gabija
Pranešimai: 203

2015-08-22 14:08

Šiandien sužinojau kompiuterinės tomogramos rezultatus.Mano dižiausias augliukas 4x2,6 ,aptirpo iki 2,4x1,2, o plaučiuose buvę-1,3-1,6 iki 0,9-05 cm.Tai įvyko po 3 chemijos seansų.Nors žinau, kad dar tris kartus teks gulti 5 val ant adatos, bet jau jaučiu prašviesėjimą, bent jau nieko naujo neatsirado.
Laukiu vėsesnių orų, nes vaikštau su šlapiu peruku, kuris išdžiūsta kas pusvalandį.
Daug diskutuota apie sveiką maistą.Tik , kad parduotuvėse jis sintetinis, o ir kaime auginau iki šių metų, jei neužpili chemijos tai pomidorai dar žali lieka be lapų, o vos išdygusias bulves suvalgo koloradas.Taigi, kad daržovės panacėja nuo ligų , tai mitas.
Kiek žinau vėžys mėgsta saldumynus, pieno produktus, miltinius produktus:bandeles, tortus ir kitą , ką ir aš mėgstu.
Dabar pradėjau saldinti saldikliu , jei jau mirtinai noriu, tai išsiskiriu sau vieną saldainį.
Šiandien atšvenčiau gydymo pusiaukelį ir sukirtau gabaliuką torto.
Dar pastebijimai dėl sveiko gyvenimo būdo.Su manimi nuo plaučių vėžio leido chemiją sportininkui-rdquo;ruoniuirdquo;,kuris žiemą ežere maudėsi.
Mano mama rdquo;derina rdquo; maistą sekančiai: pieniška sriubą ir lašinių gabaliukas, daržove pripažįsta tik kopūstus, labiausiai mėgsta bulves ir skilandį.
Jai jau 85 metai.Taigi nieko mes nežinom nei apis savo organizmą, nei kas mums geriausia.vienais metais vieną produktą paskelbia nuodu, kitais jis jau naudingas.tarp kitko lašiniai dabar jau labai reabilituojami.

raminta
Pranešimai: 141

2015-08-21 19:08

Nuosirdziai uzjauciu...

violla
Pranešimai: 980

2015-08-14 21:08

Aš ne iš šio puslapio,bet negaliu neparašyti.
Drįstu laikyti save ,turinčia nemažai žinių netradicinėje medicinoje. Turiu pluoštą sertifikatų,pati kartais skaitau paskaitas ta tema. Bet linkiu aklai niekada nepulti į kraštutinumus-vieną mesti, kitą imti. Jeigu jau diagnozuotas onko susirgimas,tai būtina cheminės medicinos pagalba, tai pirmiausia. O įvairios dietos, žolės- žolelės, organizmo valymai- tik po to, kaip papildoma natūralioji terapija. Jos pagalbos aš neatmetu,ji rekomenduotina, yra ženklių gerų rezultatų,bet nebūtinai tai panacėja. O išimtys egzistuoja visada gyvenime, todėl tik pagal jas spręsti negalime.
Dažnai kalbantys apie sveiką mitybą ar netradicinę mediciną nežino pačio elementoriaus. Sveikas maistas-tai pirmiausia EKOLOGIŠKAS. Tai neapdorotas chemiškai,tiesiog, nekenksmingas. O po to tik kalbėkime apie riebalus, mėsą, krakmolą, baltus miltus,cukrų ir 100 kartų- t.t.
Ką reiškia gyvas maistas,jei jis chemizuotas? O jei kažkieno močiutė ar diedukas mirė 95-99 metų, bet valgė viską iš parduotuvių,tai atleiskite,kuriam laikmety jūs gyvenate? Diedukų ir močiučių laikmečio parduotuvių maistas buvo mažai kenksmingas. Tie rdquo;rašytojairdquo;,matantys toli- visai nesuvokia apie ekologiją. O atsigręžę atgal- mato tik pliką faktą. Susirgus onko - nepasikliaukite vien netradicine-natūropatine medicina. Tikrai nepasveiksite, išskyrus vienetines išimtis, kur neaišku, kas jas padarė. Bet netūropatinę mediciną pasilaikyti šalia, po chem. gydymo - verta.

gabija
Pranešimai: 203

2015-08-13 10:08

Na atleiskite mano silpnus nervus,bet norisi išsikeikti, kai apie onkologiją rašo moteriškės prisiskaičiusios interneto ir žurnalų.
Kitos po tokių aiškinimų ir nusprendžia , kad gydyti vėžį varške daug maloniau ne operacija ir laukia.
Man antra chemija , buvo ir operacija.Man irgi padėjo internetas, sužinojau , kaip reikia stebėti vėžio žymenį, pati privačiai dariausi tyrimus kas mėnesį, todėl žinau , kad vėžio žymuo per 6 mėn nuo 4,8 padidėjo iki 62 punktų.Kadangi pakėliau pavojų 1,5 mėnesio anksčiau, tai kol pasidarė visi rezultatai , paskutinį mėnesį žymuo didėjo ne 6 puktais kaip sausį , o 20 punktų liepą.Dabar jau po 2 chemijų vėl 9,8 , dėl ko aš buvau netikėtai nustebusi.
Maitinkitės kaip norit , kol sveiki, bet jei jums diagnozuotas vėžys , darykit , tai ką numato medicina.
Procedūros nesimpatiškos, bet tai geriau negu nueiti jau supuvusiam lavonui.
Aišku kiekvienas savo likimo kalvis.
Tik gaila , kad žmonėms vietoj smegenų varškės prikrauta.

as
Pranešimai: 571

2015-07-29 15:07

BAILEI , jei norit gyventi gydykitės ir negaiškit laiko.Stomos dabar moderniškos viena bendradarbė ją turi, tai niekas nė nežino.
Sekmės

as
Pranešimai: 571

2015-07-24 08:07

Gabija,kaip Jūs?

aurelija
Pranešimai: 25

2015-07-21 15:07

Miela Roma, matosidaugskausmo patyrete. Labai gaila. As taip pat sergu maksties veziu. Gyde spinduliais po to chemo. Toliau nezinau kaip bus. Man labai idomu, kodel Jus, Roma, pasidalijote skausmu, bet taip ir neisdavete paslapties, kokie tie augalai, kuriais gydotes. Parasiau, bet jauciu, kad Romos apsilankymas sioje svetaineje buvo atsitiktinis. Mielieji, gal kam teko gydyti maksties vezi? Kaip man toliau gydytis? Daktarai nieko nesako, t.y. lauksime,ziuresime.

iren
Pranešimai: 9

2015-07-15 18:07

Labai užjaučiu dėl močiutės,bet džiaugiuosi,kad ji turi tokį nuostabų anūką,tikiuosi,kad šeimoje pas jus yra kam dar labai rūpi močiutės sveikata ir darot viską,kas įmanoma,žinok,būna kartais stebuklų,tikėk labai tuo,aš pati irgi sunkiai sveikstu po galvos auglio operacijos,tik jis buvo nepiktybinis,bet vis tiek pasekmes kol kas nelabai kokios,irgi darau viską,ką tik sugalvoju,pasidomėk Forever produktais [alavijo] ir Treben žolelių tinktūra.Viską rasi internete.Sėkmės tau ir stiprybės,o močiutei kasdien rodyk savo meilę,aš irgi turiu anūką,tik jis dar mažas,labai jį myliu,tikiuosi,kad jis užaugs toks geras ir jautrus kaip ir tu.Parašyk,kaip jums seksis toliau sveikti.

iren
Pranešimai: 9

2015-07-11 18:07

Labas vakarelis,gal yra sveikstančių po galvos auglio operacijos?Man prieš metus operuota pirmo laipsnio nepiktybinė astrocitoma,tačiau kol kas sunkiai vaikštau,aptirpus dalis liežuvio,dar prieš pusmetį pradėjo drebėt kairė ranka,nežinau nei ką daryt toliau.gal kas gali pasidalint patirtimi? Ačiū

ANDREJUS
Pranešimai: 178

2015-06-19 20:06

Koncentratai su kordicepsų, vartojant pakaitomis Imperatorišką ir Kordicepsą - naująją formulę prie onkologinių susirgimų labai pagerina kraujo tyrimus. Kliniškai yra įrodyta, kad šie preparatai stabdo vežinių ląstelių dauginimasį ir mažina metastazinius pokyčius. Vartojant po chemio-terapijų greitai atsistatomos organizmo jiegos ir žmonės gali tęsti gydimą.
Su šiais preparatais dirba ir Lietuvos onkologai. Yra mokslinių straipsnių ir knygų apie jų ypatingą poveiki prie onkologinių susirgimų. Planuoju ryt, poryt nuskenuoti kelis straipsnius ir galėčiau atsiusti visiems norintiems. Yra tiesiog puikus rezultatai prie gerybinių auglių, cistų, miomų, mastopatijos ir kt.
Visą papildomą informaciją jus galite gauti tel. +37067787777 arba sigcess@gmail.com

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių