Andrius
Pranešimai: 131

2015-02-17 17:02

na va as ir turiu sokios tokios informacijos siandien buvau pas gyd.J.Liatukienes konsultacijos isdeste situacija visa apie gydymo eiga sake reiks ortodontinio chirurginio gydymo sake reiks varyt i vilniu lauzyt zandykauli aisku biski sokiravo bet manau atgal kelio nera gal kas ka gali papasakot ar gal kas yra su tuo susidures.?

aaa
Pranešimai: 29

2015-02-13 16:02

Plastikinius, stiklinius reikia nešioti tikrai ilgiau. Bet jie atrodo gražiau. Yra tokie vadinami beligatūriniai breketai, juos nešioti reikia apie 12 mėn., bet jie tinka ne visiems atvejams, o be to yra brangesni už metalinius. Ir ne visi gydytojai su tokiais dirba.

Gabi
Pranešimai: 20

2015-02-12 15:02

o kiek jum kajnavo??

Klaipediete
Pranešimai: 21

2015-02-10 08:02

Man juos nešioti sakė kažkur apie 2,5 m. Įdomu kiek maždaug kainuoja nukritusio breketo užklijavimas. Gal kas žinot?

Klaipediete
Pranešimai: 21

2015-02-10 05:02

Dabar labai gailiuosi, kad nepalaukiau eilės pas gyd. Liatukienę...Be breketų kraičiojimų dar ir tarpą tarp priekinių dantų viršuj rdquo;padarėrdquo;, kurio anksčiau nebuvo. Guodžiu save, kad gal čia dabar taip reikia...bet nesuprantu koks reikalas tada taip stumdyt tuos dantukus juk paskui vėl reiks juos atgal stumti, jug su tarpu nevaikščiosiu...Situacija tikrai nekokia, norisi verkt:( beto dar kažkokią sutartį pasirašiau, bet ten kiek pamenu tik JŲ naudai, o apie tai, kad jei darbas atliekamas nekokybiškai neužsiminta...kažin ar rasiu kada tą teisybę...

rita
Pranešimai: 239

2015-02-08 19:02

Briketus galima detis ir daug vyresniem nei 30 metu.Nezinau kas gi taip pasake.Svarbu ne kiek mokesite,o svarbu ,kaip darbas bus atliktas.Neieskokite pigiai.Didziausia klaida.Paprastai pagrindinis seimos dantistas ir ortod.nusprendzia del dantu salinimo ir tai paprastai nusprendziama pries uzdedant briketus.Pas ortod.reikia lankytis kas 4 arba 5 savaites.paprastai apie 2 metus.

storulike
Pranešimai: 4

2015-02-08 15:02

AGNE, gal tau cia tiek visas ortodontinis gydymas kainuos. nes man irgi pasake, kad breketai ~1500 vienam zandikauliui, o visas gydymas apie 6000lt

inga
Pranešimai: 192

2015-02-08 14:02

sveika,gal gali papasakot kaip tau su tais breketais,ar dejaisi juos Ovidentoje ar kur kitur?As ketinu juos detis Ovidentoje,taigi man labai idomu isgirsti atsiliepimus

storulike
Pranešimai: 4

2015-02-07 17:02

sveika sindi. As cia naujoke ir noreciau daugiau suzinoti apie breketus ir ortodontini gydyma, nes pati po kokiu poros men desiu. Buciau labai dekinga jei atsakytum man :)

spygliuke
Pranešimai: 6

2015-02-04 17:02

Gydytoja Liatukiene galima rasti šaulių 52.Klaipėdoje. nueikit i www.breketai.lt ten yra visa informacija apie gydytoja bei kaip ja rasti.. Ir tikrai nebijokite detis breketu, taij nera skausminga as jau nesioju 3 menesius ir jau matosi rezultatas..xD

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių