daiva
Pranešimai: 281

2015-03-25 15:03

sergu 3b stadijos gimdos kaklelio veziu nezinau net kaip pradeti toliau gyventi ir kiek liko metai ar du

daiva
Pranešimai: 281

2015-03-25 15:03

sergu 3b stadijos gimdos veziu nezinau net kaip pradeti toliau gyventi ir kiek liko metai ar du

Roze
Pranešimai: 9

2015-03-25 11:03

mano tete serga kepenu veziu.Jis nieko nevalgo jam labai.Noreciau paklausti ar nezinote ka reiketu duoti valgyti tokiam ligoniui?ISANKSTO DEKOJU ACIU

Irma
Pranešimai: 30

2015-03-25 07:03

Gal galit parašyt koki simptomai sergant kepenų ir žarnyno vėžiu.

ANDREJUS
Pranešimai: 178

2015-03-23 22:03

Sveiki. Gurmane, prašyčiau nesimėtyt žodžiais. Aš nesu kvailas, jei rašyčiau kažkokias nesąmones, tai kitas reikalas butu, galima ir vardą pakeisti. Tiesiog man rupi žmones ir jeigu aš manau, kad galiu kuom nors padėti, tada parašau. Kartoju, kad tiesiog galiu jums asmeniškai duoti telefonus žmonių, kurie turi puikių rezultatų, vartojant kordicepsą prie onkologinių susirgimų. Manau, kad tai tikrai rimta problema ir nėra man čia ko juokaut, ar š... kažkokį piršt. Jei nežinočiau poveikio, nerašyčiau. Taip, dirbu atstovybėje ir neslepiu to. Su Pagarbą. Andrejus sigcess@gmail.com +37067787777

ANDREJUS
Pranešimai: 178

2015-03-22 22:03

Tadai, jus esate visiškai teisus. Vėžio gydymas Vakaruose yra kompleksinis turi būti jei reikia chemoterapija, radioterapija ir chirurgija. Rytuose gi yra visiškai kitas priėjimas prie šios problemos. Neabsoliutizuoju Rytų medicinos, tik reikia pasakyti, kad pritaikant pažangiausius Rytų ir Vakarų gydimo budus galima pasiekti tikrai labai gerų rezultatų. Ir niekas nevadina preparatus su kordicepsų vaistais, nors savo poveikių jie juos labai primena. Su Pagarbą, Andrejus sigcess@gmail.com +37067787777

tadas
Pranešimai: 33

2015-03-21 13:03

Perskaičiau aš čia visų atsiliepimus ir galiu pasakyti,kad aplamai vėžio gydymas yra kompleksinis turi būti jei reikia chemoterapija, radioterapija ir chirurgija. Visa kita yra tik pagalbinis gydymas.O to pagalbinio gydymo yra labai daug rūšių.Tai ir fitoterapija, enzimų terapija, maisto papildų terapija,psichoterapija ir taip toliau.
Kodel čia visi kalba apie maisto papildus? Nuo kada maisto papildai kaip vilkakora ar kordicepsas pasidarė vaistais? Gal kas atsakys.

ANDREJUS
Pranešimai: 178

2015-03-21 09:03

Visame pasaulyje prie onkologinių susirgimų labai sėkmingai yra vartojami preparatai su kordicepsų skystame pavidale. Lietuvoje jau vyko 3 medikų konferencijos apie kordicepso poveikį žmogaus organizmui, kur yra pripažinta, kad kordicepsas stabdo onkologinių ląstelių dauginimą ir metastazinius pokyčius, be to atstato imunine sistemą ir pagerina kraują. Preparatai su kordicepsų puikiai vartojami derinant su įvairiomis terapijomis. Keletą rezultatų galite rasti čia :
sss.rikt.ru/str.phtml?id_str=86

Preparatų su kordicepsų kainos yra labai prieinamos. Aš pats dirbu atstovybėje, kuri prekiauja šiais preparatais ir galėčiau jų gauti jums mažiausiomis kainomis, suorganizuoti asmeninę nemokamą med.m.daktaro konsultaciją ir suteikti daugiau informacijos. Su Pagarba. Andrejus sigcess@gmail.com +37067787777

as
Pranešimai: 571

2015-03-19 13:03

???

vaiva
Pranešimai: 53

2015-03-18 09:03

Yra ir taip kur isleisti pinigelius onko ligoniams,o draudimai ir ju teikiami malonumai lai lieka sveikiesiems

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių