vi
Pranešimai: 188

2015-12-25 09:12

Ačiū už sveikinimą, aš irgi sveikinu, sulaukus Šv. Kalėdų tiek Jus, tiek tuos kuriuos tiesiogiai ar per artimuosius palietė problemos, susijusios su šios temos pavadinimu. Linkiu Jums ar Jūsų artimiesiems 100 metų remisijos!
Dėl Helicobacter pylori. Ji yra pas kiekvieną, tačiau ne kiekvienas dėl jos suserga gastritu. Taip yra ir su tuberkulioze, vėžiu ir daugeliu kitų ligų. Čia imuninės sistemos reikaliukai – kur silpna, ten trūksta. Beje, šiais metais mokslininkai, atradę šią bakteriją bei įvardinę faktą, jog būtent ji yra pagrindinė gastrito priežastis, gavo Nobelio premiją. Aš jiems prie premijos irgi norėčiau ką nors pridėti: mano mama virš 30 metų ligoninėse ir namie tonomis vaistų buvo bergždžiai gydoma nuo gastrito ir jo sukeltų opaligių, o pagydyta buvo per 2 savaites, kai mūsiškiai gydytojai „susižinojo“ apie Helicobacter pylori.
Dėl „atpylinėjimo kartumu“. Tai ne Helicobacter pylori, o tulžiapūslės reikaliukai. Jei joje nėra akmenukų ar smėlio, be to gydytojai nenustatė jokių kitokių šio organo patologijų (na, būna ji kartais netikusiai užlinkus ar dar kas nors), didžiausia tikimybė, jog Jūsų tulžiapūslė laikas nuo laiko „užsiima“ taip vadinamom diskinezijom, t.y. nevalingais susitraukinėjimais. Taip būna jautriems žmonėms. Diskinezijos metu tulžis pašalinama į dvylikapirštę, kai šioje nėra maisto. Pastarąją šitoks „kaimynėlės“ elgesys labai supykdo, ir ji šliūkštelna tai, ką gavo, visiškai į priešingą, nei dera, pusę, t.y. į skrandį. Šis, savo ruožtu, irgi, kaip moka, išreiškia savo nepasitenkinimą: apsipila rūgštimi, paskaudena ir bando kuo greičiau atsikratyti nepageidaujamu turiniu – stumia viską tiek atgal į dvylikapirštę, tiek viršun į stemplę (kartumas burnoje). Daktarai visa tai vadina gastroduodeniniu refliuksu. Kaip su tuo kovoti? Tiek tulžiapūslę, tiek nervų sistemą labai veiksmingai „atveda į protą“ judėjimas, t.y. „mankšta, mankšta, mankšta“ apie, kurios būtinumą yra prašnekta kitoje temoje („Depresijos gydymas“). Tai tikrai padeda. Ypač plaukimas. Kitas dalykas, reikia pasistengti, jog tulžis neturėtų kuo spjaudytis laisvu nuo darbo metu – tegul išlieja savo tulžį ant maisto, t.y. jai reikia reguliariai jo pakišti. Ką valgyti? Aš turiu savo teoriją, kuri veikia, tačiau daktarai tam vargu ar pritartų. Valgyti reikia VISKĄ! Tai tiek. Tikiuosi tai padės.

Liza
Pranešimai: 13

2015-12-21 16:12

Aciu Vi uz atsakyma, jis labai isamus ir mane nuramino. Taip as esu jautri ir labai stipriai i viska reaguoju.O ta bakerija,Helicobacter,nuo ko ji, ta prasme kaip ji i zmogaus organizma papuola? Dar vaikysteje daznokai atpylinedavau kartumu. Sveikinu su Sv. Kaledomis!

inga
Pranešimai: 192

2015-12-20 16:12

fantastika, malonu kad žmonės žiuri ši puslapi. kai Sukuriau šia tema maniau kad niekam tai nerupi. Kai rašiau pirma karta buvau nuvarginta skausmu, emociju. dabar jaučiuosi gerai. galiu jus užtikrint kad iki šiol viska darau tam kad gyvenčiau. padedu kitiems likimo nuskriaustim žmonėm. Ant savo kailio viska patyrus suradau reabilitacijos išeiti. Jei jums reikia pagalbos, nebijokit paskambinkit. Pdėsiu. mano telefonas 860572721

vi
Pranešimai: 188

2015-12-17 15:12

Čia yra vienas protingesnių straipsnių, iš mano rastų, aišku, apie vėžio gydymą - ellink.ru/co/vita/crebs_01.htm. Deja, rusų kalba. Straipsnyje nerasite stebuklingų vaistų pavadinimų, tačiau jis paskatina ir padrąsina kažko imtis tuos, kurie po sėkmingo tradicinio gydymo (chirurginio + chemoterapinio + radioterapinio) visgi neužmiršta, jog, deja, yra toks dalykas, kaip recidyvas... Šiuo atveju siūlomas, o tiksliau ginamas, fitoterapinis gydymo būdas kaipo toks, ir paaiškinama kodėl.

vi
Pranešimai: 188

2015-12-14 17:12

sorry, sorry, sorry... ne kiza, aišku, o liza.

vi
Pranešimai: 188

2015-12-14 17:12

Ačiū, kiza, už pasitikėjimą... :) Aš nesu gydytoja, tačiau esu pakankamai „sena“ bei patyrusi „ligonė“, todėl esu prikaupusi pakankamai empirinių stebėjimų, kuriais remiantis galiu pasakyti, jog Jums tikrai ne tiesiosios žarnos vėžys. :) Pasikartosiu, - nors nesu gydytoja – įtariu, vėl gi turėdama omenyje empirinius stebėjimus, jog Jūs esate jautri arba turite įžymiąją bakteriją Helicobacter pylori (visiškai pagydomą!), kas sukelia rūgštingumą, o šis, savo ruožtu, iššaukia mažesnius ar didesnius skausmus. Siūlau ramybės labui, pasidaryti endoskopinį skrandžio tyrimą su taip vadinamu „japonišku zondu“, kad „pamatyti“ tikrąjį vaizdelį. Galbūt skrandyje daktarėliai įžvelgs mažumą tulžies, kuri sukelia rūgštingumą ir pošlykščius jausmus, tame tarpe, skausmą. Tulžis, beje, dažniausiai sumaišo tekėjimo kryptį vėl gi dėl perdėto jautrumo. Arba tulžies pūslės akmenligės (užmirškit! Čia ne Jūsų atvejis...). Dėl meteorizmo ir sukietėjusių vidurių – tai neišvengiama, kai yra padidėjęs rūgštingumas. Anyway, Jums reikia ieškoti rūgštingumą sukeliančių priežasčių. Beje, kai man darėsi panašūs dalykai, daktarėliai mane gydė ne „nuo širdies“ kaip Jus, bet nuo nugaros raumens uždegimo! Nepykstu ant jų. Jų darbas yra labai sudėtingas – yra galybės ligų, o simptomų kiekis - ribotas... :)

Liza
Pranešimai: 13

2015-12-14 15:12

klausimas vi, perskaiciau Jusu pasisakyma ir labai susidomejau.parasysiu savo simptomus, kurie man kelia nerima;Jauciu viduri7 putima jau labai senai, pries tris metus skaudejejo pilvas aplink bamba, dare tyrimus ir rado nedideli gastrita, dabar pavalgius prasidejo priepuolis,panasus i sirdies, bet sirdis sveika. vel dare tyrimus del skrandzio, vel tie patys pozymiai, nedidelis gastritas. Veliau priepuoliai, kartodavosi beveik kiekviena diena. Geriau rukstingum mazinanciu, bet kai nustojau vel negermumas. Kaip minejau man viduriai pastoviai uzkieteje ir juos pucia yra meteorizmas. man 36 metai. aciu

vi
Pranešimai: 188

2015-12-13 21:12

Ačiū, zi, - pasiskaitinėjau... Paguost-nepaguodė, bet bendras supratimas, ko teks tikėtis netolimoje ateityje, susidėliojo. Sėkmės Jums!

zi
Pranešimai: 4

2015-12-10 15:12

as esu praejes chemoterapija...tiesa, man buvo limfoma..siaip jei norite pasiskaityti atsiliepimu apie chemoterapija, tai yra toks puslapis kraujas.lt, aisku, ten apie onkohematologija kalbama, bet gal ir rasite ka nors idomaus paskaitinet..

vi
Pranešimai: 188

2015-12-09 21:12

Gal kas iš čia užlystančių yra „praėjęs“ chemoterapiją? Norisi užgirsti ką nors paguodžiančio šia tema...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių