vidasplek
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re:

2021-02-27 19:02

alius rašė:O tai ne reklama?As irgi galvoju apie ta diska,bet vis babkiu nera


Dar ir kokia :D

lina
Pranešimai: 1775

2015-12-29 13:12

Pulsoterapija tai didele doze harmonu lasinemis. Tai mazdaug trys lasines kiekviena diena. Kai buvo dideli paumejimai man padejo. Tik veliau buvo problemu su sveikata. Dziugu,kad eisena atsistatydavo.

lina
Pranešimai: 1775

2015-12-28 11:12

Pradzioje buvo labai blogai,beveik nepaejau.Tiesa dirbau,buvo kiti laikai kai dirbti galedavo net invalidai. Manes gailejo ir laike darbe. Del to galejau skirti pinigu savo gydymuisi.Taigi,pirmasis dalykas kuris man padejo buvo tanakanas,tai tokie vaistai nuo galvos svaigimo.Antra, ismeciau bet koki nervinimasi is savo gyvenimo.Tai labai sunku,bet imanoma.Paskui geriau baltyminius papildus, vitaminusB.Du kartus i metus darydavausi plazmofarezes.Aisku,prisiminti kuom gydziausi per 20 metu beveik neimanoma. Bet as tikiu,kad tik del nuosavu,o ne gydytoju pastangu,dabar jauciuosi puikiai.Beja,prednizalona gerti atsisakiau,netgi didziuliu paumejimu metu.Bet pulsoterapijas su metjuprednizalonu dariausi du kartus

eugenija
Pranešimai: 5

2015-12-25 13:12

Man diagnozavo pries 17 metu. Is pradziu buvo labai blogai, bet gydytojai nieko nerasdavo. Veliau kai jau beveik nevaiksciojau nustate is.Gyde viskuo,pradedant antibiotikais(budavo nuolatiniai persalimai),baigiant vitaminais. Bet tik blogejo.Dabar,aciu dievui ir gydytojams viskas tik gereja.Sloga nesergu,nes sutvarke nosies pertvara.Geriu visokius papildus ir man jau vezimelio nereikia,nors ligos stazas labai ilgas. Prasidejo nuo koju nusilpimo.Dar turiu ir artrozes.

Julius
Pranešimai: 31

2015-12-22 09:12

negi galima liga sumodeliuoti?Papasakokite placiau

vidas
Pranešimai: 26

2015-12-22 09:12

Man atrodo,kad del nuolatinio nervu itempino. Nuolatinis stresas vaikysteje: mokykloje,seimoje. Studuju laikas buvo nuostabus.Po to atsakingos pareigos,pervargimo. Dar ir zmona kekse pasitaike. Mylejau ja ir...

lina
Pranešimai: 1775

2015-12-21 14:12

47-neri,sergu jau 20 metu ir labai gerybine forma,kuria pati sumodeliavau

aistė
Pranešimai: 162

2015-12-21 09:12

lina tik neisizeiskite.Kiek jums metu?

lina
Pranešimai: 1775

2015-12-21 09:12

Neprgyvenu tik dziaugiuosi,kad neverti draugai atsisijojo,liko tik patys nuosirdziausi ir geriausi.Be to,dar man liko forumas kur mums visiems tos pacios bedos. Kartais taip buna baisu...

aistė
Pranešimai: 162

2015-12-20 11:12

Gal ir turi itakos. Nes man irgi atrodo, kad pirmosios gyvenimo dienos itakoja ar tu skirtas laimei ar ligai. Manau,kad nepakankamas rupinimasis vaiku irgi padaro savo. Tarp serganciuju daugiau kaimieciu negu miestieciu.Tai rodo, kad kaimo zmones mazai rupinasi savo vaikais

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių