Sandman
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Kvepavimo sutrikimas

2019-09-27 09:09

Labas Edgarai, labai liūdna girdėti apie tavo negalavimus. Pas mane panaši situacija, giliau įkvėpiant tai maudžia, tai atrodo, kad neužtenka erdvės giliau įkvėpti, labai greitai pervargstu, o kažko konkretaus pasiūlyt niekas negali. Praėjau visus įmanomus skyrius, pridaviau kraują neurologiniam, nes įtarė CMT nervų degeneraciją vvww.ninds.nih.gov/Disorders/Patient-Caregiver-Education/Fact-Sheets/Charcot-Marie-Tooth-Disease-Fact-Sheet dabar išsiuntė į Vokietiją tyrimus, tai nugara šiurpsta belaukiant. Ką atradau ir kas šiek tiek pagelbėjo, tai CPAP mašina nuo miego apnėjos (čia kuomet miego metu sustoja kvėpavimas nuo 10 sec iki 2-3 min) tai po savaitės naudojimo, bent lig pavakario daug lengviau, tarytum prisotina oganizmą deguonies tam sykiui. Gal esat kas dar domėjęsi ar naudoje CPAP? Gal žinot kažkokių alternatyvų ar panašių priemonių? Galvoju ir pats siųstis ją, bet kainos nuo 300-400 e prasideda, ko šiuo metu negaliu įpirkti, nes neseniai įsitaisiau į naują darbo vietą, bet galvoju, kad vis vien verta, nes negalėsiu toliau oriai dirbti, jei taip toliau. vvww.cpap.com/cpap-machines/cpap-machine Svarsčiau ir apie greitą kreditą tam reikalui, nes aparatas nefinansuojamas, juolab, kai nėra konkrečios diagnozės, pagrinde paskoliuku domėjausi, nes visur jį dabar meta vvww.paskoliukas.lt/paskolos-skaiciuokle/ tai nuo 400 e gaučiau primokėti 73.76e, ar čia normalios palūkanos pagal nūdienos tendencijas? Nesu turėjęs reikalų su tuo, ir visad tikėjaus, kad neteks :) Tiek mano istorijos, pranešk, kaip sekasi.

EdgarasK
Pranešimai: 11
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Kvepavimo sutrikimas

2019-01-03 07:01

Sveikas, Renaldai

mano situacija pasikeite i gera puse, bet pagrindine problema dar liko ... Matai, gydytojai nesuranda jiems zinomu daliku, o nezinomu niekas nejesko... S.m. bandau nugaleti auksini stafilokoka (kol kas nesekmingai). Tam kad gydytojai ji surastu , man teko paciam daug ismokti ir faktiskai priversti jos tai padaryti... Tik as suprantu, jog beveik visi zmones turi AS, bet ji kaip ir herpi, papilomos ir t.t. kontrolioja organizmo imunine sistema ir mikroorganizmu balansas. Matyt, mano atzvilgiu, ilgametis stresas ta mehanizma isbalansavo.....Antibijotikai nepadeda, net tie kuriems AS yra jautrus, kaip nustate laboratorija. Tai parodo tik, kad yra sisteminiai pokiciai kurios, kaip prielaida, veikia emocine sfera.

Tu sau pamatuok degoni, paziurek kaip keiciasi pulsas ir spaudimas stovint, gulint, lengvai judant. Jei viskas gerai , tai panasu, kad del emocinio sutrikimo tau ivyko ruomenu spazmas (tarpsonkauliniu, perikardo, kaklo, nugaros is organu puses...). Sakai , po laiko nusileido prie saules rezginio ? Tai tiesiog organizmas bando neitralizuoti spazma ir jungia/isjungia raumenys tam, kad adaptuotis prie streso pasekmiu. Netemk gumos ir gydykis, nes kai jis prisitaikis tuo paciu bus paleistas uzburtas ratas patologiju kaip emociniu, taip ir cheminiu, taip ir strukturiniu.

P.S. tokios reakcijos i stresa, kaip pas tave, negali buti is esmes, jiegu tik jau nera aktivios pasamonines emocines itampos !!!

Renaldas
Pranešimai: 3
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Kvepavimo sutrikimas

2018-12-28 14:12

EdgarasK rašė:Sveikas
mano situacija panasi tik iviko tai ne staigiai , o po laipsniui. Pomatok su pulsoksimetru kiek rodo organizme diegones ir koks pulsas gulint ir stovint. T.p. koks spaudimas gulint stovint ant kaires ir desines rankos.

Sveiki, gal Edgarai būtų įmanoma sukontaktuoti ir pasidalinti informacija, nes kolkas gyditojai nieko nenustatė, būtų labai malonu.

Renaldas
Pranešimai: 3
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Kvepavimo sutrikimas

2018-12-28 09:12

Sveikas Edgarai, o ar susitvarkė tavo sveikata ar vis jautiesi taip pat? Ir pamatavus ir pastebejas skirtumo, apie kokia ligos sinktoma kalbam, ta prasme kas aplamai galėjo nutikti, širdis? Ar diafragma?

EdgarasK
Pranešimai: 11
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Kvepavimo sutrikimas

2018-12-28 09:12

Sveikas
mano situacija panasi tik iviko tai ne staigiai , o po laipsniui. Pomatok su pulsoksimetru kiek rodo organizme diegones ir koks pulsas gulint ir stovint. T.p. koks spaudimas gulint stovint ant kaires ir desines rankos.

Renaldas
Pranešimai: 3
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Kvepavimo sutrikimas

2018-09-23 16:09

Laba visiem kas netingies peskaityti ir atsakyti į mano sveikatos negalavim@..
Jau beveik metai laiko kaip kvėpuoju prastai, viskas prasidejo metų pradžioi, buvau styprei emociškai ir psihologiškai sutrikes, sekančia dieną pajutau kaip surakino man visa krutine, būvo sunku ikvėpti, jausmas toks lyg prirėme prie sienos ir uždėja rankas ant krutinės lėptų kvėpuot, apie mėnesį jaučiau jog kviepuoju ne pilnų oro gurkšnių, veliau viskas perėjo ties saulės rezgynio ir keliais pirštais žemiau, jausmas lyg ikvėpent oro, pilvo sryti nera tiek vietos tyram oro gurkšniui ir taip jau apie pūse metų, pagerėja tik einan ilsėtis, ryte atsikelus nepraėjus 10 min viskas vėl gryžta.
Buvau pas gyditojus, atlikom daug tyrimų, Plaučių nuotrauką, spirometriją, net būvau tuborkuliozinem, ekg, ekoskopa, kraujo tyrimus uždegimui aptikti, bet nieko nerado, esu sveikas žmogus '' jau 6 menuo kaip negaliu sportuoti, nes jaučiu diskonforta, lyga puola mane i neviltį, stengios nesinervuoti, bet ir tai nepadeda, su tokiais negalavimais susiduriu pirmą kartą ir nžn kaip jau ir be kovoti, jei kas esat su panasiais sinktomais susidures, atsakikit i mano žinute būsiu dekingas!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių