vida
Pranešimai: 116

2015-11-17 15:11

Lietuvoje yra įkurta ne viena epilepsija sergančiųjų draugija, yra įkurta Lietuvos epilepsija sergančiųjų integracijos asociacija (LESIA). Ši organizacija turi savo svetainę:
www.lesia.lt
Ten galima rasti ir asociacijos narių - draugijų kontaktinius duomenis:
www.lesia.lt/nariai.htm
Apsilankykit, gal pagelbės susirasti reikiamą draugiją.

jurga
Pranešimai: 99

2015-10-24 15:10

.laba diena.,manau as ir susirgau sia liga.,nors pas gydytojus nebuvau.prie 9 metus buvo priepolis.,paskui 6 metus nieko.,kai laukiausi trecio vaikiuko vel pasikartojo.,paskui vel po metu.,o dabar po pusantru..,vaistu jokiu nesu gerusi.,ir aisku nenoreciau..,gal kas zino apie liaudies medicina.,apie rutos zole..apie salavija..??.gal kam teko gerti ir padejo..

ona
Pranešimai: 51

2015-10-20 10:10

Laba diena,


Kreipiamės į Jus tikėdamiesi sulaukti pagalbos, ieškant žmonių, galinčių dalyvauti kokybiniame tyrime.



UAB „RAIT“ 2007m. spalio 22 - 31 dienomis atlieka vaistų, skirtų epilepsijai ir maniakinei depresijai gydyti, informacinių lapelių testavimą, siekdami išsiaiškinti, ar juose pateikta informacija yra suprantamai ir aiškiai pateikta. Atsižvelgiant į pacientų ir jų artimųjų pastabas, informaciniai lapeliai bus taisomi.



Šiuo tikslu bus apklausiami potencialūs vaistų vartotojai, t.y. epilepsija ir maniakine depresija sergantys pacientai arba juos slaugantys šeimos nariai bei giminaičiai, nes būtent šiems žmonėms, neturintiems medicininio išsilavinimo ir susiduriantiems su šiomis ligomis, ypatingai svarbu tinkamai suprasti informaciją, pateikiamą vaistų informaciniame lapelyje.



Kviečiame epilepsija arba maniakine depresija sergančius žmones ir ir/ ar jų šeimos narius dalyvauti pusvalandžio trukmės asmeniniame interviu, kurio metu Jūsų bus teiraujamasi apie informacinį vaistų lapelį. Už dalyvavimą bus atlyginta 40 Lt vertės Maxima čekiu. Interviu atliekamas iš anksto susitarus Jums patogiu laiku, UAB rdquo;RAITrdquo; biure, Naugarduko 68B, Vilniuje.



Tyrimui registruokitės:

telefonu: Tyrimo koordinatorė Ona Paužaitė; tel.: 8-670-25138,

el. paštu: ona@rait.lt

Interviuotojai Jūsų paprašys pasakyti savo vardą ir tel. numerį tam, kad galėtų su Jumis susisiekti dėl interviu laiko. Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami jokiais kitais tikslais. UAB „RAIT“ garantuoja duomenų konfidencialumą, anonimiškumą bei profesionalų mūsų darbuotojų elgesį su pacientais bei jų šeimos nariais.



Jei turite galimybę, persiųskite šį kvietimą savo draugams, kolegoms ar artimiesiems. Iš anksto dėkojame už pagalbą ir tikimės Jūsų supratimo, kad šio tyrimo rezultatai yra svarbūs visiems pacientams.





Pagarbiai,

Ona Paužaitė



Tyrimo koordinatorė

UAB rdquo;RAITrdquo;, Rinkos analizės ir tyrimų grupė
rdquo;Factum Grouprdquo;, rdquo;Global Market Research Associationrdquo; narė

Naugarduko 68b, Vilnius
Tel. +37052691247
Faks. +37052691248
Mob. tel. 8-670-25138
El. paštas: ona@rait.lt
www.rait.lt

inga
Pranešimai: 192

2015-10-10 17:10

pakomentoukit man apie sia liga ir apie veikiancias epileptiku draugijas!!!!!!!!!!!!!!

Danutė
Pranešimai: 65

2015-09-29 11:09

Sveikuciai... :) Taip. .. as taip pat susirgau sia liga. viskas prasidejo pries pora metu, man dabar 20 metuku.Man buna taip kad prarandu samone ir prasideda traukuliai, aciu dievui kad dar buvo tik 2 kartus per pora metu. Labai noreciau pabendrauti su zmonemis kurie turi sia problemele. Vis ne vienai su ja reiks kovoti ,lengviau kai yra su kuo pasisneketi.

jurgita
Pranešimai: 75

2015-09-27 08:09

Labai norėčiau sužinoti, ar veikia Lietuvoje kokios nors epileptikų draugijos, kaip būtų galima su jomis susisiekti?

Vytas
Pranešimai: 476

2015-08-18 05:08

Visiems-LABAS RYTAS:) Norejau Jusu paklausti ar si liga turi koki tikslesni mirtingumo procenta t.y. kiek panasiai procentu serganciuju epilepsija mirsta nuo...
LABAI DEKUI

alina
Pranešimai: 40

2015-06-19 07:06

epilepsija.forumotion.net manau šiame forume turėtumėm rinktis ir bendrauti ką manot?

gele
Pranešimai: 14

2015-06-11 15:06

Aš susirgau šia liga nuo 21 metų.Ruošiausi egzaminams ir nei iš šio nei iš to nukritau.2 metams teko nutraukti mokslus. Po to juos baigiau.Buvo paskirti vaistai, kurie man nutraukė priepuolius 9 metams. Per tą laiką pagimdžiau du sūnelius. Tačiau po antro gimdymo mažieji priepuoliai vėl prasidėjo. Pakeitė gydymą. Bet po 2 mėnesių jie vėl pasireiškė. Dėl to man labai skaudu. Nuolat jaučiu baimę.Norėčiau pabendrauti su panašaus likimo žmonėmis.Nes tie kurie neserga, mūsų nesupras.Nesupranta,kad liga gali užklupti bet kurį ir bet kada. Kaip ir vėžys.

gele
Pranešimai: 14

2015-06-11 15:06

Aš susirgau šia liga nuo 21 metų.Ruošiausi egzaminams ir nei iš šio nei iš to nukritau.2 metams teko nutraukti mokslus. Po to juos baigiau.Buvo paskirti vaistai, kurie man nutraukė priepuolius 9 metams. Per tą laiką pagimdžiau du sūnelius. Tačiau po antro gimdymo mažieji priepuoliai vėl prasidėjo. Pakeitė gydymą. Bet po 2 mėnesių jie vėl pasireiškė. Dėl to man labai skaudu. Nuolat jaučiu baimę.Norėčiau pabendrauti su panašaus likimo žmonėmis.Nes tie kurie neserga, mūsų nesupras.Nesupranta,kad liga gali užklupti bet kurį ir bet kada. Kaip ir vėžys.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių