Milda
Pranešimai: 104

2015-11-06 15:11

sindi
aciu uz patarimus ... zinot tie dantukai an lyg peilis po kaklu neleidziantis dziaugtis gyvenimu :( patarkite kur galeciau vazuoti konsultacijai del breketu adresiuka koki duokit klaipedoje . noreciau kad hgaletu kuo greiciau mane priimti

nele
Pranešimai: 38

2015-11-05 19:11

Galima plombuot dantukus, bunant su breketais, jei tik bus normalus priejimas :)

Milda
Pranešimai: 104

2015-11-05 15:11

vaje kaip niuliudino ta zinia ,kad ir apacioje deda breketus kai sakandis blogas:(lb grangiai gaunas o dar visa burna pilna ,beto jei dar rauna dantukus isvis ... bijau ziauriai ... kazin kodel ir apacioje reikia breketu jei blogas sakandis jei virsuje dantukai atsikise ar ju negali atstumti ...?

monika
Pranešimai: 69

2015-11-05 14:11

o norejau paklausti,esu su breketais ir skauda danti,na reikia grezti ir pliombuoti..galima?nieko neatsitiks?

Milda
Pranešimai: 104

2015-11-04 14:11

sindi
o tai kiek dantuku israuna ir katruos bent jau tavo atveju? per kiek laiko tarpai uzsitrauke?
smile
man yra 17 o tau? na aisku kiti turi baisesnes sypsenas ir as i juos ziuredama tikrai nesijuokiu man atrodo normaliai o paciai atrodo ,kad kiti galvoja vat kokie baisus dantys ir pan... beje kodel dediesi breketus? ( kreivi dantukai ar sakandis blogas?

Milda
Pranešimai: 104

2015-11-03 15:11

smile
sakei tavo blogas sakandis? ar tau rove dantukus dedant breketus? as kaip bijau jei reiks rauti ,nes kaip atrodys burnike jergau ... beje norejau paklausti ar yra kamnors deje breketus apacioje nors dantuku situacija ten gera ir jus tenkina (tiesus yra) ? lb prasau atsakykite nes man lb idomu ....

Milda
Pranešimai: 104

2015-11-03 15:11

as kompleksuoju kazkodel kalbeti ... jaucuosi kaip durne kai kalbu ir galvoju kad kitas zmogus man ziuri i dantis norisi uzsidengti nors nera baisu tie dantukai tik kad i prieki pavaziave ...mano svajone yra tureti nuostabia sypsena ... jei tureciau lygius dantukus pasaulis taptu grazesnis man ir galeciau zmonem nusisypsoti o ne vien susiraukus buti :(

jovita
Pranešimai: 17

2015-10-30 20:10

atsiprasau ne 2 o trys

jovita
Pranešimai: 17

2015-10-30 20:10

man 16 metu,mano yra tik 2 virsutiniai dantys kreivi,zadu detis breketus,bet bijau kad busu pasaipu objektas,net nezianu ka man daryti,labai noriu grazios sypsenos.bet....prasau patarkite kas turite breketus,ar jos deda visam zandikaukiui,ar tik ant tu kreivu dantu?

Ema
Pranešimai: 41

2015-10-30 15:10

Tai vis tik, kokia gera ortodonte Klaipedoje galite parekomenduoti? Man 27... siaip mano dantys grazus ir balti, tik du priekiniai trupuciuka atsikise, bet tai manes labai negadina... taciau esan siuolaikinems galimybems-noreciau ir ta nediduka atsikisima susitvarkyt, tik bijau kad is mazos problemos nepadarytu didesnes...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių