egle
Pranešimai: 191

2015-08-18 15:08

patarciau aplankyti viena is homeopatijos kliniku, pasikonsultuoti ir bedos turetu issispresti

liniute
Pranešimai: 5

2015-08-07 21:08

Tiksliai nezinau, bet greiciausiai, tai reiskia, kad kiausides turi polinki i cistas. pakitus gyvenimo salygoms, susinervisu, atsiradus bet kokiam stresui ant kiausidziu gali uzsaugti cista; ja isgydysi, taciua tai negarantuos, kad neatsiras kita.

daiva
Pranešimai: 281

2015-07-15 10:07

man ir istyrepolicistines kiausides tai va ir girdejau ,kad nuo to sunkupastoti ,kad reike tirtis hormonus ir gydytis kontraceptikas ,bet as lb noriu pastoti nes pries metus mire musu leliukas isnesiotas 9 menesiu tik priezasties neistyre nuo ko vaikas mire .cia gal nuo tu policistiniu kiausidziu nzn.ir dabar metus laiko bandome pastot ir nieko.

as
Pranešimai: 571

2015-07-06 17:07

Aš išsigydžiau policistines kiaušides, nepanikuok, gydytoja tau skirs gydymą.

skaiste
Pranešimai: 10

2015-05-09 06:05

Man itaria policistines kiausides, labai issigandau. Dabar darausi visokiausius tyrimu. Mes su vyru labai norim vaikelio. Ka reiketu daryti kad pastociau. Zinau kad jei vaistai nepades reikes operacijos. Ar nera kitokiu budu??? Apie sia liga nelabai zinojau. Prasau geros informacijos ir aciu.

asta
Pranešimai: 124

2015-04-02 18:04

noreciau tiksliai suzinoti apie policistines kiausides. kas tai? kokia tikimybe pasveikti? mano tokia diagnoze, o gydytojas nepaaiskino kas tai yra, pasake kad buna atveju kad pasveikstama/

rita
Pranešimai: 239

2015-01-31 17:01

Problemos dideles tai nera. turetu buti jos labai mazhos. tik butinai reikia jas sekti- pas ginekologa lankytis kas puse metu. nes jei bent viena padidetu, tai greitai ir pastebetu. kitu atveju ji plyshtu, o tai jau nekas. ash vartoju diane35 (apie 12 metu). ir man ju labai sumazhejo ir dalis dingo. priesh kontraceptikus dar buvo bandyta pagydyti ivairias vaistais, bet veltui. pastoti tai tikrai galima.

inga
Pranešimai: 192

2015-01-25 17:01

policistines kiausides nepagydomos,as pati jas turiu ir kai dar nezinojau kad jos tokios pas mane yra kontraceptikus geriau 4-5 metus ir nieko tik kai nustojau kontraceptikus gerti man dingo menesines,ju nebuvo 9 men.kai nuejau pas ginekologe ji man pasake,kad pas mane yra policistines kiausides ir jei noriu susilaukti leliuko negaliu ilgai laukti,nes jei lauksiu galiu is vis vaiku nesusilaukti,tipo man pradejo nykti menesines,laikui begant gali is vis isnykti.tai siunte mane ir i kaunardquo;VIA MEDIKArdquo;klinika,kanas siunte i vaisingumo klinika klaipedoje,nes kadangi mes jau norim leliuko,jau kuri laika vazinejames i vaisingumo klinika,bando jau antra karta mane apvaisinti dirbtinai,(naturaliai pastoti labai sunku)jei nepavyks tai darys kiausidziu operacija,o operacijos garantija tik 5 metai po to vel tas pats,kiausides vel apsitraukia tuo kietu apvalkalu.svori mesti rekomenduoja kai nori susilaukti leliuko,nes antsvoris trukdo pastojimui....

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių