Klaipediete
Pranešimai: 21

2015-02-25 08:02

Greta, pamiršau paklaust kiek mokėjei už tuos du nukritusius breketus???

Klaipediete
Pranešimai: 21

2015-02-25 08:02

Man tai 23 metai tuoj bus:) o kaip tavo dantukai,ar labai kreivi? kiek maždaug laiko nešiosi? Kaip nusprendei pas šią gydytoją eit?

Greta
Pranešimai: 148

2015-02-25 08:02

Na va as jau katik po ortodontes apziurejimo. Idejo naujus metaliukus, truko maziau nei 5min. Bet aciu dievui neskaudejo, ir sake dantu skausmas nuo breketu jau greit turetu praeit, tai gal jau greit valgyt galesiu. ;

Greta
Pranešimai: 148

2015-02-25 07:02

Klaipediete-ten pat. ;) nu dave, jau eilute sunaudojau per 2d. bet nepadeda man jis vistiek. ;( o man tai dar tik 13, o jums? :D

Klaipediete
Pranešimai: 21

2015-02-25 06:02

Knopkute, man irgi vakar išsimovė ta viela iš paskutinio dantuko (nes priešpaskutinio breketo neturiu) tai pasiėmiau pincetą, palenkiau tą vielelę ir įstačiau atgal:)

Klaipediete
Pranešimai: 21

2015-02-25 06:02

Sveika Greta! Perskaicius tavo žinutes ir pastebėjau, kad labai jau nemažai sutapimų mums:)Ar tik ne Šaulių odontologijos klinkoje dėjeisi???Dėl tų žaizdelių tai ortodontė turėjo tau duoti tokio specialaus vaško. Aš kai tik pajaučiu, jog pradeda trint iškart užsidedu, o jei jau žaizdos pas tave tai paskalauk šalavijų užpilu. Beje kiek tau metų?:)

Greta
Pranešimai: 148

2015-02-24 20:02

Sveikos ir vel. ;) noreciau jusu paklausti. Ant 3dantis dedasi breketas su atsikisusia rdquo;vielelerdquo; ir ji man nubraize virsutine lupos vidine puse, ne iki krauju ir be zaizdu [tfiu tfiu tfiu] bet visgi labai skauda ir sunku kalbeti. Jei kas zinote kaip gyditi prasau patarkite, nes jau nebezinau ka daryti. ;(

Greta
Pranešimai: 148

2015-02-24 15:02

Laura- as vakar uzsidejau kabes, bet vienas (apacioje, galinis) iskrito po 4valandu, valgant blynus (nezinojau kad nuo ju taip gali nutikt) o antrasis nukrito nors ir nieko jam nedariau. ;( ryt vaziuosiu del nukritusiuju, tikiuos nieko blogo nepasakys. Uz breketus 3800lt sumokejom, sudejo man juos per 45min. Ir virsuj ir apacioj,manau truputi per greit. Skausmas NEREALUS. Valgau tik sultinius, o be tableciu neapsieinu. ;(( Bet pati gyditoja tai labai maloni pasirode. ;)

Klaipediete
Pranešimai: 21

2015-02-24 08:02

Labas rytas:)kaip jūsų nuotaikėlės???mane kankina dar vienas klausimas...Kaip jum su šveplavimu?:)Man tai nebesusikanda galiniai dantukai ir dėl to jaučiu kaip sunkiau ištarti raidę S. Darbe net kalbėti nesinori, kažkaip kompleksuoju. Jum taip nebuwo???

Klaipediete
Pranešimai: 21

2015-02-22 12:02

Sveiki, katik grįžau po pirmo patempimo...pamenat, tie du breketai kur buvo atsiklijavę, tai jų man nebepriklijavo!(atseit dabar nereikia) beto taip keistai kad breketus rdquo;apvyniojo ne tom gumytėm kaip iš pirmo karto, bet vielele...jums irgi taip???

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių