i
Pranešimai: 18

2015-11-06 20:11

Peskaičiau viską kas čia parašyta,turiu tą problemą kaip ir daugelis čia pasisakiusių,ypač tas kvapas jaučiasi tik atsibudus,manau,kad nuo paradantozės,kuria sergu jau seniai,jokios pastos ir skalavimai visai nepadeda.Taip turiu chronišką sinusitą,kartais streikuoja skrandis-tai sunku suprasti,kokia pagrindinė priežastis, bet manau,kad paradantozė,kai tą kvapą kartais pajaučiu iš kitų žmonių,net bloga pasidaro, dėl to labai nerimauju dėl savęs, o nuo tų kramtomų gumų,tik skrandį pradeda skaudėt.Būtų gerai rast kokią išeitį,nes žmogus pats savęs pradedi bijot

rega
Pranešimai: 10

2015-10-23 13:10

Man tas pats.Nors ir pas stomatologą einu, dantų išgedusių nėra, yra paradontozė, bet ją gydau nuolat, pastą naudoju gerą, dantis valau 2 kartus dienoje, tačiau burnos kvapas vistiek būna. O būna ne visą laiką. Gali atsirasti pusdienį ar kelioms valandoms ir pranykti be niekur nieko. Kad jau atsirado kvapas pasako mano vyras, bet aš su žmonėmis kalbėdama stegiuosi kramtyti gumą ar nusisukti. Pas gydytojus gastroenterologus klausiau ką daryti, atliko gastrofibroskopiją (japonkę) ir pasakė, kad viskas skrandžiui tvarkoje, gal iš kepenų taip yra, bet kuo gydyti nežino. Visko gydymui sugalvoja, o kaip gydyti burnos kvapą niekas nebando.

xxx
Pranešimai: 184

2015-10-18 14:10

Perskaičiau jūsų komentarus apie blogą burnos kvapą.Aš taip pat turiu tą pačią problemą.Ir tai labai erzina.Nekalbu apie kitus žmones pajutusius jį sklindant nuo manęs.Kaip ir jūs rdquo;maskuoju tai kiek galėdamardquo;,bet...Blogiausia, kad tai persidavė mano vaikui.Kai laukiausi turėjau didelę slogą,tad nors ir negalėjau(mat laukiantis ne visus juk galima naudot)naudojau daug lašų, kad pakvėpuočiau.Pasirodo tas kvapas man atsirado dėl kvėpavimo takų.Dėl to pradeda gamintis kažkokios bakterijos.Tai kaip man dabar elgtis?Gal kuriam, ar kuriai buvo taip pat.Patarkit, nes kas su tuo susidūrėt,tikrai suprantat,kaip tai nemalonu.(tiesa pas gydytojus taip pat kreipiausi, bet ir man sakė, kad per daug prisigalvoju)

xxx
Pranešimai: 184

2015-10-18 13:10

Perskaičiau jūsų komentarus apie blogą burnos kvapą.Aš taip pat turiu tą pačią problemą.Ir tai labai erzina.Nekalbu apie kitus žmones pajutusius jį sklindant nuo manęs.Kaip ir jūs rdquo;maskuoju tai kiek galėdamardquo;,bet...Blogiausia, kad tai persidavė mano vaikui.Kai laukiausi turėjau didelę slogą,tad nors ir negalėjau(mat laukiantis ne visus juk galima naudot)naudojau daug lašų, kad pakvėpuočiau.Pasirodo tas kvapas man atsirado dėl kvėpavimo takų.Dėl to pradeda gamintis kažkokios bakterijos.Tai kaip man dabar elgtis?Gal kuriam, ar kuriai buvo taip pat.Patarkit, nes kas su tuo susidūrėt,tikrai suprantat,kaip tai nemalonu.

zmogus
Pranešimai: 40

2015-10-13 13:10

Pasakysiu taip:) turit eit pas savo gydytoja ir prasyt tyrimo su endoskopu... blogo burnos kvapo priezastis gali butu helicobater pylori:) sita bakterija nuseda skradzio dugne ir dauginas, kai jos prisidaugina pakankamai daug jis pradeda isskirti rugstis o kaip mes zinome rugstis isskiria ir skrandis nu skrandzio sultys(suprantat ka turiu omenyje), taigi jum reikia isnaikinti sita bakterija:) jeigu jum yra blogas kvapas tai paziurekite pries veidrodi i savo liezuvi... ar ant jo yra baltu gleiviu ar balto uznesimo? jeigu taip eikite pas savo gydytoja nes gali buti kad turite sia bakterija:)

Alina:)
Pranešimai: 5

2015-09-28 18:09

Manau, šiame kabinete, kaip ir man, Jums gali nustatyti blogo kvapo priežastį. Kas iš to, kad pašalinsite pasekmes, o ne priežastį, pildami brangius tepalus ir skalaudami burną?

Išsami sveikatos diagnostika!
-ištiriame ligas ir jų pažeistus organus,
-nustatome infekcijas ir alergenus,
-sudarome individualią gydomąją-profilaktinę programą.
Diagnostikos patikimumu jau įsitikino daugelis mūsų klientų. Galime pasigirti, kad nenuvylėme nė vieno savo paciento ir individualiai sprendėme jų problemas. Daugiau informacijos www.biorezonansinediagnostika.lt

kamillla
Pranešimai: 2

2015-09-03 11:09

supuvusio kiausinio

mergyte1988
Pranešimai: 1

2015-08-31 17:08

o kas yra tas streptokokas, ar stafilokokas? kaip jie pasireiskia?

as
Pranešimai: 571

2015-08-12 19:08

as ir nezinau bet zinau kad uzsikreciau blogu kvapu nuo margos jai smirdejo burn po savaites pajutau ta pati kvapa tik pas save manau cia anaerobines bakterijos ant liezuvio saknies valymas nepadeda

juratike7
Pranešimai: 1

2015-07-14 11:07

kaip suzinoti del ko sklinda is burnos blogas kvapas?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių