suduvis
Pranešimai: 207

2015-01-04 12:01

Gerbiamieji forumiečiai aš buvau sau daves žodį čia nesilankyti,bet kurtau.Mane "Prednizolonas" beveik invalidu ir padarė.Ėmus gydytis pačiam,pirma pabadaudavau kaip rašydavo Polis Bregas,Malahovas, vėliau ėmiausi vegetariškos dietos.Valgydamas maista kuo mažiau termiškai apdirbu,nenaudoju cukraus bet medu,druskos nenaudoju visai,rafinuotu alieju irgi.Dabar esu rades(Eglutės dėka) gydytoja Paškauska,jis gydo homeopatiniais vaistais-brangu bet veikia.Dar svarbu neturėti stresiniu situaciju,nesinervuoti.O heminė medicina viena gydo du gadina.Tad sėkmės visiem,pasveiksiu visiems pasakysiu:)))

Laimutė
Pranešimai: 36

2015-01-03 21:01

Ten per konferencija daktare aiskino apie tuos
vaistus-Betaseron,Avoneks...Intoksentronas,Mitoxantronne-
-sis agresivioms formoms gyditi.
Dar kalbejo apie Baklofeno konpensavima-tik kada
Antikuniu tyrimai idegti Santoriskese......

ele
Pranešimai: 69

2015-01-03 20:01

Mano gyd.sakė,kad jau yra tikri vaistai,kurie visam sustabdo,ar išgydo.Jis pats buvo Australijoje,neurologų suvažiavime,ten ir sužinojo!Kaip žinome,jau šiais metais visi kam reikia 100%gausime interferono,tai gal ir anų sulauksime?Nakvišų aliejų vartoju senai po kursą,labiausiai apsimoka 1000mg,180kaps.pakuotė,1kapsulė į dieną,kaina 49lt.,po pusmečio galima pakartoti.
Aš prednizoloną gėriau kai nebemačiau 1akim,atsistatė,bet man nuo jo kažkas baisaus darės-užtirpdavo visas kūnas po 5minutes kaip elektros srovė kratytų,po to praėjo.Dabar nuo vasaros 2kojos pirštų nejaučiu,įdomu kas toliau darysis.Kaip jums su pojūčiais ar yra kas nors tarsi užšaldyta,ką darot,iki?

V
Pranešimai: 48

2015-01-03 17:01

Mano gyditojas sake ,kad kazkur uzsienije jau isrado vaistus nuo iset.sklerozes .Sakysiu meluosiu ka jie daro.Ar sustabdo ligos progresavima.Ar atstato ka ji padarius.Bet ne tas svarbiausia.Po kokiu 3-4metu pasirodis ir pas mus.Gerai butu gal kam labai pades.As tai nededu jau vilciu.Isivaizduoju ju kaina.Jei dabar intinferonas kiek kainuoja.Ir man kazin ar be sulaukt.

daiva
Pranešimai: 281

2015-01-03 15:01

Lietuvoje pažįstu daug sergančių tokia liga, bet nesutikau tokio, kuriam būtų padėję. Sužinojau,jog mūsų mieste taip pat yra tokių vaistų platinimo "taškas". Daugelis vartojo, bet pagerėjimo ...
Aš manyčiau, kad tokių ligonių pavardžių ir Jūs man nepasakytumėte.

zmogus
Pranešimai: 40

2015-01-03 13:01

kažkoks yra gydymas MHRA. Gal kas girdėjo?

suduvis
Pranešimai: 207

2015-01-03 06:01

Nusušypsokit:)))
www.blogas.lt/vaizdelis/120475/vaizdelis-nr6.html

ele
Pranešimai: 69

2015-01-02 21:01

Aišku kad tinka,ten moteriškų hormonų nėra:),labiau sakoma moterims,nes pagražėja oda,plaukai,nagai,bet kam tai pro šalį?Man pasiūlė pažįst.vaistininkė po 3mėn.prednizolono kurso atstatyti organizmui.

V
Pranešimai: 48

2015-01-02 20:01

O nakvisu aliejus vyrams tinka

vytis
Pranešimai: 33

2015-01-02 20:01

Be abejo vaistai taip pat svarbu.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių