Joole
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Stomotologija

2020-12-02 22:12

Emilija1 rašė:Kiek mano pažįstamų turėjo breketus, tai užteko kelių metų ir viskas. Aš pati plokštelę nešiojau, tai teko kokius 7 metus vargti ir tai dar nėra idealiai tiesūs :/

dėl kosmetinės stomatologijos, tai čia tiesiog dantų gražinimas, ar estetinis plombavimas? Nes mačiau, kad Denta užsiima estetiniu plombavimu.


Na čia tai super ilgai... 7 metai. O tai kodėl ne tiesiog breketus statytis tokiu atveju? Apskritai, ar kas nors šiais laikais dar taiko gydymą plokštelėmis?

Odilė
Pranešimai: 8
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Stomotologija

2017-04-12 06:04

Nešiojau breketus ;) Tiesa, dantys tiesūs, tačiau kai juos nuimė, dar ilgai sprendžiau problemas. Blogiausia buvo tai, kad dantys buvo ypatingai jautrūs ir silpni, plius reikėjo būtent kosmetinės stomatologijos procedūrų. Tai čia įėjo ir estetinis plombavimas. Manau, svarbu netaupyti ir kreipti dėmesį į visumą.

Kas iš to, kad dantys tiesūs, jei kandant obuolį jie gali nuskilti :D :roll: :?:

Beje procedūras po breketų nuėimo atlikau odontologijos klinikoje Kaune, Krėvės prospekte. Nepamenu pavadinimo, nes senokai lankiausi, matyt gerai sutvarkė :D

Emilija1
Pranešimai: 6
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Stomotologija

2017-04-11 12:04

Kiek mano pažįstamų turėjo breketus, tai užteko kelių metų ir viskas. Aš pati plokštelę nešiojau, tai teko kokius 7 metus vargti ir tai dar nėra idealiai tiesūs :/

dėl kosmetinės stomatologijos, tai čia tiesiog dantų gražinimas, ar estetinis plombavimas? Nes mačiau, kad Denta užsiima estetiniu plombavimu.

vaiva
Pranešimai: 53

2015-03-01 08:03

Sveiki,

Noreciau pasiteirauti kur Kaune atliekama kosmetine stomotologija. Gal galetumete atsiusti platesnes informacijos, buciau labai dekinga.

Aciu

vaiva
Pranešimai: 53

Stomotologija

2015-03-01 08:03

Stomotologija

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 18 ir 0 svečių