tedas
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Rankų drebėjimas

2021-07-08 11:07

Man tai dreba kai kokius sunkumus pakilnoju ir po sporto. Bet anksčiau būdavo ir šiaip drebėdavo. Gal nuo streso daug kas priklauso?

iren
Pranešimai: 9

2015-12-21 12:12

po galvos auglio operacijos vietoj sveikimo prisidejo vienos rankos sakyciau ne drebejimas,o sokinejimas,nieko neina su ja nuveikti,gydytoja pagal simptomus nusprende,kad atsirado parkinsonas,taciau vaistai-pramipeksolis,nei levadopa neveikia,tai liepe negerti,tik ka toliau daryt?Gal kas turit tokios patirties,gal ka patarsit,aciu

donatas
Pranešimai: 14

2015-12-03 15:12

Man penkiolika metų , nerukau , negeriu , o rankos dreba , kavos nemėgstu , nuo ko ? ką daryti? didelis diskomfortas...

vaikinas
Pranešimai: 16

2015-11-25 10:11

Man 29. Turiu tokia pat problema kaip ir Jus. Kartais rankos neklauso lyg nesavos. Viskas prasidejo pries 7 metus rusium su semos isirimu po finansiniu problemu. Pradzioje nekreipiau demesio sakau nervai, bet viskas per metus issirutuliojo iki sunkios depresijos ir pastoviu poilsiu ligonineje. Ligonines padedavo tik is dalies nes rakos kalatojosi kaip pasele. Likimui sudavus dar viena smugi pasidare dar blogiau. pradejau visai vengti viesumos, nes puodelis slysdavo (issipurtydavo) is ranku. Didesni susirikimai tapo tabu. Susidraugavau su alkoholiu. 100 gr ir gerai, BET GAL TRIS men. Dabar jau ilgi metai negaliu pasiziureti i alkoholi. Taigi, jeigu anksciau i koki pokili negaledavau eiti del ranku drebejimo iki tol kol neisgersiu, dabar negaliu ir del raku drebejimo ir sleikstulio alkoholiui. PARIMAS: BRANGIEJI, NESIGYDIKIT ALKOHOLIU, BUS KAIP MAN.
SEKMES.

rokas
Pranešimai: 9

2015-11-15 14:11

Man ir tas pats, man 16 metu, tuoj bus 17, nezinau kdel, bet rankos pradeda drebet ir niekaip neisheina sustabdyt, dazniausiai pradeda drebet , kai reikia pasirasinet, ar koki referata skaityt pries auditorija. Prasau padekit, nes mane jau nervuoja toks gyvenimas!

lina
Pranešimai: 1775

2015-10-26 20:10

mane taip pat vargina sita beda ir niekaip negaliu jos nugaleti, rankos dreba tik esant viesumoje, neswarbu ka bedarant, valgant, geriant, negaliu islaikyt indu, jauciu dideli kompleksa ir nezinau kaip to isvengti.

slyva
Pranešimai: 1

2015-10-21 16:10

Laba, esu studente, man irgi dreba rankos, pradejo mazdaug pries metus.Kadangi studijuoju toki dalyka, kur daug laboratoriniu darbu, megintuveliai ir tt., tai sukelia dideli diskomforta. Isivariau toki kompleksa, kad nebegaliu ramiai gyvent, vis nerimauju,prie svetimu zmoniu, kai reik kanors pilt ar kelt taur3, b8nu visa isitempus. O anksciau tai jos nedrebejo. Blyn kaip uzknisa, ypac dar kai kiti uzrekia;Ziurek kaip dreba rankos!!!

erna
Pranešimai: 2

2015-09-04 19:09

jeigu dreba rankos,siulyciau pasitikrinti skydliauke.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-08-01 05:08

Rankų drebėjimas, judesių, kalbos kaustymas, esant sutelktam kitų dėmesiui - tai taip vadinamos paradoksinės būsenos, kai žmogus bijo galimų neigiamų pasekmių. Klasikinis pavyzdys - lenta, gulinčia ant žemės žmogus pereina lengvai, o ta pati lenta, esanti penkių metrų aukštyje yra daugeliui neįveikiama kliūtis.

Vaistai šalina pasekmes, priežastys visada lieka. Man padeda autogeninė treniruotė.

martis
Pranešimai: 3

2015-07-31 18:07

Tikrai labai erzina tas klausinejimas, arba net pikti pasakymai: gal nustok cia purtytis ar kazkas tokio. Tuomet jau ir kojos gali pradeti drebeti.
Alkoholis padeda, bet tai jeigu pradesi akloholiu gydytis, tai kita smagi liga uzeis.
Jeigu jauciu, kad tranku drebejimas susijes su psichika ir nervais, i koki gydytoja reiketu kreiptis?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių