daivute
Pranešimai: 6

2015-06-11 18:06

As vis savo maytei paskaitau ka bitute paraso.Ji idemiai paklauso,bet nieko man nepasako..nezinau kodel,bet as vis jei sakau,tu turi gyventi nors del mano anuko kuriam tik 10men.Ji puikiai supranta,kad liga yra rimta,o man belieka , tik paguosti,sakyti; viskas susitvarkys tik reikia laiko.To mes visi norime sirgdami, bet kokia liga.

daivute
Pranešimai: 6

2015-06-06 07:06

cia mano mama serga sia liga.Su mintimi gal nera pilnai susitaikiusi ,nes dar chemoterapija vyksta.Aisku klausia saves,kodel butent ja si liga uzklupo...Mums visiems buvo labai netiketa,bet as tikiu,kad viskas bus gerai mano maytei.

aina
Pranešimai: 3

2015-05-29 20:05

ASTA labas.Is visos sirdies uzjauciu.Mano vyrui taip pat auglys kepenyse su metastazem,tik daktarai sia liga diagnozuoja kaip neHodzkino limfoma.Uzsuk i foruma"kraujas lt."i skyriu"gydymas",as ten kalbuos beveik pati su savimi.Ateik,pasidalinsim skausmu perpus.

zilvinas
Pranešimai: 271

2015-05-29 16:05

Roma, gal gali pasidalinti patirtimi, kas gali pakonsultuoti, kaip nugalėti naviką be operacijų ir chemijos?
Būčiau dėkingas.

Dina
Pranešimai: 102

2015-05-29 15:05

gal ir gerai siūlo nesioperuoti,bet man atrodo,kad taip saugiau;pas mamą gimdoj 3 metus buvo "nieko baisaus",kai padidėjo ir išoperavo pasakė,kad labai laiku,ačiū Dievui tik už tai

rita
Pranešimai: 239

2015-05-28 18:05

Vilkakora yra tas pats dar vadinamas" Kates nagas".Jis yra labai daug pigesnis pas platintojus is Rusijos ir originalas, Peru gaminta. Visai tai galite reasti internete, reikai tik noro.

rita
Pranešimai: 239

2015-05-28 18:05

Norciau pakomentuoti tiems zmonems , kurie netiki kordisepsu ar kitais vaistais.As pati gaunu chemoterapija ir stipria , esu operauota ..Bet jei jus netikite niekuo tai Jums niekas ir nepades.Kazkuo tiketi reikia, buti kupinai vilties: ar tai lietuviska rupuze ar kordisepsas...Viskas prasideda is vidaus, nuo minciu.

rita
Pranešimai: 239

2015-05-28 18:05

Moterys brangios, noriu pasakyti kad demetosios maudos ir uzpiltos rupuzes galima nusipirkti Kauno homeopatineje vaistineje ir oficiliai.As pati ieskojau kas gali tai kavilifikuotai padaryti, o pasirodo visai viskas yra po nosiai ir tu paciu " ziniuoniu " padaryta.Sekmes

bite
Pranešimai: 16

2015-05-27 08:05

Valgyk viska ko tik norisi,bet ne po daug,organizmas pats pasako ko jis tuo momentu nori labiausiai,as irgi sergu kiausidziu veziu tai zinau is savo patirties,o kaip antioksidanta naudok vitaminus Triovit-tai tiesiog butina prie tokiu ligu,aisku nereikia valgyti labai riebaus maisto,o daugiau naturaliu vaisiu ir darzoviu.

vika
Pranešimai: 66

2015-05-27 07:05

Išbandyta.Ryte,kaip sako ant tuščios dūšios,sumaltų linų sėmenų 1 arb.šaukštelį užplikyti 50 gr.verd.vandeniu,kai pravės išgerti.Jose yra visko.Reguliuojasi ir viduriai.Po 15 min.pavalgyti.Kad atsistatytų hemoglobinas labai gerai gerti dilgėlių arbatą,ji taip pat stabdo kraujavimą iš organizmo.Gerti 10 d.po to pertrauka ir vėl galima pakartot.Vaistinėje yra šaltalankio aliejus ir gerai.Neplaukite indų su nuriebalintojais.Išskalbę skalbinius dar užstatykite programą rdquo;skalautirdquo;.Dar kartą perplaukit.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 18 ir 0 svečių