varliuke84
Pranešimai: 2
Miestas: Vilnius
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: briketai

2021-12-20 07:12

Vilniuje nuo 400 EUR breketų kainos

johnymay
Pranešimai: 2
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: briketai

2021-06-02 07:06

Hey, aš irgi nešiojau breketus apie pusantru metu ir to užteko, kad dantys išsitiesintų. Vėliau teko apie 3 metus nešioti reteinerius, tai šypsena dabar tikrai kerinti. Breketus dėjausi pas odontologą Vilniuje, būtent

Kodas: Pasirinkti visus

https://www.dentes.lt/ortodontija
metalinius ir jokių problemų su tuo nebuvo.

vika
Pranešimai: 66

2015-12-17 18:12

nelabai mes kuo ir skiriames, nes tau dantis reks rauti (gal), o man jie neisdygo savaime...:)) Tau gal skaudes kai juos reiks raut ir ju bus gaila, o man reiks istatyti dantis kitus (svetimkunius), t.y implantacija ar koks kitoks brangus velnias.

Andrius
Pranešimai: 131

2015-12-17 10:12

Na,aciu wistiek uz pagalba...tada reix pasiknaisiot po interneta,ir aplankyt laiswa dienele nemazai ortodontu ar kaip ten jie wadinasi:) siek tiek baisu,jei dar reix dantis salint...brrr...bet ka padarysi,reikia kazkada susitwarkyt...:)

vika
Pranešimai: 66

2015-12-17 08:12

na as ne is vilniaus, todel apie vilniaus breketus nezinau :) Bet as cia taves del dantu rovimo gasdint nenoriu, tiesiog zinau kad taip buna, turi konkreciai konsultuotis pats, gal tau ir nereiks :)

Andrius
Pranešimai: 131

2015-12-16 17:12

Na joa...tawo atwejis turbut paprastesnis...taj man tajp iseina reix raut keleta dantuku...gal gali parekomenduoti kur kreiptis vilniuje del breketu?as tik puse metu cia ir nelabai gaudausi.butu lb gerai kad ne kosminemis kainomis,nes nlb galesiu issimoket...aciu dar karta uz pagalba:)

vika
Pranešimai: 66

2015-12-15 10:12

jei tavo dantys susigrude, tai gali buti kad reikes viena ar kelis israuti kad islygintu su breketais kitus. Mano buvo dantys reti kadangi dantu truko (vaikystej du neisaugo), todel su breketais dabar juos sustumiu i savo vietas, o po to istatysiu trukstamus dantis ir bus grazi dantu grandinele :) Breketus nesioju jau pusmeti ir viskas klostosi labai gerai ir netgi super greitai.

Agnė
Pranešimai: 113

2015-11-28 12:11

sveiki,na man tik ant virsutinio zandikaulio reik,o ploksteles nlb noreciau,nes kiek zinau nesiojantys ploksteles lb svepluoja..be to man 19metu,tai manau briketai butu efektyviau.

vika
Pranešimai: 66

2015-11-25 12:11

Tai neaisku ar Agnei uz tokia kaina reik breketu i viena zandikauli, ar i abu...

vika
Pranešimai: 66

2015-11-17 10:11

uz tokia kaina susidesi laisvai. Aisku, jei desies ne keramikinius.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių