egle
Pranešimai: 191

2015-12-26 11:12

Visus su Šventėm, geros nuotaikos ,pagerėjimo sveikatai, meilės ir supratimo.

augis
Pranešimai: 8

2015-12-25 18:12

O kas ta skleroze?gal todel jus perduodate asmeniskas zinutes? Paaiskinkit man durniui

Vita
Pranešimai: 413

2015-12-24 18:12


Visus sveikinu sulaukus Sv. Kaledu! Lai kasdieniniai rupesciai ir negalavimai neuzgozia svenciu stebuklo. Bukime laimingi! Bukime stiprūs!

sveiki
Pranešimai: 13

2015-12-24 18:12

gal kasnors gali nurodyti kokios nors literaturos apie IS?knygy ar panasiai.ACIU

V
Pranešimai: 48

2015-12-24 12:12

Arbata ,, Jadvygos zoles""ant pakelio parasyta nuo issetines sklerozes geriu manau blogiau nebus, siaip jauciuosiu neblogai jai ne ta kaire akis streikuotu bet hormonu dar negeriu geriau jais nepiknaudziauti dabar pradejau po sauksta i diena valgyti biciu duonos kurios irgi galima nusipirkti turguje pas bitininkus suteikia duagiau energijos,daug naturaliu vitaminu tos chemijos perdaug sau nekisu.

ele
Pranešimai: 69

2015-12-24 12:12

Tiesa,dar V...norėjau paklausti kokią arbatą geria nuo IS?O dėl jogos tikrai būtų neblogai,bet kiek girdėjau atsiliepimų labiausiai padeda meditacija.Iki!

Milda
Pranešimai: 104

2015-12-24 12:12

manau, kad geriausias vaistas- žinojimas, kad tik gera nuotaika tikras vaistas. Dar turbūt kuo mažiau streso :) Gydžiausi ir Vokietijoje ir JAV, bet nieko įpatingo niekas ir nepasake. Tik nustatė visi skirtingas diagnozes :))

ele
Pranešimai: 69

2015-12-24 11:12

Labuciai,kai nebemaciau 1akim išgydė prednizolonu,pradėjau nuo 12tab.į dieną,ir pasidariau rezonansą Kaune-yra židinių,bet kt.sutrikimų per mazai.Po kiek laiko apsvaigau beveik 3mėn.sėdėjau ir žiūrėjau į1 tašką,dar pradėjo traukuliuoti po visą kūną.Tada nuvaziavau pas Kizlaitienę sakė skirs interferoną,bet Vilniaus magnetas rodė irgi tiek pat+cistą,zodziu per mazai:),tai nepatvirtino.Ir zinot kas man padėjo-punkcija, praėjo girtumas.Dabar lygiai metai,prad.nugara skaudėt ir ta kulną.Gėriu daug B grupės,Triovit ir l.gerai prie išsėtinės yra nakvišų aliejus.Neurologas kai tik ateinu liepia susileisti Doxemetason po 3 ar5 ampules,bet juk cia hormonas ar galima juo taip žaisti,girdėjau,kad mazos dozės kaip tik išjudina ligą.Gal kam irgi juo gydo?

suduvis
Pranešimai: 207

2015-12-24 08:12

Tad garbieji sveikinu visus rdquo;Kalėdurdquo; proga ir linkiu juoktis kad ir kaip sunku bebūtų
Kalėdų Senis nusprendė, kad atėjo laikas jam paatostogauti, ir jis nutarė nuvažiuoti į Teksasą, nes, buvo girdėjęs, kad ten šilta, o žmonės draugiški. Tik jam atvykus į miestą, žmonės pradėjo stoviniuoti gatvėse, rodyti jį vienas kitam ir šnabždėtis: „Žiūrėkit, juk čia tas žinomas veikėjas!“ Senis pagalvojo: „Na, nieko sau, jie tuoj pradės sėstis man ant kelių ir prašyti dovanų. Reikia pakeisti išvaizdą“. Taigi jis nusipirko kaubojiškus rūbus bei skrybėlę, persirengė ir vėl išėjo į miestą, galvodamas, kad dabar jo jau tikrai niekas nepažins. Tačiau jis klydo – vos jam išėjus į gatvę, žmonės vėl pradėjo badyti jį pirštais: „Žiūrėkite, tai tas žinomas Kalėdų asmuo”. Senis pasislėpė pirmame skersgatvyje ir nusiminęs pradėjo galvoti: „Matyt, jie mane pažįsta dėl ilgos baltos barzdos“. Taigi jis nuėjo į kirpyklą ir nusiskuto barzdą. Jis išėjo į gatvę ramus ir plačiai šypsodamasis. Pro šalį ėjęs vyriškis sustojo ir šūktelėjo: „Žiūrėkite, tai jis!“ Senis neiškentęs paklausė: „Klausyk, kaip tu mane pažinai?“ Vyrukas pažvelgė į Senį ir atsakė: „Tave? Tavęs aš nepažįstu – tačiau ar tas už tavo nugaros stovintis keturkojis didele raudona nosimi nėra Kalėdų Senio elnias?“

V
Pranešimai: 48

2015-12-24 08:12

Sveiki ,ele o tau diagnozavo IS jai taip tai koki gydyma skyre

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių