loretukas1
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Insultas

2017-07-29 11:07

Sveiki
Mano giminaiciui (gyvenam Airijoje) istiko insultas- tokia pradine diagnostika ligonineje, pozymiai tokie paralyziavo veida ranka koja kaires puses, buvo sutrikus kalba negalejo nuryt seiliu ir maisto, po 2d veidas atsigavo, ranka valdo tik vis jautrumas mazesnis. Bet koja kaip vaskine ypac peda lyg ir pamelusi. Po 4d perkele is reanimacijos , bandom vesti bet po keliu zingsniuku isbalsta , purto ir ispila prakaitas. Po4d pakartotinai padare kompiuterinius tyrimus ir dakataras pasake , kad cia ne joks insultas , nes nera jokio trombo, o pries dvi 2 reanimacijoj sake ir dziauges kai atsigavo jo ranka ir veidas , kad greita pagalba isskaide tromba. Tai ar galite man kas paaiskinti, kaip cia yra dabar.As klausiu ju, tai nuo ko tada tas paralyzius sako , tai gal jam depresija, nervinis koks priepuolis , nes jis nenori pats vaiksciot. Zodziu buvau sokiruota. Prasau paaiskinkite man , ar imanomas toks variantas ,o gal jam reikia kontrastinio komp tomogr ,kad geriau matytu , as nesuprantu, nes jis tikrai jokia depresija neserga ir zmogus troksta kuo greiciau namo, i darba , pas seima. Tikiuosi supratot mane.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių