mama
Pranešimai: 64

2015-01-17 11:01

Sveiki, jei norite atsikratyti migrenos ir is vis skausmu, tai daugiau ir placiau susipazinkit su Tiansi firma. Tai kinieciu firma prekiaujanti papildais ir kurie yra naturalus t.y. augalai uzsaldomi iki aukstos temperaturos kad islaikytu savo medziagas ir geras savybes, o po to gaminami vaistai tai ju kapsules.Kas noretu placiau suzinoti apie folio metoda ir tiansi produktus rasykit man.

mama
Pranešimai: 64

2015-01-17 11:01

Sveiki, jei norite atsikratyti migrenos ir is vis skausmu, tai daugiau ir placiau susipazinkit su Tiansi firma. Tai kinieciu firma prekiaujanti papildais ir kurie yra naturalus t.y. augalai uzsaldomi iki aukstos temperaturos kad islaikytu savo medziagas ir geras savybes, o po to gaminami vaistai tai ju kapsules.Kas noretu placiau suzinoti apie folio metoda ir tiansi produktus rasykit man.

darius
Pranešimai: 100

2015-01-14 12:01

Dėl migrenos tai galiu pasakyt kad neišgydoma. Bet yra vienas gerai padedantys vaistas. Mano žmona serga tai kai tik prasideda priepuoliai išgeria ir po pusvalandžio, kaip nebūta. Be to priepuolių dažnumas sumažėjo nuo 12-18 per metus iki 2-3 per metus. Dėja viena problema vaistiai praduodami tik Rusijoje ir vadimani SEDALGIN NEO. daug pažistamų daktarų rekomendavo

romas
Pranešimai: 46

2015-01-13 14:01

Kai tik prasideda regos sutrikimai,sukramtau tris tabletes SOLPADEINE.(neužsigerdamas)Problemos kaip nebūta!

Antanas
Pranešimai: 78

2015-01-10 10:01

Radau Migratano analoga, bet lietuvoje jo dar nera :(. Veiklioji medziaga "Dihydroergotaminum" rusiskas aprasymas cia: www.bioshelf.ru/ru/enc/prep/d038.shtml

Antanas
Pranešimai: 78

2015-01-03 08:01

Buvo puikus ir svarbiausia pigus vaistai Migratan (zvakutes kaina apie3-4lt, kai analogai registruoti lietuvoje kainuoja nuo 20 iki 40LT uz tablete), bet Vokietijoje nutraukta ju gamyba, gal kas zinote koki analoga ar ka vietoj jo Migretano gamina?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių