu, nes jau pasireiškia chemijos ir artėjančių tyrimų baimės sindromas.

gabija
Pranešimai: 203

2015-08-03 16:08

Labas
man darė pilvo kompiuterinę tomogramą ir į vaizdą pateko plaučų gabaliukas su metastaze.Kitaip būtų nepastebėję, nes
Po to darė rentgeno nuotraiką , kuri buvo visai švari , po to vėl darė vien plaučių kompiuterinę tomogramą .Tada vėl patvirtino , kad yra.
Daugiau dėl plaučių nieko nedarė.Yra bendra chemija dėl kiaušidžių ir plaučių vėžio.Ryt darysiuos markerį , žiūrėsiu ar ką nors veikia , apart nuplikimo. 10-o trečia chemija , o po to vėl
kompiuterinė tomograma. Tada spręs ką darys.Aplamai man nieko neaiškino, sakė , kad chemijos eigoje priims sprendimus.Kai patenka į plaučius prognozė š...., nes tada labai lengvai per kraują keliauna į smegenis ir kaulus.
Aplamai depresuoju dabar , bloga nuotaika, nė vaistai nepadeda, bijau markerio parodymų po to bijosiu kompiuterinių išvadų.
Nežinau nė ką rašyti, dūšią vilkai drąsko.
Būkit visi stiprūs.
Ate

edita
Pranešimai: 118

2015-07-29 16:07

labai slogi nuotaika bet kai perskaiciau tai skaniai pasijuokiau .Aciu!

edita
Pranešimai: 118

2015-07-29 13:07

gal galetumet parasyti kaip gerti peroksida .dekoju

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių