alina
Pranešimai: 40

2015-06-11 10:06

Ka Jus manote apie toki dalyka? ar mes merginos pastojusios didele tikymybe kad musu vaikutis paveldetu musu liga a? nors mano liga neigimta taciau juk yra tikimybe jog jis paveldes sia liga. zinau pries pastojant reik su gydytoja savo pasisneket, beto ir tyrimus pasidaryt mums reik, taciau vis tiek neramu. Cia nebet kokia liga juk ne gripas cia.

Povilas
Pranešimai: 34

2015-06-04 15:06

YRA DAUGYBĖ EPILEPSIJOS RŪŠIŲ. VIENI EPILEPTIKAI SUGEBĖDAVO VALDYTI IŠTISAS IMPERIJAS, O KITI NEPAŽĮSTA LAIKRODŽIO. KADANGI JŪS BUHALTERĖ, REIŠKIA JUMS SEKASI MATEMATIKA. O MATEMATIKA YRA TVARKOS GALVOJE PAGRINDAS. REIŠKIA JŪSŲ EPILEPSIJA NĖRA TIEK BAISI.
TEKITĖS PER PARĄ MIEGOTI 12-15 VAL. SVEIKAI GYVENKITE, VARTOKITE VAISTUS,
NEVARTOKITE ALCHOGOLIO, USIKURKITE RAMIAS DARBO IR GYVENIMO SĄLYGAS IR VISKAS BUS GERAI.

alina
Pranešimai: 40

2015-05-17 19:05

Man depakinas nepadejo pradejo virpeti rankos ziaurei sakes tai man dabar pakeite i topamaksa geriu dar ir lamiktali. As retkarceis bet lb lb retai trubuti isgeriu na pvz sidro na juk sidras nera juk koks jau lb stiprus alchogolinis gerimas? a?

as
Pranešimai: 571

2015-05-11 16:05

Man padeda irgi carbalex. O depakinas, kuri kazkada vartojau, tai siaubas koks buvo - isbere, kojos sutino, labai blogai pasijutau. Nezinau, gal kitus kitaip veikia, taciau mano organizmui jis buvo labai zalingas.
Svarbiausia epileptikams dienos rezimas, reguliariai eiti gulti, gerti reguliariai vaistus ir negerti alkoholio. Daktaras pasakojo, kad kai kurie epileptikai uzgeria net vaistus alkoholiu - ot cia tai baisiai negerai, nepasveiks, jei taip darys niekada.
Net jei ir vilioja alkoholis per sventes, nereikia net taurele sampano susigundyti. Syki man nuo vienos taureles pasidare - ateme samone ir pabudau ant sofos - darbe pas tevus, viesumoj galima sakyt, bet kadangi visi pazistami ir draugai, tai nieko tokio dar... svarbiausia, kad ne gatveje.
O pats pirmasis priepolis tai gatveje buvo - ant saligatvio parkritau i sniega. Ir dar nesupratom ilgai, kad cia liga, maniau, kad is kokio silpnumo, neprivalgymo nualpau ar dar tai nuo ko.

alina
Pranešimai: 40

2015-05-06 12:05

Pagaliau mes jau susiprantame ir prie komentaru savo paliekame savo kordinates!!! nezinau ar zinote bel lt vykdomas jau 2metai projektas su mumis, bando naujus vaistus jie nera dar lietuvoje patvirtinti i si projekta sunku patekti patenka tik tie kuriems daznai buna priepolei i men maziausei turi but3priepolei kuo dazniau zmogucui yra priepoliu tuo didesne tikimybe patekti i ta projekta kiek zinau mano daktere sake kad nuo tu vaistu niekam dar nebuvo pablogeje buna arba tik teigiamas poveikis arba lieka tokia pati situacija nepagereja, bet salutiniu kokiu pozymiu neivienas kuris dalyvavo siame projekte dar nepajaute, pabandykite pasikalbeti su savo gydytoja juk mes turime pagyti!!!!!!!

jurgita
Pranešimai: 75

2015-05-01 12:05

labai įdomu daugiau sužinoti apie šią ligą ir jos gydymą

jurgita
Pranešimai: 75

epilepsija

2015-05-01 12:05

epilepsija

sypsenele
Pranešimai: 4

2015-03-22 12:03

lapinuke kaip su tavim susirasineti? mano skype sypsena65 one seepsenyte@one.lt

rita
Pranešimai: 239

2015-03-21 09:03

Aš esu buhalterė 47m.Sergu nuo 16m.Turiu 3 vaikus.Turbūt iš 4 darbų mmane išmetė.Pradėjau dirbti namie.Atlyg 500Lt.Darbdaviai už vieną klaidą išvadina kvaile, o viena net į galvą pasiūlė.Dabar pas mane didžiulė depresija, norisi verkti dėl kiekvienos smulkmenos...

Aida
Pranešimai: 21

2015-03-17 09:03

noreciau suinoti, ar yra kokia nors sasaja su maistu, kad padetu isgyti nuo epilepsijos, kad gydimas nebutu vien vaistai.kas dar padetu isgyti, gal masazai, gal...kas?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių