margarite
Pranešimai: 3

2016-04-04 10:04

Sveiki,yra toks dirzas su infraraudonaisias spinduliais ,labai gerai padeda 868700525

margarite
Pranešimai: 3

2016-04-04 10:04

Endomitrioze yra pilnai isgydoma,kreipkites i Fohow kompanijos gydytojus ir gausite pilnaverti gydyma.Uzsirasyti tel.868700525

neringa
Pranešimai: 73

2015-11-15 18:11

Eglei
atsiprasau, kad tik dabar rasau, vis tik tikiuosi, kad informacija bus naudinga.
Man endometrioze nustate vaginalines echoskopijos budu. Tyrimai kainuoja: konsultacija 50-90 lt, echoskopija 55-90lt (priklausomai nuo klinikos). Tik beda ta, kad echoskopija kazka rodo tik tada, kai liga jau pazengusi- pradzioje paprastai nieko nemato.
Jei noretum kazko tiksliau ar gydytoju pavardziu, mielai parasysiu tau i asmenini pasta.

neringa
Pranešimai: 73

2015-10-29 10:10

to Egle, 26
man ir panasiai buvo- pasiskaiciau sveikas.lt ir kazkaip neramu pasidare. Ir zinok reikejo apeiti 3 gydytojus, kol tik trecias nustate, kad pas mane nemazas zidinys:( Jei pati nebuciau domejusis, turbut ilgai dar nebutu nustate, nes jokiu labai akivaizdziu pozymiu nebuvo ir paprastai kai pasakai, kad itari, gydytojai pradeda raminti, kad sie pozymiai budingi ir paprasciausiai infekcijai ir pan. Jei nori, parasysiu, kur ir kas man diagnozavo

skaiste
Pranešimai: 10

2015-10-25 21:10

galiu individualia konsultacija pravesti.BIOPTRON lempa ne tik nuo stuburo skausmu.ji daug ligu gydo,mazina skausmus.rasykit beskaiste@inbox.lt tikrai reikalingas namie daiktas ir naujagimiui ir vyresniems.galiu pasakyti BUTINA lempa kiekvienuose namuose

Ramune
Pranešimai: 46

2015-10-22 13:10

Labas Egle, tai man irgi tik įtaria, bet kol kas be hormonų nieko nepasiulo, o tu jau naudojaisi tais patarimais is tos knygos?aciu

Ramune
Pranešimai: 46

2015-10-21 18:10

Labas , Neringa,
Rasei, kad negerei stipriukontreaceptiniu tableciu, o kokias?
na man itare endometrioze(nereguliarus ciklas, tepa"sokoladinem"isskyrom pries menzes, o karta, net normaliu menziu nebuvo-tik sokoladines isskyros, jokiu skausmu nebuvo, kol to nepaseke daktare, po to turejau stipru isgyvenima ir prasidejo-skaudejo ir maude visa savaite, ismaisiau visus gydytojus niekas nieko nerado).Bijau dabar labai-siulo pagert Loette, prasau-padekit, patarkit ka daryt-aciu

neringa
Pranešimai: 73

2015-10-19 16:10

Esu dar labai jauna, taciau gydytoja jau diagnozavo endometrioze. Tiesa, ne visais 100%, bet 96-98%. Sake, jos isgydyti neimanoma, tik stabdyti ligos plitima kontraceptikais, kad neapimtu kitu lytines sistemos organu. Laimei, maniske dar nera labai toli pazengusi. Idomu butu suzinoti is turinciuju sia beda, kokie ligos simptomai jus vargina, kaip del pastojimo, vaiku isnesiojimo.

loreta
Pranešimai: 119

2015-10-11 06:10

Labas Lyra. Apsižiūrėjau, kad ne tokį savo el. paštą parašiau ir dėl to turbūt nesulaukiu tavo laiškučio. Mano el. paštas: loreta.s@is.lt
Kai sau nerašau, tai net nepastebėjau, kad nepridėjau vienos raidės.
Labai prašau ir kitų, kas gali pasidalinti kokia nors endometriozės gydymo patirtimi parašyti į mano nel. paštą laišką.

loreta
Pranešimai: 119

2015-10-06 07:10

Aciu Lyra, kad siulai pagalba. tikrai noreciau suzinoti kaip kovoti su sia liga. Lauksiu laisko savo el. paste: loreta@is.lt

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių