andresssito
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Išsėtinė sklerozė

2020-10-21 19:10

Sveiki visi noreciau paklausti del sito vaisto Ocrevus ar jau yra tokiu kuriem jau sulasino sito svetimkunio? Kokie atsiliepimai kaip gyvenimas,ar palengvino kiek?

gince
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Išsėtinė sklerozė

2018-08-13 18:08

Mama jau 40 m. serga sia liga. Buna ir blogiau ir geriau. Per tik metu susidariau nuomone, kad svarbu psichologine ligonio busena, noras gyventi ir dziaugtis tuo gyvenimu. Ji viska daro pati ir manes pagalbos nepraso, netgi neleidzia padeti. Nebent tik tai padedu ko ji tikrai nemoka padaryti. Per tuos ligos metus aisku buvo vartojami vaistai. Deficitiniu nebuvo.
Vienu zodziu - judejimas, pozytivus poziuris i gyvenima,darbas ir tada vaistai.

egidijus08
Pranešimai: 3
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Išsėtinė sklerozė

2016-09-05 14:09

sergantys issetine skleroze ar turite kas problemu su regejimu


egidijus08
Pranešimai: 3
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Išsėtinė sklerozė

2016-08-13 17:08

gal kas girdejo apie is sklerozes naujus vaistus pazengusiai ligai

Ataner
Pranešimai: 1

2016-04-19 07:04

Gal kas naudojate kopaksoną,kokie pasireiškia šalutiniai požymiai?

xxx
Pranešimai: 184

2015-12-31 21:12

Rebifas 44 man bent jau pristabde atakas, tie peliu
baltymai pristabdo liga

ele
Pranešimai: 69

2015-12-31 14:12

Ginkmedžio ekstraktas gerina kraujotaką smegenyse ir visame organizme. Vartojant ginkmedžio ekstrakto, pagerėja ir galūnių kraujotaka, todėl išnyksta galūnių tirpimas ar šalimas. Ginkmedžio ekstraktas taip pat saugo nervines ląsteles nuo žalingo įvairių faktorių poveikio, reguliuoja kraujagyslių tonusą ir elastingumą, gerina atmintį, budrumą, mažina depresinę nuotaiką.
Huperzinas A – alkaloidas, aptinkamas pataisų šeimos augalo Huperzia serata sudėtyje. Jis mažina aktyvumą fermentų, skaidančių atminties mechanizmuose dalyvaujantį acetilcholiną, todėl smegenyse išlieka didesnė acetilcholino koncentracija – pagerėja atmintis, dėmesys. Huperzinas A tinka susilpnėjus protinei veiklai, atminties ir dėmesio koncentracijai, esant galvos svaigimui.AR BANDĖT KAS,GAL SAKAU NEBLOGAI BŪTŲ?:)IKI

Artūras
Pranešimai: 77

2015-12-31 14:12

su naujais metais,visiem.daivaij man taip pat viskas prasidejo nuo rankos tirpimo.dabar su rankom truputi geriau bet persimete ant koju.as jau IS sergu 5m.pries du metus vilniuje gyd.Kaubrys paskyre man gert imurana,bet nuo jo man nei geriau nei blogiau.

daiva
Pranešimai: 281

2015-12-31 10:12

Su Naujaisiais metais!Linkiu visiems kuo geresnės sveikatos ir vilties,kad liga greitai bus pagydoma.
O dabar klausimas.Pasidalinkite savo nuomone tie,kurie vartojate Interferoną ar Rebifą.Ar rekomendavo medikai?Kokie negalavimai vargino vaisto vartojimo pradžioje?Kiek laiko jau sirgote?Kaip jautėtės po pirmųjų injekcijų?
Būsiu dėkinga už atsakymus.
Sveikatos visiems!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių