Greta
Pranešimai: 148

2015-02-27 19:02

O ar tiesa kad po breketu nesiojimo reikes nesioti tokia kaip plokstele is vidines dantu puses? Man ortodonte apie tai nieko neuzsimine..

Mora
Pranešimai: 2

2015-02-27 18:02

labas, as jau dvi savaites kaip su breketais, uzdejo juos man ovidentoje, pakolkas taiman ten labai patinka, jauna ir maloni ortodonte ir aplinka grazi, o kaip bus toliau nezinau :)

kastone
Pranešimai: 3

2015-02-27 10:02

O vaikinai mano, kad breketai - labai seksualu...... :)

Greta
Pranešimai: 148

2015-02-26 19:02

Aha, as irgi labai laukiu kada matysis tie rezultatai. :D Bet man db sukandimo kaskaip nebera, gal zinai del ko taip? :/

aaa
Pranešimai: 29

2015-02-26 12:02

Dvi savaites nesioju breketus. Tiesa, dar tik ant virsutiniu dantu. Apatiniam zandikauliui des tik geguzes menesi. Truputi bijojau, nes buvau prisiklausiusi, kad siaubingai skauda, negali valgyti, miegoti ir pan. Man nieko panasaus nebuvo: paprasciausiai reikia su jais apsuprasti. O siaip esu labai patenkinta, nes jau dabar matau, kad dantys labai po truputi tieseja...

Klaipediete
Pranešimai: 21

2015-02-26 08:02

Ištvermė tai bet kokiu atveju reikalinga:) bet seniau ir kainos buvo mažesnės ir mokantis manau kitaip aplinkiniai reaguoja, o darbe biški kitaip...na bet prie visko priprantama:)labiausiai laukiu kada tie rezultatai pradės matytis:D

Greta
Pranešimai: 148

2015-02-25 20:02

O kodel gailiesi kad anksciau nesidejai? Dabar gal kaip tik geriau, daugiau istvermes. B)

Greta
Pranešimai: 148

2015-02-25 19:02

Tai manau turetu per laika pasitaisyt tas tarpas, o tu nukritusiuju gal tau nebeprireiks, tai todel neklijavo.. Vistiek manau ji zino ka daro. :)

Klaipediete
Pranešimai: 21

2015-02-25 11:02

:)Greta, į mane kreipkis rdquo;turdquo;:) Na man su priekiniais viskas tvarkoj BUVO tik antri dantukai į vidų rdquo;įlindęrdquo; o iltiniai atsikišę, bet jau po poros savaičių breketų nešiojimo pasidarė tarpas tarp priekinių dantų, nesuprantu kodėl taip!!!šiaip visas tiesinimo procesas užtruks sakė maždaug nuo 2 iki 3 metų:( gailiuosi, kad anksčiau nesusidėjau...O pas šią ortodontę nuėjau šiaip, nieko apie ją nežinodama...Tiesą pasakius atėjus po mėnesio tikėjausi gydytojos komentarų kaip viskas čia vyksta ir t.t. bet nieko nesulaukiau. Beto tų nusiklijavusius man taip ir nebepriklijavo:(

Greta
Pranešimai: 148

2015-02-25 11:02

Seip is tikro nera visi kreivi tik 2pirmieji (virsuje) yra atsikise ir tarpas tarp ju, o dar 2 (salia atsikisusiu yra kreivi, kaskaip susisuke):DD Seniau nesiojau ploksteles 7-9m. padejo, bet po kiek laiko dantis vel isstumiau su liezuviu, taigi Ruta pasake kad reikia breketu nes jau per velu det ploksteles, jos man gali niekuo nebepadeti.. Taigi, pas sia ortodonte as jau lankausi nuo mazens. O kiek nesiosiu tai net nepasake, ir as aiksku pamirsau paklausti. :) Uz nukritusius brek. nereikejo nieko moket, ji tik ant lapuko uzrase K- ir liepe nunest i apacia. Taip supratau kad ta K- reiskia gyditojos padaryta KLAIDA, tai turbut del to ir nereikejo moket. :) o pasirodo tie rdquo;kabliukairdquo; ant 3-iu dantu man bus reikalingi, turbut ant ju turesiu kabinti gumeles. :DD O jus del ko dejotes breketus? Ir kodel pasirinkote taip pat sia odontologe? Papasakokit placiau. ;))

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių