laima
Pranešimai: 175

2015-02-04 11:02

Laba diena, gal kas galit Klaipėdoje rekomenduoti normalų ortodontą. Klaipėdoje Karoso g. rdquo;Šypsokis pasauliuirdquo; neregistruoja, turi daug darbo, o kaip ten Šaulių g.52 (kur iš Vilniaus atvažiuoja ortodontė) dar yra Šaulių g.19, parašykite. Ačiū.

PETRAS
Pranešimai: 48

2015-02-03 12:02

Gal kas zino kur galima butu isidet breketus is vidines dantu puses?jei galima telefono numeris arba klinikos pavadinimas :)
Aciu labai.

aaa
Pranešimai: 29

2015-02-03 10:02

Oi, mergaites. Rasote, kad bijote pasaipu, ka kiti pagalvos!!! Man 31, ir as ryzausi detis breketus, o kitu nuomone rupi kuo maziausiai. Ir visai nesvarbu, kad as dirbu mokykloje, esu lietuviu kalbos mokytoja. Galit tik isivaizduoti, kokia bus mokiniu reakcija...Man Breketus des Panevezy, pas gydytoja Liesyte, o kainuos tik 1000 vienam zandikauliui. Siandien des gumytes, oi, kazi kaip bus.....

Mora
Pranešimai: 2

2015-02-01 22:02

gal kas zinot ka apie klinikardquo;ovidentardquo; esancia vilniuje savanoriu pr.? as ten ketinu detis...

Greta
Pranešimai: 148

2015-02-01 11:02

as taip pat nesioju breketus :) ispradziu tai buvo siaubas kai suszinojau kad ju reikes bet veliau apsizvalgiau ir aplinkui pamaciau daugybe tokiu pat zmoniu :> ir dabar ne kiek nesigailiu nors nesioti liko apie metus su trupuciu :/ svarbu kad dantys susitvarkys :)) na o kazkas klause apie rdquo;sypsokis pasauliuirdquo; kur klp yra :) taj va ten man visai patinka,zmones malonus :) bet eiles nemazos kaina taip pat palyginus nemaza :> tarkim kiekvienas vizitas 100lt :) dar pries dedant bvreketus reikia visus dantis susitvarkyti kad veliau problemu nebutu :) o taj irgi netgi labai nepigu ten :> bet man atrodo kad ten tikrai verta :) o galu gale nueikit patys ir pasiteiraukit:) daugiau jie jums pasakys

Ela
Pranešimai: 10

2015-01-31 17:01

na kaina pas Letukiene yra nuo 3000lt iki 6000lt kiekvienam skirtingai priklauso nuo dantu bukles

Dovile
Pranešimai: 25

2015-01-30 15:01

labai aciukas ALI;)pas mane gana sunkus atvejas taip pat.tikrai pasiryzau...nors gal ir negraziai kai kam bus.o plasmasiniai breketai kuo geriau pasireiskia?o tu ir apacoij dejai ir uz viska 6000 lt?bet ar tikrai padeda?

Dovile
Pranešimai: 25

2015-01-26 15:01

labai noreciau suzinot kur tiksliai randasi gyd.LIATUKIENe?kaip ten kainos?labai aciu;)

toma
Pranešimai: 30

2015-01-25 12:01

na aci usidne uz informacija . lb dziugu ,kad patariat ... na norejau detis keraminikius ,kad nesimatytu taip nors aisku metaliniai geresni butu manau .. na bet gaila as taip ir neisidesiu t ubreketu ,nes lb brangu apie 4000 5000 lt reika padeti o tevai negali tiek duoti man ant dantuku ... o dar vazinetis i klaipeda ir kitos islaidos :( tikriausiai teks laukti geresniu laiku...

pasimetusi
Pranešimai: 13

2015-01-24 18:01

Gal kas galetu man patart geru kliniku Vilniuje kur galeciau isistatyti braketus? Pagelbes bet kokia informacija

ACIU

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių