osteopatas
Pranešimai: 1

2015-07-15 11:07

migrena išgydoma - www.osteopatas.lt

ausra
Pranešimai: 90

2015-07-07 11:07

vaistai yra labai trumpalaikis issigelbejimas.vienai mano draugei gydytoja kaune patare issivalyti zarnyna, po visu seansu ji laikesi ir nustatytos mitybos, skyre homeopatini gydyma. jai labai pagerejo per puse metu nuo to laiko dar nepasikartojo preipoliai

ligita
Pranešimai: 17

2015-06-28 08:06

Labai daznai kartojasi vidutinio stiprumo migrenos priepuoliai ir man puikiai padeda nebrangus (10Lt. 12 tab.)vaistas SOLPADEINE. Tik reikia nedelsti, o gerti vos pajutus pirmus požymius. Jo galima visur nusipirkti ir be jokių receptų. Išbandykit. Sėkmės.

zigmas
Pranešimai: 5

2015-06-27 11:06

Sveiki, mano broli kamuoja labai smarkus galvos skausmai ir nepadeda jokie nuskausminamieji, jam 18 metu, is pradziu manem kad jam migrena, bet skausmai tesiasi jau 4 para. Buvom nuvyke pas neurologa, kur jam padare galvos encefalograma ar kaip ji ten vadinasi, bet aciu dievui nieko rimto nerado, lyg tai kazkoks paburkimas, nu bet zodziu priezasies nenustate tik itare nervo uzdegima ir paskyre B vitamino injekcija, kazkoki Trental ir Neurontrin, nu zodziu biski to biski to, gal pades. Dar kazkokiu nuskausminamuju paskyre bet ir tie nepadeda. Ka patartumet daryti? Jei jam nervo uzdegimas tai cia labai ilgas gydymo procesas, bet simptomai vistiek labai primena migrena. Paskaiciau apie kazkoki vaista Imigran, kuris lyg tai labai padeda nuo migrenos tai nezinau gal sita pabandyti jei jam vistik migrena.. Ar galima ji vartoti su paskirtais vaistais?

Ar
Pranešimai: 17

2015-06-24 19:06

tai migrenos priepuolio aura? Užjaučiu. Galima ir nusišauti.

laima
Pranešimai: 175

2015-06-22 21:06

Man ta pati beda nuo ankstyvos vaikystes. Pastebejau, kad jei jau yra pirmieji migrenos simptomai, skausma staigiai isprovokuoja kad ir nedidelis kiekis alkoholio. Beje, buvo pora kartu, kai kelias dienas trukusi skausma numalsino pora taureliu gero brendzio. Bet cia matyt buvo laimingos isimtys:)) Nezinau, kaip jums, bet as net miegot negaliu, kai uzeina skausmai, negaliu nieko daryt, atrodo, bet koks skausmas kitos kuno vietos butu lengvesnis. Kai uzeina priepuolis, uzsitiesiu uzolaidas, lendu i tamsiausia namu kampa. Be proto dirgina visi be isimties kvapai ir visos spalvos.

jovita
Pranešimai: 17

2015-06-14 20:06

dabar jau taikomos botulino injekcijos migrenai gydyti. Priepuoliai praeina 4-5 menesiams. Dar tuo paciu ir rauksles kaktoje issilygina:)

jolita
Pranešimai: 33

2015-06-14 20:06

as irgi vartojau tanakan, kaip ir IRENA. Irgi labai puikus rezultatai.

Laura
Pranešimai: 92

2015-06-11 21:06

Kazkur skaiciau, kad prasidedant migrenos priepuoliui reikia merkti kojas i karsta vandeni, bet turbut, tai nelabai gelbsti tokiais atvejais, kai migrena vargina keturis menesius.
Migrena vargino mano vyra. Praeity turejo sunkias gyvenimo salygas, daug nervu. Dabar viskas susitvarke nurimo, gerai maitinasi, ilsisi, apie migrena baigaim pamirst. Matyt migrena atspindi psichines ir fizines sveikatos bukle.

Naujoke
Pranešimai: 59

2015-06-07 21:06

tai kaip ją pagydisi, kad vaistų nėra. Vaistinėse yra tik nuimančių priepuolį(ir labai brangūs), o gydančių nėra net išrasta.Štai kokie popieriai, o kankina migrena tai tragiškai, praktiškai žmogaus iš tavęs nėra tomis dienomis, valandomis, kol ji trunka :(.Kai kreipiesi i gydytojus, tai ne ką ir jie gali patarti...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių