Klaipediete
Pranešimai: 21

2015-03-09 05:03

Aš manau, kad lankas viena iš sistemos dalių, padedančių tiesinti dantukus. Ir visi dantukai turi susirikiuoti pagal tą lanką. Nes man kai užklijavo vien breketus nieko nejaučiau, bet kai uždėjo lanką tada ir pradėjo rdquo;temptrdquo;:)

Greta
Pranešimai: 148

2015-03-08 12:03

Sveika, jau kartais net pamirstu kad juos turiu. :D Kai nebeskauda tai gerai, tik nefaina kad vasara i stovyklas, iskilas nelabai galetu vaziuot nes visdelto yra trugdis. :( o gal galit kas nors pasakyt ko negalima gerti su breketais?:-D

Klaipediete
Pranešimai: 21

2015-03-08 06:03

Sveika Smile, turėtum džiaugtis jau vien dėl to, kad tau viskas paaiškinta kaip kas daroma ir t.t. ne kaip man...O tavo dantukai labai kreivi?

jūra
Pranešimai: 26

2015-03-04 20:03

nebijok visai nesvepluosi. as tai pavyzdziui su kreivais dantim bijodavau sypsotis, o dabar kai uzdejo breketus kaip tik vos ne visa laika sypsausi taip jie man patinka ir gerai su jais jauciuosi. universitete tikrai nieks nesisaipo juk ten dauguma protingi susirinke, be to labai daug nesiojanciu breketus

spygliuke
Pranešimai: 6

2015-03-04 17:03

Saunu Sindi, kad jau pripratai..breketai tikrai yra lb gerai..xd

Klaipediete
Pranešimai: 21

2015-03-04 08:03

Sveika Greta, na ta plokštelė kiek žinau buna ir nematoma (iš vidinės pusės) ir matoma, bet nešiojama iš pradžių dažnai, bet vėliau naktimis, o paskui dar rečiau...žodžiu, čia priklauso nuo dantukų ir ortodonto rekomendacijų. O šiaip jau pripratai prie tų geležų?:)

Greta
Pranešimai: 148

2015-03-02 12:03

Tikiuos kad su ja viskas bus normaliai, ir jos net nesijaus.. Buciau zinojus tai jauciu net nebuciau dejusis breketu... Beje, man taip atrodo kad priespaskutiniai apecioje dantys man lenda i vidu kai breketus sudejo.. Gali taip buti? :/ Tiek problemu pacioj pradzioj, kad jau nebejuokinga..

kastone
Pranešimai: 3

2015-03-01 18:03

Is tiesu, didziausi vargai ne kai uzsidedi breketus. Daugiausia rupesciu yra iki to. Konsultacijos pas ortodonda laukiau keturis menesius.Pirmiausia pasidariau panoramine nuotrauka. Apsilankiau pas burnos higienista, kad nuvalytu apnasas ir akmenis (cia ne visiems reikia tai daryti). Paskui man teko salinti du sveikus dantis virsuje. Tada (po kokiu 2 savaiciu) idejo gumytes tarp sestu dantu, kad atsirastu tarpai, ir ant ju uzdetu ziedus. Tai va tos gumytes man ir buvo bjauriausia.....Maudzia, dantu sukasti negali, kramtyti irgi nelabai...O ziedai ir breketai man labai normaliai praejo.

aaa
Pranešimai: 29

2015-03-01 18:03

Prasidejo trecia savaite, kai nesioju breketus. Viskas gerai, tik pradeda listi vielos prie ziedu, vienam sone pradeda durti, tai reikia vasku vis uzsiklijuoti. Bet siaip tai man patinka mano breketai, o ir kiti visi reaguoja normaliai.

Klaipediete
Pranešimai: 21

2015-03-01 06:03

Sveika Greta, sukandimas ir man rdquo;ne vietojrdquo; sunku dėl to ir valgyti ir kalbėti...Bet čia taip turi būti (ortodontė sakė:) o dėl plokštelės man taip pat neužsiminė, bet paskaitinėjusi forumus supratau, kad tikrai reikės:(((

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių