li
Pranešimai: 49

2015-11-23 11:11

labai daug nadingos informacijos,ar kas gal jaucia ta pati ir zino kas gali but ,man 50metu ,sergu kas 2 men ,bet pradejo skadet spenelius ,nezynau ka daryt ,gyvenu ne lietuvoj ,geriu dar vitakyr ,kai pirkau galvojau su nakvisu alejum be cia su soja ,vitakur ,menopauze vadnasi ,parasykitkas susidure su panasia prblema ,aciu

Agnė
Pranešimai: 113

2015-11-11 15:11

dėl mastopatijos onkologiniam lankiausi jau porą kartų .gėriau irmastadinoną ,nakvišų aliejų. dabar geriu agnucaston ir vitaminus ae,bet, kaip skaudėjo taip ir skauda. tiesa ,kai labai skauda liepė gerti nuskausminamus.dar sakė,kad tailiga neiš gydoma.man 47metai.

Kristina
Pranešimai: 170

2015-11-09 13:11

Kai nueisiu pas gyd.ir nuspres ka su cistom daryt,kaip supratau is echoskopija dariusio,kad labai nerimaut dar nereikia,na bet problemiskas man gimdos kaklelis persirgau chlamidijoze(issigydziau)tai gal tai ir cistu krutyse atsiradima itakojo?..

Kristina
Pranešimai: 170

2015-11-09 13:11

Sveikutes visos.Pries pusantru metu dariaus echoskopija-viskas puiku.O neseniai vel dariaus rado cistu,nesinervinu labai juolab kad skausmu nejauciu net neuzciuopiau guzeliu,na o krutys mano nuo paauglystes viena nuo kitos gerokai dydziu skirias...

Rūta
Pranešimai: 231

2015-11-08 17:11

sveikos visos.vakar buvau tikrintis krūtis.beproto skauda ir yra su kietėjimų.daktarė pa echoskopavo ir rado dvi cistas0,9cm o kita0,66cm.Liepė gert a+e vitaminų ir hemopatinių vaistų ir po trijų mėnesių liepė pasikartot tyrimą.Bet man labai skauda nežinau ar laukti tuos tris menesius ar važiuot kur kitur pasitikrint?

Vidule
Pranešimai: 1

2015-11-08 10:11

as tai pat turiu sia bedapries metus pradejo skaudet krutis rado nedidele cista dariausi par krauja kruties markery viskas kolkas neblogai ainu tikrintis kas puse metu, geriu agnufastona ir nakvisas pradesiu gert triovit.radau puike speceliste jonaitiene kuri dirba kaune privacioj klinikoj savanoriu pr.

aneri
Pranešimai: 2

2015-11-04 13:11

Sveiki, aš irgi turiu mastopatiją. Man labai padeda nakvišų aliejus ir mastodynon.Tik nakvišų aliejų reikia ilgai gerti. Aš geriu jau trečią mėnesį. Jaučiu pagerėjimą.Kažkas rašė, kad nuo nakvišų aliejaus storėjama. Nesąmonė, nakvišų aliejų geriu ne pirmą kartą ir svoris nepakito. Dar noriu pasakyti, kad geriau yra išsitirti krūtis mamografu nei echoskopu. Išsityrus momografu visi pakitimai geri ar blogi geriau matosi.

Auksė
Pranešimai: 18

2015-11-01 22:11

Ar jus kai paspaudziat is kruties spenelio bega kas nors ar ne?Man tai bega juosvai zalsvas skystis. Pasakiau savo daktarei apie tai, paeme tyrima tu isskyru ant stikliuko istirti, taciau irgi nieko nerado.Kazin daug kam yra taip?

Irma
Pranešimai: 30

2015-10-31 17:10

man vis po menesiniu maudzia krutis del ko taip atsitinka man 31m

a
Pranešimai: 262

2015-10-16 16:10

man 50 metu ir jau 3 metai kaip buna skausminga ir rado keleta cistu abiejose krutyse ir dar vienoj fibroadenoma.Geriau nakvisa, antioksidantus ir praeidavo , dar israse Feminon,dabar neskauda, nera tempimo, bet man jau trinka menesines.Tai kogero del ju.O kaip prasideda pms tai viskas dingsta , gerai jauciuos.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių