alinute
Pranešimai: 1

2015-02-19 12:02

gal zinite koks ten tyrimas? apie kuri lapute snekejo?

sveiki
Pranešimai: 13

2015-02-16 17:02

As nuo vaikystes sergus sia liga:(Blogiausia tai jog zmones nesupranta kas tai per liga ir girdi nuolat ju pasisaipymus:( Dekui devui as su sia liga susigyvenau!!!!ir jau nebetai skausmingai reguoju i zmoniu pasisaipymus:)!!!! linkieciau kiekvienam serganciam sia liga, jog jie susigyventu su sia baisia liga:( nes tai lengviau mums gyvent siam negailestingame pasaulyje!!!!

raminta
Pranešimai: 141

2015-02-13 09:02

www.lesia.lt skelbimų skyrelyje galite rasti kvietimą į nemokamus mokymus epilepsija sergantiesiems rdquo;gyvenimas su epilepsijardquo;.
Dėl per mažo dalyvių skaičiaus mokymai dar nėra prasidėję, todėl registruokitės tel.(8 5) 244 16 09, nuo 10:00 iki 13:00 val. arba el. paštu: info@lesia.lt ir gausite informaciją, kada vėl bus paskelbta nauja mokymų pradžios data, kai bus surinkta grupė.


raminta
Pranešimai: 141

2015-02-13 09:02

alkoholizmas - liga, kuri gydoma sunkiai. viena iš sunkumo priežasčių - sergantieji nemano, kad jie serga. Artimiesiems tikrai su tuo labai sunku, bet per prievarta juk nenuveši gydytis, o jei ir nuveštum, per prievartą neišgydytų.
Sergančiųjų alkoholizmu artimiesieji yra susibūrę į savipagalbos grupes Al-anon, kuriose palaiko vieni kitus, dalijasi savo patirtimi, kaip padėti savo alkoholizmu sergantiems artimiesiems. Smulkesnės informacijos galite kreiptis tel. ir el. paštu: 8 (5) 2725507 nuo 20-21 val. (Lina)
8 615 10196 (Daiva), saliamute@mail.ru


svetlana
Pranešimai: 14

2015-01-31 11:01

Tas ir baisiausia,kad aš gyvenu atskirai ir ne visada galiu buti salia ir ji priziureti,o netekti jo tikrai bijau,dabar atrodo labai issigandes ir sako,kad bijo gerti,bet nelabai as juo pasitikiu,o gydytis nenori,nes mano kad visada gali atsisakyti stikliuko

paulius
Pranešimai: 28

2015-01-23 20:01

mano tewas gere ir jam prasidejo epilepsijos priepoliai gal yra kokiu waistu nuo to nelemto alkoholizmo? ir kaip elktis per priepoly kaip jy atgaiwinti?

inga
Pranešimai: 192

2015-01-21 10:01

as suzinojau kad sergu epilepsija pries metus laiko bet sergu jau mazdaug 4 metai man ji progresuoja kas karta buna wis blogiau su naujais nutiki8mais issiaiskinau kad man zidinine epilepsija samones netenku esu samoninga bet tie priepoliai man tikrai trugdo gywenti pradejus wartoti waistus jie man dingsta porai menesiu po kiek laiko kartojasi ir dazneja na tai zenklas kad reikia kitu waistu arba i ligonine nes po jos taip pat keliems menesiams pagereja. bet negaliu mokintis normalei nes jai istinka priepolis kad ir ryte priwalau eiti gulti nes atrodo kad sawaite isbuwau be miego tai mane labai wargina. bandziau wiska ir gerai issimiegoti ir gerai maitintis neliudeti wiska... bet tai kaip laikrodukas tixintis ir nezinai kada ismus 12 walanda...

svetlana
Pranešimai: 14

2015-01-16 07:01

Sveiki,mano tėvas alkogolikas ir visai neseniai jam prasidėjo epilepsijos priepuoliai,norėčiau suzinoti kaip jam būtų galima padėti,kokie vaistai nors siek tiek slopintu nora gerti,gal yra kokie nors vaistai kurie padėtu.Busčiau labai dėkinga už bet kokia informacija tokioje situacijoje,nes priepuoliai tikrai gasdina ir bijau,kad jam tai gali atsitikti kai manęs nebus šalia.Ačiū

sypsena
Pranešimai: 4

2015-01-14 15:01

labas,Alina. as esu is siauliu,bet ruosiuosi gyventi i kauna. as epilepsija sergu nuo vaiskystes(1metu). siuo metu man 20. nebaigiau nieko tik 10 klasiu bet darba gavau(pusei metu) ir va musu parduotuve bankrutavo todel ir depresija nustate lengvo laipsnio tada tikrai darbo nerasiu ar gi ne taip? jeigu nori rasyk i el.pasta seepsenyte@one.lt

alina
Pranešimai: 40

2015-01-14 10:01

Sveiki mano vardas Alina nuo 6metuku susirgau sia liga, pamenu visas detales kaip pasidare blg tetis isnese atranku i taksi pagulde, visa karsciavau buvo baisu...tik po paros gydytojai pasake kad sergu epilepsija visiems buvo sokas, ypac mamai juk tevams sunku suzinoti kad ju vaikas susirgo ir dar togia liga mokykloje nebuvo dideliu problemu apskritai draugai visi kuriuos turiu man jie supranda neleidzia pervarkti ar nervintis-rupinasi nes zino kad man blogai. As ir is tu zmoniu kuriems sunku susirasti darba as net mokinausi universitete!patys destytojei tycyjosi is manes ir priverte iseit po1,5metu ka tik baigiau kolegija verslo administratore nieks nenori priimti darba nesvarbu kad jiems(man) nera taip sunkei pernesama liga-as juos jauciu moku susitvarkyti jie to nesupranta:( noreciau su kitais bendrauti tokio likimo draugais pabendrauti pasirasynet as mielai pasirasyneciau su tokeis zmonemis ir pasidalinciau dziaugsmais rupesceis mano email 12elle31@gmail.com esu klaipediete tat jei kas bus is klp tai galetume ir susitikinet, taip pat greit issikraustau gyvent i kauna sumielu noru susipazinciau zmonemis serga kaune tokia liga, nes kaune as jausius vienisa be tevu ,draugu tik salia mano draugas kuris padeda isgyvent sia liga:)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių