Dane26
Pranešimai: 4

2015-02-23 06:02

Idomi informacija gal kam bus naudinga www.mpe.lt/lt/mpe/Bane/Gesavit/Gesavit

Kunigunda
Pranešimai: 6

2015-02-22 15:02

Šiais laikai jau galima įveikt daug onkologiniu ligu tik reikia tikslingai kreiptis pas medikus ir vėliau pasirinkti gera reabilitacijos kursa.Labai gerus rezultatus duoda vilkakoros ir raudono drakono žoliu priaparatai.Be to būtina užsiimti meditacijom kuriu pagelba išmoksit save kontruoliut ir valdyt savo organizma.Siais laikais masiškai žmonės serga vėžiu bet nereikia nukabinti nosies ,nes mokslas sparčiai žingsniuoja į prieki.Atrandama daug gydymo būdų.Reikia nebijot žengt pirma žingsni, nesiblaškyt per įvairius ekstrosensus o pradėt gydytis.

marius
Pranešimai: 82

2015-02-18 18:02

Man jau 56m bet jaučiuosi dar ne senas. Labai noriu gyvent.Melskis vaikeli kaip ir aš gal tai padės juk viskas dievo valioj. Jei idomu tai galiu duot daktaru tel. kurie gydo liaudies medicina.Yra viena moteris kuri taip pat sirgo vėžiu o dabar pagyjus padeda kitiems. Man ji irgi labai padeda.

inga
Pranešimai: 192

2015-02-17 19:02

labai baisu kai esi jaunas ir tavo givybė pakimba ant plauko.Ankščiau šmaikščiai juokaudavau, kad vėži išgydyt lengva: tereikia 10dienu gert šilta piena su bulkute, o paskutine diena išgert tiktai pieną. Vėžis išlys ir paklaus o kur bulkutė? dabar jau kai pasisekė nugalėt ši baisuli, nebejuokauju. Galiu pasidalinti savo patirtim ir išgirst kitu nuomone. Gal net viens kitam pasiguosti ir padėti.

inga
Pranešimai: 192

onkologija

2015-02-17 19:02

onkologija

balmer
Pranešimai: 1

2015-01-28 13:01

sveiki,gal pas Jus yra atliekamu nuo skausmo vaistu,pas mana yra daygiaubnei pusenbuteliuko megace geriamosios suspemcijos.gal n\vienas kotam galetumem padeti,esu is Vilnisus.isssmiau tel.865529149,is anksto aciu.

Fohowtemosautorius
Pranešimai: 150

2015-01-10 10:01

Sveiki. Pasidomėkite rimtais tyrimais ir kombinuota onkologijos ligų gydymo metodika Fohow preparatais.

www.fohow.info/straipsniai/rytu-medicina/onkologija-rytu-medicinos-poziuriu-ir-kordicepsas-skystame-pavidale

Jau 9 metus dirbame su šiais preparatais, yra šimtai puikių rezultatų gydant įvairias, net ir labai sudėtingus onkologijos atvejus.

Pagarbiai Andrejus www.fohow.info Tel.867787777

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių