ona
Pranešimai: 51

2015-01-28 12:01

As tik ka pradejau gydytis pas Malciene.Ka manote apie jos gydyma? Ar ji tinkamai skiria vaistus ir pan,

dana
Pranešimai: 132

2015-01-27 15:01

juokas juokais,bet yra lb kenksmingu pelesiu.O del ko susirgau,man neturi reiksmes,tik siaip uzsiminiau,nes buvau apie tai skaiciusi.Svarbu eit pirmyn.O kokiam rajone gyvenat,mano mama ir vyras kile is Darzininku kaimo.

lina
Pranešimai: 1775

2015-01-27 12:01

As kilusi is Alytau rajono iki 12 metu ten gyvenau.Paskui persikeleme i Vilniu.Turiu broli,jis sveikas.Pelesiai itakoja is,bet as turiu omenyje apipelijusius grudinius produktus.Sakoma,kad jeigu juos nuolat vartoji jie sukelia IS.Vaikysteje,pamenu, daznai kruopu sriuba turedavo pelesiu prieskoni. Musu namas irgi buvo dregnas.

dana
Pranešimai: 132

2015-01-27 09:01

as is Vilniaus,gyvenau senamiesty,apipelyjusiame bute,tetis vos ne kas met dare remonta.Turiu ir broli jis metais jaunesnis uz sese,aciu dievui,jis sveikas.Ojus kur gyvenat.

lina
Pranešimai: 1775

2015-01-26 20:01

Dukra tikrai nesusirgs,patikekite.Manau,kad mums radiacijos poveikis prisidejo prie ligos atsiradimo.Galbut imunitetas buvo nusilpes. Skaiciau,kad kaimo gyventojai serga dazniau nei miesto ir dar turi itakos sergamumo zona,pvz.judvi su sese gyvenote toje pacioje vietoje,valgete panasu maista ir neabejotinai sirgote tomis paciomis infekcinemis ligomis,kurios ir itakojo iS atsiradima.Vario dirvozemyje trukumas irgi gali sukelti sia liga.

lina
Pranešimai: 1775

2015-01-26 20:01

Mano pirmieji simptomai buvo 1988 metais, tuomet begdama pastebejau,kad eme kristi desnes kojos peda,o po sekundes suvokiau,kad nemoku vaikscioti.Pailsejus viskas praeidavo.Vaikciojau i poliklinika nieko nerado ir sie simptomai savaime praejo tarsi niekuomet nebuve.veliau,jau 1991 m.apakau desnia akimis,o paskui ejimo problemos. Va, taip viskas ir liko jauciuosi nei sveika nei ligota.O is kur jus dana?

lina
Pranešimai: 1775

2015-01-26 15:01

nepasakiau svarbiausio, kad betainterferonas ir yra rebifas, bent man taip sake. nors as nesileidziu ir nezinau. O kas tas kopsakone?

lina
Pranešimai: 1775

2015-01-26 15:01

Nelabai tiksliai isireiskiau del saipymosi, mane vadino pamaiva ir niekam ne i galva nesove, kad tailigos pradzia.As tik jausdavau desneje kojoje nesmaguma ir vengdavau atlikti tuos nelemtus pratimus. Kita vertus puikiai sokdavau. Tai nelabai ir pati susigaudziau, kad man kazkas negerai. Neseniai suzinoja, kad pasigavus herpes zoster virusa(sukelia vejaraupius, o as sirgau vaikysteje)velesniame amziuje gali isivystyti encipolomielitas, o veliau issetine. manau, kad mano situacijoje taip ir buvo. O jus kaip laikotes?

dana
Pranešimai: 132

2015-01-26 14:01

apgailestauju,kad nuo pat vaikystes teko kentet nuo bendraamziu,vaikai lb.ziaurus.Odel vaistu kiek zinau,kiekvienam kitoks poveikis,mano draugei rebifas nepadejo,liga progresavo.Packauskas man sake,butu gerai kadpaskyrtu beta interferona,bet santariskese dave kopaksona.Leidziuosi juos jau antri metai,iki to laiko jokiu vaistu nevartojau,tik kai pablogedavo ,leisdavo prednizolona.

albinas
Pranešimai: 19

2015-01-26 11:01

suklydau rasydamas varda

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių