alija
Pranešimai: 5

2015-03-04 09:03

Dianai,parasyk man i el pasta paplepesim sia mus dominancia tema aldute@mail.ru

alija
Pranešimai: 5

2015-03-04 09:03

Pries kelis menesius pasalino gimda kol kas jauciuosi patenkinamai,vargina karstis,vis galvoju kas bus toliau

maryte
Pranešimai: 8

2015-03-04 06:03

man isoperavo daug miomu dare cezario pjuvi man jau nemazai metu nebutinai isimti viska galima isimti bet sugrazinti neimanoma kovo pabaigoje suzinosiu kaip man seksis butinai parasysiu

Ira
Pranešimai: 6

2015-03-03 21:03

Kas ta mioma .ar tai pikta liga

Vita
Pranešimai: 413

2015-03-02 13:03

man 34m.neseniai suzinojau,kad turiu mioma. buvau jau pas 2gydytojus ir abu sako,kad reikia operuoti ir isimti gimda.noreciau suzinoti negi negalima isoperuoti tu miomu paliekant gimda

ANDREJUS
Pranešimai: 178

2015-02-28 22:02

Visom norinčiom galiu į didelės talpos e-mailą (gmail, yahoo, walla ir kt.) Atsiust ginekologės paskaitos ištrauką, kur ji kalba apie sėkmingą miomų gydymą. Paprastų paštų galiu atsiusti CD su visą paskaitą. Rašykite sigcess@gmail.com

ANDREJUS
Pranešimai: 178

2015-02-27 22:02

Sveiki. Šiandien buvau labai geroje paskaitoje vienos gyditojos, kuri turi puikių rezultatų Issietines sklerozes ir kitų labai rimtų ligų gydime. Pasakojo tikrai stulbinančius rezultatus. Vienas iš ju kaip atsimenu buvo toks, kad po 8 men. tos gyditojos duotod gydimo programos 35 mm mioma dingo. Ir daug kitų rezultatų pasakojo. Jei ką nors domina, rašykite man, atsiusiu jos tel numerį. Ji važinėja po visą Lietuvą. Andrejus sigcess@gmail.com

Renata
Pranešimai: 102

2015-02-27 06:02

Rita....taip pas tave jau didelis. Sakau nes as tavo likomo drauge, tik pas mane mazesnis. Ir kalbejau ne su vienu gydytoju, man dar nereikia oporuotis, pas mane 30mm.
Seip jai nepasitiki gydytojai, apsilankyk dar pas kelis ginekologus, kokia ju bus nuomone....neskubek, pasvarsyk, pasitark.
Sekmes tau ........

rita
Pranešimai: 239

2015-02-26 13:02

Prasau juusu nuomones , pas mane mioma 47mm o tai didele neturiu jokio supratimo. Labai aciu jums uz atsakyma. G ydytojai tai iskart liepia operuotis, bet as dar laukiu, gal buciau isoperuota bet kraujo analizai nekokie, tai yra blogi lauksiu jusu patarimo.......

ANDREJUS
Pranešimai: 178

2015-02-26 00:02

Sveiki. Aš nesu kvailas, jei rašyčiau kažkokias nesamones, tai kitas reikalas butu, galima ir varda pakeisti. Tiesiog man rupi žmones ir jeigu aš manau, kad galiu kuom nors padėti, tada parašau. Kartoju, kad tiesiog galiu jums asmeniskai duoti telefonus žmoniu, kurie taip atsikratė Šios problemos. Manau, kad tai tikrai rimta problema ir nera man čia ko juokaut, ar š... kažkokį piršt. sigcess@gmail.com

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių