Kristina
Pranešimai: 170

2015-12-17 18:12

galvos svaigimo priepoliai jau kartojasi kas du metai.Siuo metu taip pat guliu lovoje. geriu betaserc ir sermion. juos reikia gerti kelis menesius. sutrikusi pusiausvyra. gydytojas sako, kad priezastis vidineje ausyje

jolanta
Pranešimai: 73

2015-10-18 07:10

Pirma karta tai buvo pries metus. Darbe bedirbant prie kompo taip susvaigo galva, kad net uz stalo griebiausi. Paskui tik silpna taip buvo visa diena.
Ir taip po koki karta i 2 menesius. Maniau, kad gal spaudimas kaltas ar tai aukstas ar tai zemas.
Dabar, kai esu nestuke (12 sav)pradejau sekti spaudima- nes pagal akiu gydytoja turetu buti mazas:nes arterijos susiaurejusios, o kraujagysles paplatejusios. Tai vidaus gydytoja liepe namie matuot spaudima. Beveik visad apie 120/80 ant abieju ranku panasiai. Bet pirmadieni prabudus ir verciantis ant kito sono susisuko galva. Smarkumas praejo, bet vistiek iki vakar vakaro taip silpna, kojos linksta- tokia kaip maisu trenkta. Vakara vakare sedau televizoriaus ziureti ir vel kaip uzejo svaigulys galvos, tik akyse aptemo, viskas aplink suktis pradejo, taip kad net pradejo(beje spaudima pamatavom- 120/80). Po valandziukes kitos ir vel atlego. Ir taip trenktai iki siol ir jauciuosi, jei guliu ramiai ar nejudu lyg ir nieko, nors kiek sujudu -pasijaucia.
Siap esu turejusi inkstu akmenlige, , dar kazkada skusdavausi aukstu spaudimu.
Gal numanote kas man yra?

jolanta
Pranešimai: 73

Svaigsta galva

2015-10-18 07:10

Svaigsta galva

kokiatailiga?
Pranešimai: 2

2015-09-24 14:09

sveiki. buvo atliktas smegenu skyscio tyrimas, rastos oligoklonines juostos, taciau MRT nerodo jokiu pakitimu, jokiu zidiniu. ar tai gali buti issetines sklerozes pradzia? o gal yra kitu ligu, nuo kuriu atsiranda oligokloniniu juostu. vargina ir kiti simptomai: suprastejes regejimas,matau lyg per migla(akiu gydytojai sako,jog akys sveikos), prasta atmintis, girdziu garsus, taciau sunku susikoncentruoti ir suprasti apie ka kalba, tirpsta desines rankos pirstai, girdziu pulsa desineje ausyje,retkarciais skiriasi desines akies vyzdzio dydis nuo kairiosios, uzeina migreniniai priepuoliai, kuomet mirga akyse, pykina, stipriai skauda galva, tirpsta visa desine ranka. prasau patarimo, nes visi daktarai aplankyti, nebezinau ko griebtis. Ar tai smegenu kraujotakos sutrikimas? ir ar reiskia ka nors blogo, kai randamos oligoklonines juostos? dekoju uz ats

Greta
Pranešimai: 148

2015-09-21 17:09

Sveiki, gal kas zinote kas per liga polineuropatija ir kaip ji pasireiskia? Noreciau kad parasytumete, aciu

Irma
Pranešimai: 30

2015-08-25 14:08

As staigiai pakilau is lovos supykino ir tik kaire
es puses ausyje toks siugzdenimas ir galva suktis ne bet kaip bet smarkiai ir aisku sirdis kaip mazo kaciuko plake

krabas
Pranešimai: 1

2015-08-08 18:08

sveiki, nežinau ar į tinkama temą rašau, bet vistiek norėčiau jūsų paklausti. Man yra 16 metų, jau keli metai man laiks no laiko, staigiai stojantis, aptemsta akyse. seniau tai kartodavosi kelis kartus per savaitę, dabar tai vyksta kiekvieną kartą, kai tik šiek tiek ilgiau pasėdžiu. Man taip pat nuolatos skauda galva trijose vietose: šiek tiek virš smilkinių iš abiejų pusių, bei iš nugaros pusės viršugalvį šiek tiek kairiau.Man taip pat dažnai tirpsta kojos, bei rytais retsykiais jas pradeda traukti mėšlungis. Ar tai galėtų reikšti kokią nors rimtesnę ligą, ar tai tik pavieniai negalavimai. iš anksto dėkoju.

lu5ka
Pranešimai: 1

2015-08-01 14:08

laba diena,svaigsta gava kai pasilenkiu,karta vos iki lovos atejau,negalejau nei pajudeti,nei akiu atmerkti,labai pykino,po geros valandos vemiau,turiu problemu ir su stuburu ir su sinusitu,kame galetu buti priezastis?

Elena
Pranešimai: 27

2015-06-29 18:06

2004 m.ziema man nei is sio,nei is to pajudinus galva,o ypac verciantis ant kito sono ji taip imdavo suktis,rdquo;tarsi karuseleje visas kambarys versdavosirdquo; ir blogumas kazkoks budavo,tarsi jeigu ilgiau tokia savijauta pasilaikytu as neistverciau.Taciau vertikalioje padetyje savijauta puikiausia.iskviete greitaja ir pagulde santariskese,diagnozavo vestibiulini sindroma,Geriau betaser ir lasino pentelina.

asta
Pranešimai: 124

2015-05-22 11:05

Čioa gali būti vestibuliarinio aparato sutrikimai.Man irgi buvo,kai naktį verčiausi ant kito šono,tai pasijutau kai "amerikietiškuose kalneliuose".Pažįstamas neurologas liepė nusipirkti BETASERC vaisų .Pagėriau kokias 2 sav. ir praėjo,bet sakė,jei pasikartos toks svaigimas,tai gali tekti vaistus gerti kokius 2-3 mėn.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių