Anonimas
Pranešimai: 242

2015-01-19 10:01

LEIDZUOSI REBIFA.

aistė
Pranešimai: 162

2015-01-16 14:01

Taip medikai sako, kad liga nepaveldima. Deja, neplnaverte imunine sistema paveldima. Savaime suprantama, kad zmogus turintis nepilnaverti imuniteta gali susirgti IS. Taciau jis gali ir nesusirgti, jeigu auga palankioj aplinkoj, be stresu, be visu persalimo ligu. Mano tolimi giminaiciai is mamos puses irgi susirgo IS. Is pradziu sesuo, veliau brolis. O paskui ir as. As buvau daug jaunesne uz juos, su jais nebendravau, taciau devejau ju isaugtus drabuzelius.Musu mamos buvo puseseres is seneles puses. Nezinau kaip tai paaiskinti, gal uzsikreciau?

Julius
Pranešimai: 31

2015-01-15 18:01

Tai tiesa.moterims si problema didesne buna.Man kai persisaldau koja pusle duoda zinia apie save.Jausmas kraupus.Man dar yra problemos su salanciomis rankomis ir kojomis.Nezinau kaip gelbetis ir po karstu vandeniu laikau ir sildytuvais sildau. Padeda tai tik tuom kart.

lina
Pranešimai: 1775

2015-01-15 09:01

as ir negasdinu, tiesiog patariu,nes mano patirtis tokia,kad budama 18 metu nenuejau pas gydytoja del keisto jausmo. nezinojau,kad tai slapiumo pusles uzdegimas,buvo geda nupasakoti gydytojui simptomus. Esu kilusi is kaimo,kazkada buvau drovi,stai ir pasekme. Todel gydykites.

lina
Pranešimai: 1775

2015-01-14 16:01

Jeigu stiprus uzdegimas zoleles tik papildoma priemone.Reiketu pasirodyti gydytojui,nes atrodo,kad jums reikia rimciau gydytis.P.s.pusles uzdegimas sukelia IS paumejimus,todel ji gydyti reikia itin rupestingai.

aistė
Pranešimai: 162

2015-01-14 15:01

as tai bandau visokias zoleles.Ypac padeda asiukliai ir arbata specialiai nuo sl.pusles uzdegimo.Asiukliu arbata geriu pastoviai.Pabandykite.Beja viska perku vaistineje

as
Pranešimai: 571

2015-01-14 10:01

GAL KAS TURI PROBLEMU SU SLAPIMO PUSLE.JAUCIU KAIP DEGINIMA KA NAUDOJATE.BUSIU DEKINGA.

aistė
Pranešimai: 162

2015-01-13 20:01

Buvau miske grybauti ir ten pamaciau tuos slykscius padarus-erkes. Dabar nezinau ar ikando,ar ne. Taciau mazdaug uz menesio man be jokios priezasties pakilo temperatura. Isgeriau te vaistu ir tarsi pasveikau. Taciau rytojaus diena aplinkiniai pastebejo, kad mane svaido. Bet as nieko blogo nejauciau, galvojau gal gripas ir tiek. O paskui ir prasidejo sunkumas vaikscioti ir pan.

aistė
Pranešimai: 162

2015-01-13 14:01

manau,kad viskas mums bus gerai Rasa,gyvenimas tik prasideda.Negali gi buti mums likimas toks negailestingas.Sekmes tau ir visiems rasantiems.Dar labai domiuosi netradicine medicina. Tik dilgeles ir bites man nesuprantamas dalykas. O astrioji paprika man tinka.

aistė
Pranešimai: 162

2015-01-12 15:01

As esu vilniete.Man siuos vaistus skyre santariskiu klinikos gydytoju konsiliumas.Is pradziu gydytojai ilgokai abejojo.As taip pat,nes labai bijojau punkcijos.O tau kaip Rasa, ar nenusivylei vaistais?Ir kada tu juos leidiesi?As sugalvojau sistema,leidziuosi velai vakare,kai einu miegoti.Net nezinau ar karsciuoju,nes miegu kaip uzmusta.O ryte jauiuosi sveikutele.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių