Gina
Pranešimai: 5

2015-07-13 15:07

Tikrai, negi niekas nebuvote pas kokį ekstrasensą ar aiškiaregį? Parašykite ką jie mato. Aš dar nespėjau, nes sergu palyginti neseniai - metai laiko. Linkusi tikėti, kad žmonės turi galių jei ir neišgydyti, tai nors diagnozuoti, atskleisti priežastis. Tad parašykite, nebijokite, kad būsite išjuokti, nes kai kurie komentatoriai viską linkę kritikuoti ir išjuokti.

perla
Pranešimai: 10

2015-07-13 10:07

Tradicinė medicina kol kas pagydyti IS negali, todėl man labai įdomu ar kas nors bandėte netradicinės medicinos gydymą ir kaip sekėsi? Aš pati nuo ligos pradžios gydausi pas homeopatus, bet liga vistiek pamažu progresuoja.Dabar pradėjau domėtis ektrasensais.Jei kas nors pas juos gydėtės, pasidalinkit patirtimi.

Nina
Pranešimai: 35

2015-07-12 18:07

tik siemet ir visai nepajutau, dare exoskopija ir rado, mazgelius.Vidine sake, opries tai kiek kartu ieskodavo ir nieko. Gal bemasazuodama kakla ja sukeliau?Man tai nauja

mikas
Pranešimai: 4

2015-07-12 17:07

Manau susergama del to,kad pernelyg blogai tvarkomes su savo gyvenimais: uzgniauziame emocijas, rukome, vartojame narkotikus, vaistus. netvarkingas seimyninis gyvenimas. Esu pastebejes,kad liga prisikabina prie labai protingu, labai graziu ir siaip turinciu neeilinius dugebejimus zmoniu.Gal tai ismeginimas? Esu sutikes l.grazia moteri, kuri prisipazino serganti IS, nepamenu jos vardo, nieko nezinau, bet ji panasejo i kino zvaigzde...

zen
Pranešimai: 52

2015-07-12 16:07

...arba daryti ka nors labai įdomaus -viskas pasimiršta

arunas
Pranešimai: 110

2015-07-12 16:07

Man dar tik astuoniolika bus,negaliu as visko apie meditacijas zinoti. tiesiog skaityti gera gabala man meditacija

albinas
Pranešimai: 19

2015-07-10 16:07

as jau 10 metu sergu sia liga.susirasinejau diskusiju skyrelyje su likimo draugais.Taciau jau kuris laikas mano kompiuteryje neatsidaro si tema, todel noreciau susirasineti sia tema toliau,aciu

albinas
Pranešimai: 19

kaip gyventi su isetine skleroze

2015-07-10 16:07

kaip gyventi su isetine skleroze

arunas
Pranešimai: 110

2015-07-09 08:07

Gera daikta skaityti, tai ir yra meditacija

zen
Pranešimai: 52

2015-07-07 19:07

taip Onute jeigu galima save taip nuteikti tai gerai ,linkiu stiprybės ,bet aš po miesta be pagalbos nevaikštau /arba žmona į paranke prilaiko arba pagalbinis vežimėlis/,o kas ka sako tai tikrai nereaguoju.o tas policininkas suprato,sakė, nes turi drauga su tokia bėda,bet va vienus kaimynus turiu kurie tikrai neturi supratimo apie šia liga .skaito ,kad aš pats kaltas ,kad taip yra ...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių