Kristina
Pranešimai: 170

2015-01-05 12:01

Vytai,nenusimink!Juokiasi ir iš manęs,bet aš steniuosi pradėt pirma,tai kitiem nelabai kas lieka.O jiem lieka,tik patylėt,žinoma,jeigu jie žino tavo problemą.:)))Su šypsena lengviau gyventi,negu į viską žiūrėti tik juodai.IS labai priklauso nuo mūsų nuotaikos.

Kristina
Pranešimai: 170

2015-01-05 12:01

Žmonės,nebūkit naivūs!Apie kokį išgijimą jūs čia kalbat?Kaip galima išgyti,jeigu IS nepagydoma liga.Kad remisiją galima prailginti,tai sutinku,bet tai neišgijimas.
candy3 noriu pasakyti,kad jei gerai jautiesi,tai gimdyk ir tikėk,kad viskas bus gerai.Mano vaikelis išėjo neplanuotas ir gerai,nes iš mano planų neišeina nieko gero.Mano planus visada sugriauna pablogėjimas.Apie užsienį ir aš svajojau ir jau rimtai ruošiausi,bet gerai,kad niekur ir neišvykau.

Vytas
Pranešimai: 476

2015-01-05 12:01

Puoliau rekti rsquo; helprsquo; kada visai rdquo;ne pyragairdquo; prasidejo:) tai buvo berods 2004

eos
Pranešimai: 2

2015-01-05 10:01

Norėčiau,kad parašytų kas leidžiasi Kapaxon"ą,ar tik susileidus nesijaučia šalutinio poveikio?

Vytautas
Pranešimai: 63

2015-01-05 10:01

Sveiki visiem!
Rasau cia pirma karta, tai jauciuosi kaip ir naujokas.Jauciu rdquo;pareigardquo; prisistatyti :) man 31 metai, sia liga sergu nuo 18 metu. forma nera labai piktybine aisku,bet ir ne malonybine.
Norejau pasikonsultuoti: pastariuoju metu atsirado problemos su pilvu: labai skauda, daznai varo i tualeta rimtam reikalui (ne visai pavyksta tai ir kontroliuoti, t.y. sulaikyti). Ir taip jau pusantro menesio. gulejau ir ligoninej, tai tik pagal plana (nes juo mane dabar gydo ir jau buvo laikas) suleido onkotrona (nes juo mane dabar gydo ir jau buvo laikas)ir viskas. o del pilvo nieko padeti negali... idomu gal yra kokiu kitu budu? na ne visai tradiciniu? gal kam nors tai teke patirti? be to, ka manote apie akupunktura? gal irgi teko kam isbandyti? nes esu girdejes daug visokiu vertinimu bet daugiau is mediku puses o ne is tu kurie tai patyre savo kailiu..
Aciu uz demesi ;)

daiva
Pranešimai: 281

2015-01-05 09:01

O dabar kitu klausimu:kiek kartų pakanka leisti Metilprednizoloną? Ar po jo nereikia vartoti eilinio Prednizolono? Kokie Metilprednizolono pašaliniai reiškiniai?
Būsiu dėkinga už atsakymą.

daiva
Pranešimai: 281

2015-01-05 09:01

Suduvi,vardink,nes tai visiems aktualu.

waiwa
Pranešimai: 1

2015-01-05 09:01

sweiki noriu paklausti jusu, mane buvo sumuse ir man viena puse antakio puse yra aptirpusi ,ir negaliu pakelti desinio antakio,ka siuo atveju rekomenduotumet, gal kokiu vaistu pasiulitumet?

Vilte
Pranešimai: 335

2015-01-05 08:01

Labai pritariu Aliui, matyt, kaip kažkas čia rašė pačios labai ,,ištobulintas charakterisrdquo;, jeigu jau vyras tiek laiko nepaliko, tai jau daug ką pasako. Ir nereikia manipuliuoti savo liga...

suduvis
Pranešimai: 207

2015-01-05 08:01

Dar gerbiamieji forumiečiai saugokitės aferistu tokiu kaip Kuliavičius.ar medicinos mokslu daktaras Zorys.Ir rašot apie nakvišu alieju ir kitus brangius malonumus,mes juk daukka turim šalia saves tik ta nematom.Pamėginkit sėmenu aliejaus bus vietoj nakvišu.Pabandykit tikros naminės duonos kur be mieliu ir bus visi B grupės vitaminai.Valgykit tikra medu ir nereiks cukraus,valgykit jūros žuvį ir nereiks druska valgyt.Ir dar dauk galiu išvardyti dalyku ti kažin ar jum įdomu:(((

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių