lina
Pranešimai: 1775

2015-06-07 21:06

Migrena sergu nuo 13 metu. Siandien esu 35-eriu. Buvo periodas pries penkis metus, kai migreninis galvos skausmas neleido dirbti net 4 menesius. Galejau tik guleti, jau nekalbant apie kokius nors buitinius darbus. Geriau viska, ka zinojau, kad nutrauks skausmo priepuoli. Isbandziau ir paracetamoli, ir ibuprofena, ir diklofenaka, prodeina, skalsiu alkaloidu preparatus ir dar bala zino kiek visokios chemijos. Kol galu gale perejau prie triptanu - imigrano, naramigo, zomigo ir pan. Tuomet budavo lengviau, nes priepuoliai nesikartodavo taip daznai (anksciau budavo net iki 3-4 kartu per savaite). Taciau ilgainiui vis tiek isgyvenau migrenini statusa, kuriam gydyti teko pradeti vartoti antidepresantus, nes nepaprastai stiprus galvos skausmas su aura taip isvargindavo, kad nebegaledavau uzmigti naktimis. Taigi, jei yra tokia beda, pirmiausia kreipkites i neurologa. Jei bus tikrai diagnozuota migrena, bus paskirtas ir tik jums individualiai tinkamas gydymas. Taciau pasirenkite tam, kad gali tekti pabuti ir eksperimentiniu pacientu. Sekmes!

Ramune
Pranešimai: 46

2015-06-06 21:06

as taip pat manau,kad si liga neisgydoma.as ja sergu jau 4 metai.kai skauda,isgeriu tablete ir laukiu kol praeis.

tomas
Pranešimai: 183

2015-06-05 21:06

ar yra migrenos sanatorija kokia ???????????kurr??

Kristina
Pranešimai: 170

2015-05-31 21:05

Sergu migrena nuo vaikystės. Tokia ir vaikystė - begaliniai vėmimai, drebulys, skausmas, šviesos baimė. Dabar man jau 35-eri. Šiandien vėl skauda ir nenoriu gyventi. Man nuo neįveikiamų skausmų depresija. Jau kelios savaitės slepiuosi nuo vyro ir sūnaus, nes bijau, kad jie manimi nenusiviltų. Kenčiu dantis sukandusi, tvarkausi namuose, darbe dabar įtampos atoslūgis - baigėsi mokslao metai. Bet man vis tiek, baisiai pavargau. ZOMIGą geriu kas antrą dieną, nes nusivėmiau jau tiek, kad sveriu 55 kg., o normalus svoris 60 kg. Pas neorologą lankausi, bet jis eksperimentus daro su manimi, sako: pabandykim tą, pabandykim į galvą suleisti kažkokius vaistelius, o kokius nė pati nežinau, nes man jau vis tiek, kad tik neskaudėtų. Po to dar blogiau buvo. KĄ DARYTI? Girdėjau, kad gydo akupunktūra, gal kas bandėte ir padėjo? O vaistus gerti nelabai jau ir galiu, nes sugadintos kepenys, kurias dabar ir gydausi. Jėzau, juk ZOMIGą gėriau... Tai vieną ligą gydau, o kitą pati skatinu vystytis. Tokios tokelės...

vladimiras
Pranešimai: 4

2015-05-31 21:05

aš pažistu žmonių,kuriems pavyko atsikratyti tos nelaimės,ar bent žymiai sumažinti skausmus

Danutė
Pranešimai: 65

2015-04-02 21:04

Manau, kad tai neisgydoma liga,jei jos simptomai susije su menstruaciju ciklu. Jei kas manote kitaip, pasidalinkite savo ziniomis.Aciu!

gidaspo
Pranešimai: 32

2015-03-13 22:03

labas,dziaugiuosi,kad radau informacijos.siaubinga gyventi su migrena

Aldona
Pranešimai: 49

2015-03-08 12:03

Isbankykite, man labai padejo. www.navasan.lt/atsiliepimai.html


ANDREJUS
Pranešimai: 178

2015-02-08 22:02

Mano keli pazistami labai patenkinti kapsuliu Linchzi-Kordyceps poveikiu prie migrenos. Galvos skausmai labai greitai praeina. Puikiai atstatoma kraujuotakan galvos ir stuburo smegenyse. O jug keli pazistami su migrena gyveno virs 10 metu ir niekas nepadedavo. Rasykite, arba skambinkite +37067787777 Andrejus

vladimiras
Pranešimai: 4

2015-01-30 22:01

galiu parodyti schema apruobota mitybos institutuose naturalios produkcijos pagrindu

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių