aistė
Pranešimai: 162

2015-01-30 13:01

As irgi tikiuosi,antraip ne gyventi nesinoretu. o kodel tau skauda kaire koja,nuo musu ligos?As kaip pavargstu atrodau kaip isgerusi, nes stuburas kazkoks nestabilus tampa.Dar man ilgiau pasedejus kojos kazkaip sustingsta ir tik kelias minutes pajudinus vel viskas buna gerai. Siaip vaikstau normaliai, tik pavargus nezymiai matosi,kad desne koja tempiasi. As irgi turiu antra grupe, be jos nebuciau gavusi vaistu.Beja 1 vasario per bTV 18.30 apie pelesius tokios laidos nera, gal suklydote laika parasyti, rodos 11.30 sveikatos valandele yra, gal per ja rodys? noreciau paziureti,prasau patikslinkite

dana
Pranešimai: 132

2015-01-30 09:01

vasario 1d,per 1baltijos kanala,18.30,rodys dokumentini f.rsquo;rsquo;PELESISrsquo;rsquo;,jei kam idomu.

aistė
Pranešimai: 162

2015-01-30 09:01

Man dar pradzia ligos,nezinau kur busiu po 20 metu ir kokius vaistus skirs. Gal ka nors naujo isras. As jauciuosi l.gerai. Vakar susileidau vaistus ir jau nejauciu jokio pasalinio poveikio. Nakti gal ir karsciavau,gal ne bet ryte jauciuosi puikiai.

aistė
Pranešimai: 162

2015-01-29 14:01

Mano draugei skyre solomedroli,paskui prednizalona, o interferonu neskyre,atseit forma ligos netinkama,o prednizalonas geriausias vaistas siai ligai gydyti. Bet as pati tuo netikiu.

aistė
Pranešimai: 162

2015-01-29 14:01

Kodel man turi skirti kita gydyma? Labai sunkiai vaistus gavau ir man jie padeda.Siu vaistu deka jauciuosi zmogumu.

dana
Pranešimai: 132

2015-01-29 12:01

Yra isleista knyga,Kaip gyventi su issetine skleroze,kiek pamenu valgyt daug darzoviu,vaisiu,ivairiu kosiu,neriebios mesos,pieno produktus,labai riboti saldumynus.

aistė
Pranešimai: 162

2015-01-29 12:01

Kadangi gaunu vaistus as nepuolu i depresija. Nesvarbu nuo ko si liga, bet vaistai privalo padeti,kitaip ir buti negali. juk taip?

lina
Pranešimai: 1775

2015-01-29 11:01

Man daktarai apie maista sake,kad valgyciau ka noriu. Kad nesugalvociau laikytis dietu ir t.t. O as pati vengiu bulviu,pieno,mesos, o taip pat persivalgyti. sakoma,kad baltyminiai produktai gerai. bet mano organizmas netoleruoja pieno,tai geriu jogurta

dana
Pranešimai: 132

2015-01-28 20:01

as tp.Vilniete is Pasilaiciu,kiek supratau gyd.patys spelioja nuo ko si liga,is pradziu klause gal erke ikando,po to gal seimoj kas sirgo,gal infekcinem ligom sirgau ir tt.Dar negirdejau kad kas nors tiksliai pasa kytu priezasti,nors labiau noretusi kad ja isgyditu.

aistė
Pranešimai: 162

2015-01-28 15:01

As vilniete is pasilaiciu.Apie supelijusi maista galiu irgi pasisakyti. Mus maksimos juo maitina.Tarp kitko, IS sergamumas didziulis. Pries savaite mano draugei diagnozavo,o si apsauke mane,kad as ja apkreciau. Labai geras dalykas pasvarstyti nuo ko atsiranda IS,vis ramiau tuolabiau,kad ir gydytojai prie to lenkia. As cia apie dregnas patalpas ir pelesius.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių