www
Pranešimai: 20

2015-01-01 11:01

patiket ar netiket nesunku bet kuom, bet kurios firmos produktus naudojant bet kaip ir bet kada , nesekant eigos kompiuterio programa, rezultatai bus nuliniai

Kristina
Pranešimai: 170

2015-01-01 11:01

Sveiki!Rašau pirmą kartą.Norėčiau pasisakyti apie REBIFĄ.Aš jį naudoju jau 3 metai,beje,tai ir yra interferonas.Nemaloni reakcija buvo tik patį pirmąjį kartą,o vėliau jokios reakcijos,nieko blogo nebejaučiu.Po pirmo susileidimo,naktį pakilo temperatūra ir jaučiau sąnarių skausmą,kitaip sakant,toks jausmas lyg prasidėtų gripas,bet kitą dieną viskas praėjo.Kiek teko giedėti kitų žmonių "įspūdžius",tai jie dar ir dabar kažkątai jaučia.Vienu žodžiu,kaip ligos eiga kikvienam yra individuali,taip ir vaistų reakcija-individuali.Man rebifą skyrė,praėjus 5 metams po diagnozės patvirtinimo.Buvau įrašyta į eilę,nes buvau dar labai jaunutė 20-metė panelė,pilna optimizmo ir vilties.Tada dar gavau Phlobenzimą,apie pora,metų,o paskui taip ir likau kažko laukti...2003 metais atėjo pranešimas,kad atėjo eilė gauti interferoną,nuvažiavau,Pauza patikrino ir pasakė,kad mano kandidatūra tinka,mat buvau neseniai pagimdžius ir gerai jaučiausi.
Noriu palinkėt visiem šiais Naujais Metais geros sveikatos,vilties,kantrybės ir tikėjimo.

Vilte
Pranešimai: 335

2015-01-01 11:01

Visus su Naujais! Noriu atsakyti apie Q10. Aš jį vartoju jau 7mėn.,po to Lecitiną,Vit.Bgr.,Vit.C,Alkimer( iš ryklių kepenų, aliejus)Tai ačiū Dievui jaučiuos gerai ir nežinau kuris čia priduoda energijos, bet energijos turiu. Dar mankštinuosi nemažai. Geresnės sveikatos visiems!

Patricija
Pranešimai: 120

2015-01-01 11:01

TANAKAN, tabletes tokios, gerina tipo kraujotaka

suduvis
Pranešimai: 207

2015-01-01 08:01

Ponia Vilma aš esu susidūres su Pauza, ir mano kuklia nuomone tai jis tik eina į darba o jo darbas-gydyti žmones.O ar pagyja ar nepagyja tai jo nekaso- sakant grubiai.Aš esu rades geriausia gydytoja Lietuvoje kuris užsiima IS gydymu, tai Pačkauskas ir jis gydo pagrindinai homeopatiniais vaistais o ne ta hemija(interferonas).

Patricija
Pranešimai: 120

2015-01-01 07:01

Labas rytas ir su Naujais visus. Prasom nesibarti ir vienas kito neizeidineti. Tam as cia esu:))

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių