krist
Pranešimai: 1

2015-03-20 08:03

mano tevukui jau stringa rijimas ir kvepavimas. sakykit is kur gauti ta kvepavimo aparata? ar jus taip gydetes namuose?

svajotojas
Pranešimai: 29

2015-03-18 10:03

Sveiki.Man irgi tie trukciojimai buvo prasideje seniai,bet gydytojai nekreipdavo demesio,nes buvo tuo paciu ir kalbos sutrikimai,kalbedavau kaip isgeres.Tai gydytojai mane siuntinejo pas LOR gydytojus,apejau juos ir Kretingoje,ir Klaipedoje.Ir taip gan ilga laikotarpi.Paskui,kai jau liga nustate,pasake,kad jau gana daug uzdelsta,o laiko gi nepasuksi atgal.Butu nuo pat pradziu gyde tuom Riluzoliu ir nebutu tiek ta liga pazengusi,nes jis pristabdo ligos progresavima.Dabar kalbet nebekalbu,vaiksciot irgi nebegaliu,beliko tik gulet lovoje,bet ir cia jau sunku,nes pasivartyti su didelem kanciom iseina.Stiprybes visiems ir palaikykime vieni kitus

algis
Pranešimai: 44

2015-03-15 19:03

Mano tevas pries kelis metus numire del sios ligos. Liga progresavo labai greitai. Pries pusmeti iki mirties dar vairavo masina,bet jau jautesi kad sunku paeiti, nuryti maista, sunkiau buvo kalbeti. Likus menesiui iki mirties dar vos vos, bet vairavo masina. Likus desimciai dienu iki mirties nustujo kalbeti, neistardavo zodziu, labai sunku buvo nuryti maista, beveik nepaeidavo bet ir neguledavo. Apsirengti pats galejo. Kokias desimt dienu iki mirties vartojo Rulitek vaistus ir jais buvo nepatenkintas.Sake ,kad jam nuo tu vaistu lyg sokas. Ar ta liga galetu buti uzkreciama sake , kad nezino.

svajotojas
Pranešimai: 29

2015-03-15 12:03

Rimai.Ponia Rima suprantu jusu nuogastavimus,bet nuo to nepabegsi jei taip lemta.Cia kaip dievas duos.Linkiu Jums tik kuo geriausio,gal visagalis apsaugos Jus nuo sios baisios ligos.

Sigitas
Pranešimai: 9

2015-03-14 14:03

sveiki sia liga sergu 4metai ieskau serganciu sia liga tel. 8612 21567 el. pastas albinacesnauskiene@gmail.com

svajotojas
Pranešimai: 29

2015-03-11 11:03

AJA.Atsiprasau,neta adresa parasiau.Mano el.adresas artistas227@gmail.com.

svajotojas
Pranešimai: 29

2015-03-09 10:03

AJA.Labas.Mano el.arturas5062@gmail.com.As is Kretingos,bet daznokai bunu ir Nemencineje,na jei buciau,tai gal ir susisiektumem.Sekmes jums ir svarbiausiai nepasiduokite.

jurgitiukas
Pranešimai: 1

2015-03-07 14:03

Sveiki, as manau kad as taipat raudau savo negalavimo priezasti, pries puse metu turejau zvairumo operacija po kurios atsirado problemu su nervais gulejau ligoninej del nervu distonijos, bet dabar jau keli menesiai jauciu kad mano oda tarsi nudribo ant kaklo ir nugaros ir plastaku raumenu neliko, man tik 26 metai ir sau vietos nerandu svarbiausia kad buvau sveika ir staigiai sugrebe, dabar su dideliu nerimu ir su asarom akyse laukiu vizitacijos pas neurologus, koks gyvenimas neteisingas norejau nebetureti zvairumo ir pasigerinti sau gyvenima o po operacijos dar zvairesne tapau ir dar kelelapi i pas dievuli nusipirkau, labai sunku tai istverti priedo kad turiu maza dukryte mylinti vyra zodziu gyvenimas pragaru virto.

svajotojas
Pranešimai: 29

2015-03-06 12:03

A J A>Man prasidejo nuo kalbos ir tesesi kokia pora metu,kol nustate liga.O taip tai dirbau statyboje ir vis daugiau pavargdavau,net nesuprasdavau,kodel taip greit,nes iki tol buvau priprates ir dirbdavau be iseiginiu beveik ir jokio nuovargio nejausdavau.Kai pradejau greitai pavargti,kreipiausi i gydytojus.Tai jie ilga laika mane siuntinejo,vieni pas kitus,kol nustate liga.Ir svarbiausia,kad buciau gaves vaistu iskarto,gal tiek toli ta liga nebutu pazengusi.Per tuos 3 metus,kai nustate liga,vaistu tegeriau 2 menesius,viena pakuote dave gydytojas,o antra buvau parsivezes is Lenkijos,kainos tai pasakiskos ir dar vargo,nes musu receptai ten netinka.Dabar,kai susiveikiau vaistu,tai sveikata nebe ta.Is lovos vos beislipu ir sunkiai bepaeinu,o kaip bus toliau matysim.Svarbiausia neprarasti vilties.Aisku,kad nebepagysi,bet pratemti ta gyvenimo akimirka verta nors del tu,kurie tave myli,palaiko ir gerbia.Tiesa,is kur jus tamsta?Gal,prie progos,susitiktumem,is arciau butu patogiau pabendrauti.Sekmes Jums.

astule
Pranešimai: 3

2015-03-01 18:03

mano mama numire su se liga.Ja nustate,tik likus iki mirties 3men.Tada daktaro paklausus apie liga,atsake,kad reta,o gyvens ji ne daugiau puses metu,varkse ir tiek neistrauke...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių