vilma
Pranešimai: 182

2015-12-31 07:12

Su tetraciklinu as manau kad reiktų atsargiai elgtis. Ir iš vis nuo kokių ligų jį anksčiau naudodavo. Kažkur skaičiau kad tetraciklinas labai gadina dantis. Ir dar norėjau paklausti, tai gal ne visiems tą vaistą "REBIF" skiria. Mes lankėmės pas doc. Pauzą bet jis nieko neminėjo apie šiuos vaistus, tik interferoną siūlo. Kiek girdėjau tai šiais metais visi kurie laukiantys eilėje interferonui gauti visi gaus ir nebus eilės.

as
Pranešimai: 571

2015-12-30 21:12

Ir aciu visiems kitiems uz gera zodi.Nuosirdziai aciu.

vytis
Pranešimai: 33

2015-12-30 20:12

Sveiki, ka manot apie tai: Šventam Rašte parašyta, kad kai Dievas kūrė pasaulį, iš pradžių buvo žodis. Tai buvo mintis, sumanymas. Sumanė – ir įvyko. Ir žmogus taip pat: sumano – ir įvyksta. Žmogus gali klausti, o kodėl gero tiek mažai? O todėl, kad, pagalvoję ką nors gero, ant viršaus daug kartų ką nors blogo pamąstome, ir patys sunaikiname, ką gero sugalvoję buvom.
Mano meditacija tokia: aš prašau žmogų įsivaizduoti, kad jis yra pievoje, kad aplinkui daug žolynų ir kad žmogus yra gėlė, ir sakyti daugmaž šitaip: aš gėlė po mėlynu Dievo dangum, jo šviesa krenta ant mano žiedlapių, smelkiasi į mano stiebelį, aš nušvintu ir imu skleisti nuostabų kvapą. Reikia išlaikyti tokią būseną, kad visada jaustumeisi po Dievo dangum, jausti kaip atiteka į tave jėgos, kurios daro tave šviesų, ir tomis jėgomis tu spinduliuoji, ir tas spinduliavimas yra maistas, kurį dalini žmonėms. Meditacija reiškia būti sraute – kai į tave įteka ir kai tu duodi. Ši yra vienintelė ir svarbiausia – kitų meditacijų nėra. Energetinėje sistemoje, kalbant elektrotechnikos terminais, mes turime būti kaip kažkur esančios elektrinės pastotės, per kurias eina galinga energija, o mes ją paskirstome abonentams. Čia ir yra mūsų vieta. Ir menininkas turi būti pastotė.
www.letmekoo.lt/index.php/pageid/202/articleid/221

Marija
Pranešimai: 149

2015-12-30 13:12

Sveikinu visus su Naujaisiais Metais.Linkiu sveikatos,ištvermes ir tikėjomo savo jėgomis.
Daug metų studijuoju chirologiją t.y.domiuosi žmogaus paveldimumo faktoriais,kurie būna įrašyti kiekvieno asmens rankoje.Jei iš jūsų ką nors užkabintų ši mintis,aš norėčiau padiskutuoti individualiai.Tokiu atveju aš norėčiau,kad atsiųstumėt aiškias savo delnų nuotraukas elektroniniu paštu.Kam toks mano kišimasis į Jūsų problemas nepriimtinas-atleiskit prašau ir pamirškit.Kas susidomėsit ir atsiųsit-atsakysiu individualiai.
Linkiu sėkmės

Vita
Pranešimai: 413

2015-12-30 11:12

Sveikinu visus su Naujais!!! Linkiu, kad jie butu geri, prasmingi, laimingi...Ir issipildytu musu visu viltys...

daiva
Pranešimai: 281

2015-12-30 10:12

P.S. Apie grybą. Patariu jo net nebandyti. Man pakenkė. Pagalvojus, jei jis toks stebuklingas, kodėl pardavinėjamas tik nelegaliai? Vieniems - ligos, kitiems - pasipelnymo šaltinis.

daiva
Pranešimai: 281

2015-12-30 10:12

Su Naujaisiais metais, bičiuliai!!!
Sveikatos visiems, ištvermės ir vilties!

as
Pranešimai: 571

2015-12-29 16:12

sunku svest naujus,kai ner notaikos ir sveikatos,niekur iseit negali,akyse mirguliuoja.naivu tiket kad ateinentys metai atnes daug geresne sveiketa,liudnos visos sventes.

egle
Pranešimai: 191

2015-12-29 12:12

Jūs turit omeny IS simptomus? Tirpimas, koordinacijos sutrikimas,sukios kojos......

eva
Pranešimai: 20

2015-12-29 12:12

norėčiau paklausti ar dar kokioms nors ligom sergat iskyrus IS.Aš buvau santariškėse pas gyditoja Maculevičiene darytas MR rodo židinius bet kitu sutrikimu per mažai sako kad sutrikti regėjimas galėjo ir nuo cukraligės o židiniai atsirasti nuo hipertonijos man ji trečio laipsnio dar sergu širdies nepakankamumu,abstrukciniu bronhitu,kepenu cistenoze

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių