BronislavaK
Pranešimai: 1

2016-03-06 11:03

Sveiki, Turime vaisto Rilutek (Riluzoli) likutį. Skambinti 861492800.

suinteresuotas
Pranešimai: 3

2015-12-17 20:12

Taip mano vyrui būtent taip ir prasidėjo,pasikeitė balso tembras,pasunkėjo rijimas,pamažu krito svoris,nyko raumenys.ŠAS nustato arba paneigia tik NEMG tyrimas tad kuo greičiau jį pasidarykit,gal visgi ne ŠAS,linkiu,kad taip ir būtu,sėkmės.

artioma
Pranešimai: 1

2015-11-30 15:11

Labas visiems.Jau kokie 6men gyvenu nezinioje.Gydytojai niekaip negali nei patvirtinti,nei paneigti SAS diagnozes.Padaryti KT,MRT,tyrimai.Galvos smegenys,kaklo,nugaros juosta be pakitimu.Desine peda nenulinkusi,vaiksciojant neslepsiu.Kojos stiprios.Vienintele problema,kad sparciai nyksta desines plastakos raumenys,pasunkejes kvepavimas,ryjimas,atrodo,kad gerkleje butu koks kamuolys.Desine plastaka nenusilpus.Ar yra kam buve,kad SAS liga pradetu vystytis nuo gerkles,liezuvio,pasunkejusio rijimo,kvepavimo,o tik po to pazeistu kojas,rankas?Taip pat pastoviai pykina,truputi sutrikusi kordinacija,kalbu lyg apsvaiges,pakites balso tonas.Gydytojai liepia vaziuoti,daryti i Santariskes biopsijos,enmg tyrimus.Ar tai padetu nustatyti tikra priezasty?Dekui visiems uz komentarus,pamastymus.

soteras
Pranešimai: 3

2015-11-21 15:11

mano mama serga sia liga, jau metai. mes radom puslapi kuris yra anglu kalba members.tadaust.org.au/shakel/index.htm Ar kas skaite si puslapi?Ar bande gyditis pagal jo rekomendacijas? Ten vyras kuris sia liga jau desimt metu serga ir vis dar vaiksto,kalba. mes vartojam visus papildus, mineralus, amino rugstis, laikomes dietos, na viska darom kaip jis rekomenduoja, jau du menesius, pablogejimo nera bet ir negereja, pokolkas stovi viskas vietoje.tik dabar pastaruoju metu labai skauda galva. cia musu elektroninis pastas, jei turit klausimu, ar ka nors naujo zinote rasykit www.evenceviciute@gmail.com

svajotojas
Pranešimai: 29

2015-11-18 14:11

labadiena, riluteks galima gauti lietuvoj kompesojama tik tokiu atveju kai gyditojai paraso konsulini pareiskina nu prasyma gauti tam vaistuij , bet kazkodel daktarai to nepasako as nesuprantu kodel jie to nedaro ar jie laukia kada i kisene jiems idesi jei ner is ka duot daktarai turi net privalo ligoni gelbeti juk jie priesaiga yra dave ligoni gelbeti traukti is ligos , o dabar nezina atseit kad reik siusti i santariskiu konsultasiine poliklinika pas neurologa siusti, vestis visus tirimus galvos kaklo nuotraukas ir tik tada ten apziurejes neurologas ir komisija tada raso ruliteksuij konculini pareiskima gauti tam vaistuij ir tas vaistas gaunamas veltuij tikrai nereikia moketi, bet kazkodel musu poliklinikose daktarai to nedaro nesiunsia nesistengia padeti ligoniuj o slepe tai reik naglai reikalauti jei daktaras nezina tai iskur paprastam zmogeliukui zinoti ir beto kokie jie daktarai jei apsirgai tai pats ir kapstikys kaip ismanai o tie daktarai deja ant tu bednu zmogeliu

svajotojas
Pranešimai: 29

2015-11-16 13:11

buvau Santariskese,bet nieko kol kas nelaimejau.Pirmiausiai buvau isbartas,kad ieskau ne pas saves Klaipedoje,po to,kad neatsiveziau tyrimo nuotrauku ir liepe bandyti dar karta,Reikes dabar bandyti Klaipedoje,nors jie buvo sake,kad nera girdeje apie vaistu kompensacija.Ir zmogau suprask juos dabar,siuntineja vieni pas kitus.Sveikata mano jau nebe kokia,vos bepakalbu ir vos bepavaikstau,valgyti irgi nebeviska galiu,nes sprinkstu.

zana
Pranešimai: 10

2015-11-09 21:11

pries savaite palaidojau teveli 58 metu sirgusi 3,5metu sia liga nusiteikit blogiausiam ypac slaugant...jam sunku o jums...

julija
Pranešimai: 46

2015-10-08 19:10

man 39m.Sergu ŠAS.Indre, gal galėtum susisiekti su manimi tel.8698 16319.Labai norėčiau pakalbėti konkrečiau apie kamieninių lastelių persodinimą, gal zinai kokio pagerėjimo po sios procedūros galima tikėtis.

editatauniene
Pranešimai: 1

2015-10-07 14:10

musu tevelis mire nuo baisios SAS ligos rugsejo 30, 2014. liko 5 pakeliai rilutek vaistu. norime juos padovanoti serganciam sia liga ligoniui skambinkite editai 867221937 arba rasykite editatau.@gmail.com

indre
Pranešimai: 58

2015-10-05 06:10

preis beveik metus del sios ligos numire mano mama.jai buvo 40m.dareme viska kad tik pristabdytume liga.nuo diagnozes iki mirties buvo praeje tik trys metai.gereme vaistus kuriu kursas menesiui kainavo apie 2000lt(deje nepamenu pavadinimo), gydemes sankt peterburbe, vilniuje, kaune, bandeme daug netradiciniu medicinos budu, gereme vitaminus, mankstinomes. pristabdyti liga yra beveik neimanoma tai zinoma priklauso ir nuo serganciojo organizmo stiprumo.gyventi su sia liga(ir sirgti ir matyti serganti artima zmogu) yra be galo sunku.vienas daktaras pasiule kamieniniu lasteliu persodonima kuri atlieka rusijoje.kai paskambinome ir pasakeme is kur esame daktaras atsisake padeti kadangi jis zydas o mes esame zydsaudziu tauta.apmaudu del tokio daktaro elgesio.mirdama mama paliko 2dukras.sesei 14m, man 18m, vyra, tris brolius, savo mama. stiprybes sergantiems ir ju artimiesiems.nepasiduokit ieskokit kaip padeti savo artimiesiems, nes viena diena galit suprasti kad jau per velu.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių