suduvis
Pranešimai: 207

2015-01-05 08:01

Candy skaitau jusų pasisakymus ir rėkt norisi-nedarykit to ka darot dabar,nes kai liga savo parodys gailėsitės bet bus vėlu.Kol dar esat sveika paskaitykit Poli Brega ir jo dieta pritaikykit.Pamėginkit gydytis bičiu įkandimais.Pasidomėkit knyga"Kitas Požiūris į Išsetine Skleroze" nes paskui galėsitės bet bus jau vėlu ka nors pakeisti:(((

suduvis
Pranešimai: 207

2015-01-05 08:01

ele prašau nepykti ant manes bet jo Paškausko koordinačiu negaliu duot bet siūlau pasielgt kitaip kreipkitės į Raudonojo kryžiaus ar Greitosios pagalbos klinika kuri randasi Vilniuj Lazdynu mikrorajone,Šiltnamiu-29,ten krovininiu liftu pakilt 5-ta aukšta irpirmos durys išėjus pono Paškausko.Sėkmės:)))

daiva
Pranešimai: 281

2015-01-05 01:01

Airema,galbūt tie grybo peparatai tikrai veikia skirtingai. Mano liga ganėtinai pažengusi, ji ir dabar nestovi vietoje. Bet...eiliniai B gr. vitaminai man veiksmingi.Apie Coryceps knygelėje rašoma, kad neturi pašalinių reiškiniu,bet nėščiosioms ir maitinančioms moterims vartoti negalima.Pasak knygelės autoriaus, Cordyceps veikia vienodai greitai kaip cheminiai vaistai. NETIESA. Ir galiausiai, kodel jis pardavinėjamas užslaptintai? Juk dėl IS gydymo mokslininkai tyrinėja kamieninių ląstelių poveikį.Kodėl "vaisto" nerekomenduoja medikai?

vytis
Pranešimai: 33

2015-01-04 20:01

Gerai, busi pirmoji:))

vytis
Pranešimai: 33

2015-01-04 19:01

Shrekai, apsieikime be kopeciu, panaudokim tam taburete:-)) Beje, gal kas norit ryt su manim i koki kabaka nusuoliuoti?:)

alius
Pranešimai: 68

2015-01-04 16:01

niekas greiciausiai nesisaipo,nebent mums taip atrodo.Musu smegenys pazeisti ir mes reaguojam neadekvaciai.Jeigu vyras su jumis isgyveno penkiolika metu tuomet uzuojauta jam o ne jums.Pats sergu ir zinau ka tai reiskia mano zmonai.Ji kankine tiesiogine sio zodzio prasme. Patarejai baikit juokus skaldyti DUODAMI APSURDISKUS PATARIMUS,kur ji su vezimeliu nuvaziuos,isiskirs, cha

Laimutė
Pranešimai: 36

2015-01-04 16:01

labas visiems.o kaip tie tyrimai daromi del tu antikuniu.kaune tai tikrai niekas nedaro ir niekas neklba apie jokius tyrimus.o gal ir gerai kad nieko nezinai.parasykite

lina
Pranešimai: 1775

2015-01-04 15:01

Sveiki.
As apie pieno gryba nieko negirdejau, bet tikiu, kad jis gali buti veiksmingas. As labai tikiu netradicine medicina, ir tikiu, kad butent jos deka pasveiksiu. Siandien internete radau informacija apie vaistazoles, kuriu pagalba indenai gydo IS. Radau klinika, kuri man patvirtina, kad turi programa nuo IS. kita savaite zadu ten apsilankyti, pasidalinsiu ispudziais. Dar rusu svetainese yra labai daug informacijos. Visur pabreziama, kad sergant IS butina derinti maista. Man apie tai jau minejo ir musu gydytojai, bet tada neatkreipiau demesio, o dabar susimasciau, atsisakiau daug produktu, pradejau ziureti ka valgu. Manau, kad jeigu tai neisgydis, bet bent jau sulietins procesus.
Airema. man irgi buna momentai kai bevei nejauciu savo ligos, sunku apibrezti kada, bet tokie momentai tik sustiprina mano issitikinima, kad bet kokia liga gali nuveikti musu vidines jegos, tik reikia moketi tai padaryti. Todel as bandau viska... Ir sunku pasakyti, ar grybas, ar dietos, ar kviepavimo pratimai suteikia man tiek jegos.
Noreciau dar visiems palinketi nenuleisti ranku, nes mes galim nugaleti, as tai zinau...

Vytas
Pranešimai: 476

2015-01-04 13:01

Kristinai,as net nemanau, kad sergu,bet blogiausia, kad negaliu dirbti taip kaip anksciau dirbdavau..:(
O siaip tai pakenciamai.Trukdo tik aplinkiniu "parama"....Kadangi visi daug zino apie ta liga, tai nesigedindami pravardzioja mane tai narkomanu tai dar kuo...( net motina nesikuklina :))

kitas
Pranešimai: 11

2015-01-04 12:01

Santariškėse antikūniai prieš interferonus jau daromi apie metus,man darė tai sakė visai geri tyrimai.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių