Patricija
Pranešimai: 120

2015-01-02 06:01

Na jokiu iskirtiniu vitaminu negeriu, tiesiog kokius nors kompleksinius, kur daug visko. Oi, labas rytas pamirsau pasakyti:))Siandien skambino is IS kabineto santariskese, sake daro kazkoki nemokama tyrima del Rebif poveikio, bet as siandien niekaip nespeju, darysiu uz pinigus reiskia:))

ele
Pranešimai: 69

2015-01-01 20:01

Labas visiems,norėjau Kristinos paklausti,besilaukiant ar po gimdymo nebuvo pablogėjimo?Man santariškių gydytoja sakė jei nori gimdyk,nes kai gausiu vaistus nebegalėsiu.Bet jei vėl kris ant akies kaip naudot prednizoloną besilaukiant?iki

virga
Pranešimai: 84

2015-01-01 20:01

esu čia naujokė,nors šia liga jau sergu 15m, ne liga pati baisiausia bet sutuoktinio patyčios,užgauliojimai su tuo susitaikyti labai sunku.....

Kristina
Pranešimai: 170

2015-01-01 20:01

Labas,Vytai.Įdomu,kaip tu šiaip jautiesi?Man asmeniškai kartais netgi atrodo,kad aš visai nesergu šituo džiaugsmu.Tiesą pasakius,tai aš taip jaučiausi ir kol negavau tų vaistų,bet po geros savijautos būdavo ir ūmių pablogėjimų.O,kai gerai jautiesi,žinoma,kad galima netgi dirbti:).
Visumoj tai viskas priklauso,kaip smarkiai"draugė"tave atakuoja.Labai padeda ir teigiamas požiūris į savo gyvenimą,mokėjimas džiaugtis smulkmenomis.SĖKMĖS!!!

raminta
Pranešimai: 141

2015-01-01 17:01

o jei tai Pačkauskas , tai gal sitas tinka:
Laimutis Pačkauskas Neurologija

Vilnius,
Telefonai: (8 5) 2362099
VšĮ Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės Neurologijos su smegenų kraujotakos sutrikimais skyriaus vyresnysis gydytojas neurologas

raminta
Pranešimai: 141

2015-01-01 17:01

as paziurineju jusu temas ir Paskauska radau va cia, gal tai tas pats:
Neurochirurgija
Kauno Medicinos Universiteto Neurologijos klinika
Kaunas, Eivenių g. 2
Telefonai: 8-37-326164
V.Paskauskas
www.google.lt/search?q=Paskauskas%2ChomeopatijabtnG=Paie%C5%A1kahl=lt

vilma
Pranešimai: 182

2015-01-01 17:01

Ponas sūduvi, o tai kur tą Paškauską rasti , kokiame mieste randasi.

V
Pranešimai: 48

2015-01-01 15:01

gal gali pasakyti kur dirba gyd.Packauskas

Vytas
Pranešimai: 476

2015-01-01 13:01

Kristina labutis...jau 5 metus sergu tuo " dziaugsmu" , bet taip ir nieko isskyrus bendrus vaistus ( neuronas ir pan, ) nervartojau, nes... nezinau kodel... Pasakyk jei nesunku - ar tikrai to vaisto ( enterferon ar kaip ji ten ) toks poveikis kaip sako, kad gali jaustis kaip zmogus ir apart sirgimo gali net dirbti?
Visiems stiprybes

lina
Pranešimai: 1775

2015-01-01 12:01

Noriu uzstoti gryba. Man jis labai padejo, jauciuosi labai stipri. Kaip ir bet koks kitas vaistas gal jis tinka ne visiems. Pradejus vartoti irgi jauciau pablogejima, bet dabar jauciuosi labai gerai. Ir pardavinejamas jis labai legaliai, jie turi visus sertifikatus ir leidimus (as prasiau parodyti), tiesiog tokia firmos politika neduoti vaistinems, kad dar nepabrangintu ir taip brangaus produkto.Ir mano neurologe labai rekomenduoja, tai yra zinomai ir pripazintas preparatas. Nedarom tokiu greitu isvadu, nes pazistu daug zmoniu, kurie atsistoja ant koju butent to grybo pagalba, ir as esu viena is ju...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių